Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Szükséges volna az online póker grafikai fejlesztése?

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 12. 24.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Biztos van igény rá, de szerintem csak a hobbi játékosok körében. Aki több asztalon grinddel nem hiszem, hogy az oroszoktól hitelt akar felvenni egy kisebb erőműre, hogy egy 3d-s környezetben játszon 30 asztalon. Ha ezt úgy akarják majd megvalósítani, mint a Pkr, akkor rendben. Én is ott játszok, de a több asztal miatt inkább a 2d-s klienst indítom el.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Stars biztos nem fog 100%-ban 3D-s pokert nyújtani , mer nem hülye Lehet nem is fog vele foglalkozni imo.
    JonSnow likes this.

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Felőlem a 80-90 közöttiek is lehetnének többen, leszarom, csak a pénz kerüljön be a rendszerbe
    kiscash likes this.

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 24.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már valaki említette a PKR-t: hát valahogy (szerintem nem véletlenül) nem tarolta le a piacot. De tudtommal a megújított Unibet (bár állítólag megél, de) szintén nem durrant nagyot.
    Akkor meg miről is beszélünk???
    Mondjuk ezek mint tenyek sem bizonyitekok arra, hogy az otlet eletkeptelen. Ket dolog kell hozza, fogyaszto es megfelelo kivitelezes. Peldaul, kozossegi oldalak a Facebook elott is voltak, es amikor mar vegleg erdektelenne valt volna a piac, akkor valaki ujrafeltalalta a termeket, jobban. Plusz a piac is megerett a termekre, olyanra, ami mar formalni is kepes azt.

    Szerintem a fogyasztoi reteg nagyobb szazaleka egyszeruen csak jol elvan meg ezekkel a hagyomanyos rendszerekkel. Idovel majd ezektol is megcsomorlik es nyitott lesz az ujra.

  5. #25
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    majd amikor megint ömlik a poker az amerikai tvből, és nem kényszerülnek elkülönített piacra a legnagyobb befizető nemzetek, lesz elég játékos akinek bőven kielégíti az igényeit a 2D.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •