Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Mobil Internet

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 28.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Laptopomhoz vodafone-os mobil internetet használok, usb stick-kel. Fél éve jól müködött, tegnap este még használtam, reggel amikor bekapcsoltam a laptopot, azt írta ki, hogy nem sikerült az illesztőprogram telepítése.
    Próbáltam másik gépnél, ott csak feljön és el is tűnik a driwer, így pár másodpercenként bevillan és eltűnik.
    Szerintetek laptopon, ahol fel van telepítve, segíthet szoftverfrissítés vagy újratelepítés?

  2. #32
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mivel a vodafonos mobilnetemen blokkolták a gambler oldalakat sajnos,kénytelen vagyok másik mobilnet után nézni.

    Tudna ajánlani valaki valamit tapasztalatok alapján?

    A fő szempont,lehetőleg feltöltős legyen és ne kellejen évekre hűségszerződést kötni.

    Köszönöm.

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    UPC mobil. Nincs huseg, adnak egy telozos sim-et amivel korlatlan a net. 4ezertol kezdodik a csomag.
    Bmbie likes this.

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet simlis7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Laptopomhoz vodafone-os mobil internetet használok, usb stick-kel. Fél éve jól müködött, tegnap este még használtam, reggel amikor bekapcsoltam a laptopot, azt írta ki, hogy nem sikerült az illesztőprogram telepítése.
    Próbáltam másik gépnél, ott csak feljön és el is tűnik a driwer, így pár másodpercenként bevillan és eltűnik.
    Szerintetek laptopon, ahol fel van telepítve, segíthet szoftverfrissítés vagy újratelepítés?
    Keress hozzá illesztőprogramot!
    Én a telefonról osztom meg a netet ha gond van a fő nettel, és azzal is előfordult már, hogy korábban működött, utána meg illesztőprogramot kért.

  5. #35
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Melyik előfizetés nélküli mobilinternetet ajánljátok laptophoz? 6-7 napra kellene csak, általános netezésre.

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Vodafone feltöltős netjét használom,nem rossz,4000ft/hó/3gb

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •