Oldal: 3 / 13 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (125) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Intertops Grinder Szék Csapatverseny

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Tavaly augusztus óta játszok itt, azóta már volt több kifizetésem is, ami legkésőbb egy héten belül (skrillre még kevesebb) a számlámon volt.A rake race nyeremények is időben, a végeredmény után 1-2 nappal ki lettek fizetve.A verseny felhozatal és a struktúra valóban vicc, de aki tornázni akar az talál magának másik termet és kész.Összességében én meg vagyok velük elégedve,persze ez nem azt jelenti hogy nem mehetnek csődbe , de ez más termeknél is előfordulhat.Nem kell az egész rollodat a teremben tartani, akkor nagy gond nem lehet.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Általánosságba írtam a revo termekről, egyébként a többi csődbe ment terembe is sokan tolták anno, sőt a Caken jelenleg is sok a playa, de mégis kifizetési gondjuk van a mai napig. És az a terem a háló legnagyobb terme. Itt is van egypár olyan topic ami arról szól, hogy nem vagy nagyon későn fizetnek ki a revo termekből. És emiatt szívott már az Akadémia is mert őket sem fizette ki a terem. A lényeg ezerszer megbízhatóbb egy iPoker, microgaming, FTP-PS hálok mint ezek. Ott legalább van tőke, de ezekbe a kicsikbe nem nagyon, szinte egyik napról a másikra élnek meg a befizetésekből. És még egy dolog a revo termekbe a játékos pénze nem külön alszámlán van mint pl. a PS-FTP-én, ergo, ha sok kifizetés kezdeményeznek akkor nem tud fizetni, vagy nagyon későn fizet ki. Ez egy piramis játék, persze lehet itt tolni aki szereti a veszélyt és az adrenalint.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általánosságba írtam a revo termekről, egyébként a többi csődbe ment terembe is sokan tolták anno, sőt a Caken jelenleg is sok a playa, de mégis kifizetési gondjuk van a mai napig. És az a terem a háló legnagyobb terme. Itt is van egypár olyan topic ami arról szól, hogy nem vagy nagyon későn fizetnek ki a revo termekből. És emiatt szívott már az Akadémia is mert őket sem fizette ki a terem. A lényeg ezerszer megbízhatóbb egy iPoker, microgaming, FTP-PS hálok mint ezek. Ott legalább van tőke, de ezekbe a kicsikbe nem nagyon, szinte egyik napról a másikra élnek meg a befizetésekből. És még egy dolog a revo termekbe a játékos pénze nem külön alszámlán van mint pl. a PS-FTP-én, ergo, ha sok kifizetés kezdeményeznek akkor nem tud fizetni, vagy nagyon későn fizet ki. Ez egy piramis játék, persze lehet itt tolni aki szereti a veszélyt és az adrenalint.
    tehát az akadémia a terembemutatásánál rosszul írta, hogy külön cashierrel rendelkezik a terem, ergo nem közösködik a hálózat többi termével pénz tekintetében?? persze abban igazad van, hogy a nagyobb hálózatok megbízhatóbbak, de azokat se mosd össze, mert én azért emlékszem olyan ipoker teremre ami szintén bedobta a törölközött...

    más, én anno játszottam a redstar teremben ami szintén a cake hálózat tagja volt és akkor még a hálózaton belül csak egy teremben lehetett rakeback, ez azóta változott, tudja esetleg valaki?

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    csapatot keresek a versenyre!

    más:
    vargepard butaságokat beszél, a revo termek egy része csődbe ment a többi jó ideje nem fizet DE az intertops és a juicy stakes(amit megvett) külön cashierrel rendelkezik, intertops egy nagy sportfogadó cég, a póker részelege eltörpül mellette, biztosan garantálni tudja a kifizetéseket

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    más, én anno játszottam a redstar teremben ami szintén a cake hálózat tagja volt és akkor még a hálózaton belül csak egy teremben lehetett rakeback, ez azóta változott, tudja esetleg valaki?
    a redstar '13ban lelépett a hálózatból, átment a microgamingre
    amugy is csk intertopson es juicyn fizetnek ki

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    MikkaMakka, köszi, ha gondolod a VOGONOK csapatba van hely

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet MikkaMakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csapatot keresek a versenyre!

    más:
    vargepard butaságokat beszél, a revo termek egy része csődbe ment a többi jó ideje nem fizet DE az intertops és a juicy stakes(amit megvett) külön cashierrel rendelkezik, intertops egy nagy sportfogadó cég, a póker részelege eltörpül mellette, biztosan garantálni tudja a kifizetéseket
    És ki írta, hogy az intertops? Én áltba írta amit te mégis erősítettél. Nem írtam nevet csak hálót. 6 éve van itt regem, de mégsem.... senkinek.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 03. 12. 11:26

  8. #28
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszottál egy hyper mtt-t, amin nem sikerült pénzbe érni, ezért rohadjon meg ez a terem.
    Nem azért rohadjon meg a terem, mert nem értem ITM, hanem mert olyan feltételekkel lehet játszani, amivel jó ha BE-re ki lehet hozni ilyen versenyt hosszútávon. A 20% rake minden BI-re egyszerűen gusztustalan. Ezért maradnak csak a fishek tornázni.
    vargepard likes this.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet Csuhi81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azért rohadjon meg a terem, mert nem értem ITM, hanem mert olyan feltételekkel lehet játszani, amivel jó ha BE-re ki lehet hozni ilyen versenyt hosszútávon. A 20% rake minden BI-re egyszerűen gusztustalan. Ezért maradnak csak a fishek tornázni.
    hagyjuk már ezt a termet, még sit and go-ra is kevés a játékos
    total players 321 lol
    Csuhi81 and vargepard like this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    20 percen belül sikerült ellenfelet találnom egy heads upban, itt a rakebackből megélek majd:-)

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •