Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree6Likes

Téma: PokerStars - 300 millió eurós adócsalás Olaszországban?

  1. #11
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, rohadt szemét onlájn poker termek, nem elég hogy manipulálják az rng-t, még az adót is elcsalják. Nem igaz. A poker halott.

    Mindenki térjen át a sportfogadásra, biztos forrásból tudom, hogy pl. a magyar bajnokságban nincs fordulónként 4-5 meccsen külső ráhatás a pályán történtekre, úgyhogy az tiszta.
    Nem a játékosok ellen csalnak , de a hatoságokat leszarják ezt semilyen más cég nem engedi meg magának és fura semelyik állam nem tesz semmit.

  2. #12
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Az legalábbis érdekes, hogy mindig az olasz adóhatóságnak van baja valamelyik profival, újabban a pokerstarsszal is. A játékosok esetében egy nice try jelző volt megfelelő, meglátjuk most mi lesz.
    R1per2 likes this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 06.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Szerintem Zsipali sem így gondolta hanem amúgy Wildcat!

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Nem tudom mért kell ez a hatásvadás bulvár cím...Főleg egy online pokerrel foglalkozó oldalon!
    Nagyon nem mindegy ,hogy valaki elcsal 300 milliót vagy eltitkol és utána nem fizet adót...

    ui.:ha már anno semmit nem tettetek ,hogy a magyar szabályzás jobb legyen legalább ne hívjátok fel a honatyák figyelmét az ehhez hasonló (ál)botrányokra thx

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    És biztos vagy benne Zsipali,hogy aki több milliárd adót elcsal az a végtelenségig tisztességes a játékosaival???

  6. #16
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És biztos vagy benne Zsipali,hogy aki több milliárd adót elcsal az a végtelenségig tisztességes a játékosaival???
    Mutatsz róla légyszi egy végzést, hogy a pokerstars adót csalt?

    Am nem védeni akaom őket, csak még sehol nincs bizonyítva hogy valóban csaltak, ráadásul az olasz adóhatóság nagyon nagyon szeret vizsgálódni az utóbbi időkben, olyan helyeken ahol egyébként semmi rosszat nem tettek.
    Utoljára módosítva: Zsipali által: 2015. 03. 12. 11:13

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Végzést nem tudok,mert nincs,de ha megszületik,akkor se fogják elpostázni nekem......gondolom!
    Minden esetre elég sok irányból kezdik betámadni a PS-t! Vagy marha tisztességesek,vagy jól fizetnek és mindenki rájár a mézesbödönre!

  8. #18
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Amúgy meg kit érdekel, ha csalnak? Egészségükre. Nem tőlünk veszik el a pénzt, ha megtehetik, hadd csinálják.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg kit érdekel, ha csalnak? Egészségükre. Nem tőlünk veszik el a pénzt, ha megtehetik, hadd csinálják.
    Sztem ez rossz felfogás... Manapság viszont ez a felfogás a standard, és ennek valószínűleg súlyos következményei lesznek. :/

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem ez rossz felfogás... Manapság viszont ez a felfogás a standard, és ennek valószínűleg súlyos következményei lesznek. :/
    Én Gerwennel értek egyet. Én nem vagyok olasz, engem nem károsítottak meg.
    Én szerencsére magyar vagyok, ebben az országban pedig csak becsületes adófizetők élnek, kiket mélységesen tisztességes és korrekt vezetők és üzletemberek irányítanak, így hálaazégnek nincs miért aggódnunk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •