Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (158) összesen
Like Tree117Likes

Téma: Gyúrunk Vaze?

  1. #141
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Köszi Shokyu! Megvolt igen, csak lecseréltem a gépem és elveszett.

  2. #142
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Még a sok sör sem dolgoztatja meg a veséidet???

  3. #143
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Heti max egyszer iszom, akkor is újabban rozéfröccsöt!

  4. #144
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na sziasztok! Mint a blogomban is írtam a kis cselendzsem miatt is elég intenzíven folytatom az edzéseim (hétfő,szerda,péntek kondi, szombat foci). Eszem az izületvédő kapszulát+ vettem értend kieg.-et is. Felváltva napi 2 db-ot eszem belőlük. Emellett edzések után iszok egy fehérje turmixot is ami a következőkből áll: 1 adag biotech usás protein power fehérjepor, 2 db tojás, 1 db banán, kis túró, 2 dl tej.

    Hallottam róla hogy a nagy testépítők többsége vese gondokkal küzdött, mert nem bírta a veséjük a rengeteg port, meg cuccot amit nyomtak. Mi erről a véleményetek?
    Edzés után két kanál fehérjeport tolj, vízzel. Banánt eheted mellé.
    Túró, tej, tojás nem kell bele Azt edd inkább máskor normál étkezésként.

    Ha nem vagy amúgy is vesebajos, ettől sem leszel. Ez nem szteroid, hanem kaja, csak por alakban, mint a kakaó. Előnye, hogy gyorsan, könnyen emészthető (persze ez is érzékenység függő, van aki nem bírja, mert fosik tőle, főleg olcsóbb termékeknél), edzés után könnyen legurítható a tojással, túróval ellentétben.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2015. 03. 13. 09:48
    bgbss likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #145
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na sziasztok! Mint a blogomban is írtam a kis cselendzsem miatt is elég intenzíven folytatom az edzéseim (hétfő,szerda,péntek kondi, szombat foci). Eszem az izületvédő kapszulát+ vettem értend kieg.-et is. Felváltva napi 2 db-ot eszem belőlük. Emellett edzések után iszok egy fehérje turmixot is ami a következőkből áll: 1 adag biotech usás protein power fehérjepor, 2 db tojás, 1 db banán, kis túró, 2 dl tej.

    Hallottam róla hogy a nagy testépítők többsége vese gondokkal küzdött, mert nem bírta a veséjük a rengeteg port, meg cuccot amit nyomtak. Mi erről a véleményetek?
    Mivel az edzés utáni időpont a legfontosabb anabolitikus szempontból, ezért ilyenkor kizárólag folyékony formában érdemes bevinni a tápanyagot, ami lehetőleg magas minőségű is legyen. Ezért a fehérjepor+banán kombót eléggé fapados megoldásnak tartom, a túró, tej, tojás stb. pedig teljes zsákutca. Vegyél valamilyen tömegnövelő port, amiben szénhidrát és fehérje is van, és ezt idd meg közvetlenül edzés után! Mivel tömegnövelőt elég ebben a szakaszban használni, ne aggódj, nem fog hamar elfogyni, emellett leveszi a válladról a kaják előkészítésével és megcsinálásával járó terhet, de ami a lényeg, hogy maximális növekedést biztosít. Ebből legurítasz kb. fél litert (a szénhidrát- és fehérjemennyiséget érdemes kiszámolni táplálkozásonként a súlyod és az edzésterved ismeretében, de mivel feltételezem, hogy tömegnövelő időszakban vagy, olyan 40-60g szénhidráttal és 35-45g fehérjével nem fogsz mellé lőni). Miután ezt legurítottad, egy órával később mehet a szilárd kaja (ne túrót, az lassú felszívódású fehérje, ezért lefekvés előtt edd). Ha az edzés utáni tápanyagbeviteled ilyen formában történik, akkor hozod ki a max valuet a testedből.

  6. #146
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Hi,teljesen kezdő,analfabéta vagyok a témában! Tanácsot szeretnék kérni.
    Soha nem gyúrtam,most sem akarok,viszont elég sokat úszom,heti 3x 2órát folyamatosan.(januárban kezdtem újra hosszabb kihagyás után)
    Egy gyúrós ismerősöm mondta,hogy ennyi mozgásnál már érdemes fehérje port inni,jobban fejlődik tőle a test,és az izmok.
    Na most ő a Biotechtöl a why goldot ajánlotta,csak edzés napokon reggel és edzés után.Jó ez igy?
    Mi a véleményetek erről a fehérje porról?
    Ez tömeg növelő is?
    Bocs ha hülyeségeket kérdezek...
    Választ előreisköszi

  7. #147
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Ha eddig sem szedtél semmit és ezután sem szeretnéd jobban fejleszteni magad, csupán a testmozgás a cél, akkor semmi szükséged tápkieg-re!
    Amúgy a whey gold nem tömegnövelő, csak egy közepes minőségű fehérje...
    dr.drogba likes this.

  8. #148
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet bgbss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha eddig sem szedtél semmit és ezután sem szeretnéd jobban fejleszteni magad, csupán a testmozgás a cél, akkor semmi szükséged tápkieg-re!
    Amúgy a whey gold nem tömegnövelő, csak egy közepes minőségű fehérje...
    Kicsit beültette a bogarat a fülembe,ugyhogy szeretnék fejlödni!
    Mit ajánlasz,ajánlotok ilyesfajta testmozgás mellé?

  9. #149
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 22.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    heti 3x2 óra úszás mellett nehéz lesz tömeget növelned, úgyhogy én azt javasolnám h csökkentsd 3x1/2h-ra és mellé iktass be súlyzós edzést
    dr.drogba likes this.

  10. #150
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Hali! Sikerült meghúzni a csuklóm, 2 het ne medzek de nem akar javulni. Ajánlotok valami megbízható sportkrémet rá?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •