Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Hokuszpoker - live

  1. #11
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Crazy egyetertek a kepzes fontos de kepzeld ugy az elopokert mint hud nelkul online plusz live tellek. Egeszen mas vilag amikor megkerdezi a jobbodon a benga hogy kisocsem van aszod a nagy rivebet utan. Es ha raerez a bloffre akkor megprobal tiltre tenni, megalazni stb. Aki ezt nem birja annak nem valo. Koszi a bankroll javaslatot, en is kb igy erzem.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Bár én nem Mo.-n játszom, de a tét hasonló és szerintem az átlaghelyzet is"

    Szia
    Lehet tudni melyik országban játszol?
    Románia.

    Deathrynx: a kerdesem inkabb az overall bankroll szukseglet mert en ugy erzem 800k-1m kellene de ha annyim lenne akkor nem tudom jatszanek e 100-200at vagy magasabbra shotolnek. Losika: en meg az 500k-t is kevesnek gondolom...
    Szerintem ha 300 BB-t tekintesz 1 BI-nek akkor mondjuk 40 beülővel én már nyugodt lennék (már ha ez az a pénz amit külön erre szánsz).

    a póker az póker, egy nagyon képzett online játékos néhány élő session után, szanaszét vágja az asztalt.
    Ezzel teljesen egyetértek, viszont hozzá kell szokni, hogy másfajta játék folyik általában.

  3. #13
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Online Cashgame-ben kb 30buyinnal lépkednek felfelé az emberek. Ha mondjuk ezekhez a deep játékokhoz egy 100BI-es javasolt bankrollt vesszük figyelembe (kb 7k usd) az NL200 körül van, ahol valószínűleg sokkal többet lehet nyerni mint élőben. Gondolom ezért nincs túl sok online pro élőjátékban - többek között
    Utoljára módosítva: hokuszpoker által: 2015. 03. 19. 19:28

  4. #14
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Élő hand kérdés:
    Villain: god mode-ban játszik, minden lejön neki aznap, amúgy feszes játékos, minimális blöffel, maximum semi blöffökkel, 100-200-on.
    Hero: 9s9c-el emel MP-ből 800, 4 megadó, villain is SB-ből, pot 4000. Bottom set
    Flop 9dJdQh

    Flop
    Villain donkbet: 2500, Hero calls, pot 9000
    Turn: Kh
    Villain bet 6000, hero calls, pot 21000

    River: 3d (flush kiegészül)
    Villain checks.
    Hero check behind / bet? Ha bet, akkor mennyi és miért?

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Flop raise? Ez így most nekem kicsit olyan volt, mintha full draw-val callolgatnál. Q,J szett nem valószínű, flop sor ellen meg így jártunk, legalább vannak outjaink. Pláne raiselnék hogy mw, így meg jó odds-a lesz egy sima 10-esnek vagy akármilyen idióta FD-nek. Mennyire voltatok deep-ek?
    crochodil likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    kb 300BB deepek voltunk. utólag valóban flopon raise lett volna a jó játék, de ha már így alakult, a gondolatom a turnön (ahol már biztos voltam a sorban) az volt, hogy akár a 10 outnyi full+ vagy a még néhány outnyi flöss-el együtt megérheti a hívás ha a végén dobatni tudom flöss esetén a sort illetve kifizettetni a full-t. A kérdés hogy ilyen esetben - leesett flöss - mennyire lehet dobatni

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •