Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás NL4 KTs multiway

    Üdv,

    Pre emelő reg 19/14/3.7, BTN fish 64/23/28.6, miatta a call.

    $0.02/$0.04 Ante $0.01 No Limit Holdem
    iPoker
    5 Players
    Hand Conversion Powered by WeakTight.com poker hands converter

    Stacks:
    UTG Player3 ($5.77) 144bb
    CO Player5 ($4) 100bb
    BTN Player6 ($5.28) 132bb
    SB Player10 ($4.11) 103bb
    BB Hero ($10.65) 266bb

    Pre-Flop: (0.11, 5 players) Hero is BB

    Player3 calls $0.04, Player5 raises to $0.16, Player6 calls $0.16, 1 fold, Hero calls $0.12, Player3 folds

    Flop: ($0.59, 3 players)

    Hero checks, Player5 bets $0.41, Player6 raises to $0.82, Hero ?

    Mi a jó flopon?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Fold.
    A PF call szerintem nagyon rossz. Akármekkora fish, nem pozíción kívül kell játszani ellene. Ráadásul azt sem tudod tényleg látod-e a floppot annyiért. + a KT nagyon nem jó multiway potban, fogalmad sem lesz hol állsz az esetek nagy részében.
    Most ülsz a baj közepében van 4 tuti outod meg egy tonna amivel fogalmad sem lesz hol állsz. Nem tudod hogy mennyiért mehetsz tovább, mert az eredeti emelő range tele van A-val, amit egy ilyen floppon ha megadod simán ráborít mindenkire, a call-ra meg nem lesz odds.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fold.
    Akármekkora fish, nem pozíción kívül kell játszani ellene. Ráadásul azt sem tudod tényleg látod-e a floppot annyiért.
    BB-n ülök és legtöbbször 4 way lesz a pot. Nagy fishek ellen még OOP is szélesebb range-dzsel szeretnék játszani, mert lehet hogy 5 hand múlva betolja egy second párra a flop all-int és mások szedték le.

    Ami a reget illeti, szerintem így mw neki egy sima A-t illene bet/foldolni flopon 100 BB deepen, szóval én számolnék némi FE-vel is amellé hogy egy erős range ellen hozunk mondjuk 35-40%-ot (persze kérdés, hogy ez elég-e). Az egyedüli ami tényleg nagyon rossz nekünk, ha a reg AcJc (esetleg Ac9c-t)-t mutat.

    Mindezek ellenére én is dobtam, csak nem voltam biztos benne, hogy jól.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Rossz poz meg a preflop emelő erős range-e miatt nem támogatnám a pre call-t.

    A floppon meg tegyük AT+-ra vagy AJ+ra és nézzük meg hogy állunk ellene és milyen az oddsunk, számítsunk a fish calljára.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •