Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
Like Tree9Likes

Téma: 78s 3BP turn x/push

  1. #21
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen a turnön a value-range az kb. A6, 66, A8, 88, 79. (AK-t, AA-t kizárja a pre akció miatt).
    Te 3betelnél itt Hero ellen pre 66-ot és 88-at?

    Ahogy én látoma a handet: Nálam is amúgy pre fold. Szűk range ellen elég mínuszos call lesz szerintem. Ha nem 3betel eleget, akkor lehet pre feszesíteni a védekező skálát.

    Nekem RIT alap hogy megy. Csökkenti a varianciát.

    GL!
    Utoljára módosítva: Laci24 által: 2015. 03. 29. 11:19

  2. #22
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    En azt ertem legkevesbe a handben, hogy egy 28/19-es, altalunk igen gyenge regnek titulalt ellenfelrol mkert gondoljuk, hogy dobni fog barmilyen, a mienknel jobb handet, amit betel flop-turn?

    Ez a legfontosabb, amin el kell gondolkoznod sztem. Az eg vilagon semmit nem dob turnon.

    Preflop folddal tokeletesen egyetertek, nem hozod ki pluszosra.

    RIT-t azert kapcsold ki, mert csak tobb eselyt adsz vele a tobbi regnek, hogy ok nyerjek el a fish penzet. Hosszutavon ugye fish ellen mindig jol rakjuk be. Ne kelljen mar felezgetni a kasszat ilyenkor soha. Csak visszakerul a penze egy resze hozza, es a tobbi reg is tobb partit jatszhat vele. Nyerjuk el minel elobb a fish penzet.
    BelaKecske likes this.

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Laci24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te 3betelnél itt Hero ellen pre 66-ot és 88-at?
    Valszeg félreérthető volt a hozzászólásom. Arról volt szó hogy az ellenfél miért dobna, mit ad a kezünkbe, abból vontam le a következtetést, hogy egy erős ászt (de ennek alapján egy közepest is) hiba lenne dobnia mert a story amit hero előad az bizony "felszedtem egy draw és most jól kicsavarom a lapod a kezedből". Az 5%-os 3bet range viszont tele van ászokkal, ezért nem kapsz elég dobást -> rossz játék.
    A RIT es gondolatmenetben TIR-Xel tisztelettel nem értek egyet. A rit a várható értéket nem csökkenti (vagy növeli) a szórást csökkenti.Úgyhogy szerintem pont mind1 ebből a szempontból bent van-é vagy kint. Ha a fish utálja a varianciát akkor be kell kapcsolni, ha szereti akkor ki kell kapcsolni, hiszen azt szeretnénk hogy játszon velünk. Amúgy a fishnek szeretnie kellene a varianciát, mert azért tud nyerni egyáltalán (a Nadal ellen sosem nyernék egy játszma teniszt, de Isildurt verhetem egy partiban). De ha ezt végig tudná gondolni, akkor NL10-en valszeg nyerő játékos lenne, tehát a fene tudja, tanulmányozni kellen.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •