Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Iteopepe88 megnyerte az FTOPS 25-Game versenyét

  1. #11
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Gratulálok, ez valóban megsüvegelendő teljesítmény.

    Egy kérdés: melyik játékban volt a legelveszettebb a mezőny? Badugi, razz, irish, 5+ card omaha? Vagy ezekben mind?
    Iteopepe88 likes this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Gratulálok, nem semmi! Hány szinten keresztül tartott a verseny, ha emlékszel?
    Iteopepe88 likes this.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 16.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Pepe nem ember! Hatalmas grat
    Iteopepe88 likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Gratula Pepe, ismét nagy teljesítmény!
    Iteopepe88 likes this.

  5. #15
    Újonc lecsito avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Óriási! Elég durva lehet ennyi típust tolni! Gratula!
    Iteopepe88 likes this.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, ez valóban megsüvegelendő teljesítmény.

    Egy kérdés: melyik játékban volt a legelveszettebb a mezőny? Badugi, razz, irish, 5+ card omaha? Vagy ezekben mind?
    Különösebben nem volt ilyen játék. Valószínű azokban a játékokban lehetne a legnagyobb edge-t szerezni, ami nem igazán népszerű, nem nagyon játszik a többség, de ezek nagy részét még én sem játszottam soha. A 10 game mixed-hez képest nézve legalábbis a kevésbé népszerűbb játék: (Irish, Courchlevel, 5card draw, 2-7 triple draw no limit és pot limit, Acetofive tripledraw, 5card stud).

    Mindenkinek más és más volt a gyenge játéka, csak az a baj, hogy mire kiderült kinek mi a gyenge játékra, addigra új játékfajta jött (3 percenként váltakozott)

    Talán amúgy 5card draw pokerben és 2-7 no limit/pot limit triple draw-ban voltak a leggyengébbek, de ezeket én sem nagyon játszottam még.


    Ha viszont a sima 10 game mixedet, vagy ps 8game-t nézzük, akkor egyértelműen a stud high-lowban a leggyengébb a mezőny, ott van a legnagyobb előny. Talán még az omaha high-low is hasonló lenne, mivel az is felezős játék, csak abban nagyon rossz vagyok én is
    banoster, klagyi, Heskey and 5 others like this.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, nem semmi! Hány szinten keresztül tartott a verseny, ha emlékszel?
    Erre így pontosan nem emlékszek, csak azt tudom, hogy 6,5 órán át tartott és pár perccel a vége előtt pot limit holdemeztünk (onnan rémlik ez, hogy kb 20 nagyvakja volt (3000/6000 vakokkal játszottunk és ilyen 300k vs 100k volt a javamra)).

    Nem ebben a játékban lett vége, hanem kicsit később, szerintem valamilyen limites játékban. Ha érdekel este, vagy holnap meg tudom nézni pontosan. (felvettem camtasiaval a versenyt, csak másik gépen van)

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Iteopepe88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre így pontosan nem emlékszek, csak azt tudom, hogy 6,5 órán át tartott és pár perccel a vége előtt pot limit holdemeztünk (onnan rémlik ez, hogy kb 20 nagyvakja volt (3000/6000 vakokkal játszottunk és ilyen 300k vs 100k volt a javamra)).

    Nem ebben a játékban lett vége, hanem kicsit később, szerintem valamilyen limites játékban. Ha érdekel este, vagy holnap meg tudom nézni pontosan. (felvettem camtasiaval a versenyt, csak másik gépen van)
    Hát ha 3 percenként változott a játék, akkor 4x körbe ment legalább a 25, nem semmi, csak erre voltam kíváncsi

  9. #19
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Gratu!

  10. #20
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet Iteopepe88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre így pontosan nem emlékszek, csak azt tudom, hogy 6,5 órán át tartott és pár perccel a vége előtt pot limit holdemeztünk (onnan rémlik ez, hogy kb 20 nagyvakja volt (3000/6000 vakokkal játszottunk és ilyen 300k vs 100k volt a javamra)).

    Nem ebben a játékban lett vége, hanem kicsit később, szerintem valamilyen limites játékban. Ha érdekel este, vagy holnap meg tudom nézni pontosan. (felvettem camtasiaval a versenyt, csak másik gépen van)
    Várható ezzel kapcsolatban egy verseny visszanézős videó? Nagyon jó lenne
    zeal likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •