Oldal: 550 / 709 ElsőElső ... 50450500540548549550551552560600650 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.491 - 5.500 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5491
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lecso pont itt írtam már, hogy a kiutalás összege fix. Nekem pl. forintos a Skrillem és csak 900ft a kiutalás összegtől függetlenül bankszámlára. És semmi más extra költségem nincs és több százezret kiutalhatok az összeg akkor is 900 ft lesz. Tiltről, PS-ről kiutalom a dodot egyből átvált forintra és az annyi is marad mikor kiutalom(-900ft utalás fee) és nincs több váltás.
    Saját bankszámlán nem lesz ez túl szembetűnő? Ha nem, akkor a teremből miért nem egyből a bankszámládra utalsz?

  2. #5492
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Azért mert az utalás a Skrill csinálja és nem egy pókeroldal(pókeroldalról több napig tartana a kiutalás), ergo ez nem tűnik úgymond szerencsejáték utalásnak(nem mintha izgatna amúgy, azt hisz a NAV amit akar). Ez pont olyan mint a PayPal utalás, adatokat se a PayPal, se a Skrill nem adhat ki 3 félnek. Illetve mivel ezek internetes pénztárcák az utalás bármi lehet, nem részletezik. Aki meg be van tojva a NAV-tól az ne játsszon online szerencsejátékot ugyanis nincs legális szolgáltató Magyarországon vagyis mindenki illegálisan tolja és élvezi az adómentes jövedelmet. Senki nem adózik a nyereménye után ezt a Királyi pénzbeszedőknél is tudják nem hülyék, adó és járulékmentesen vesszük ki! És aggódtok, hogy mennyi a FEE vagy az árfolyammozgás(mintha nem telne ezekre a díjakra a nyereményből), ez vicc és álszent dolog. Abba kéne belegondolni, hogyha ebből leadóznátok mennyi maradna. Természetes adózás párti vagyok, de nem úgy ahogy a mostani tervezetbe benne van. Mert az irreális, de a nyeremény 10-13% simán beadóznám, ha ilyen lenne a törvény, szerintem az még korrekt is lenne. Míg így is jól járna az állam mert jutna neki a tortából.

    Viszont aki neten van az nem csak pókerezik, hanem lottózik, bingózik, fogad, kaszinózik, stb, és onnan szerez pénzt, na ezeket jó kiutalni internetes pénztárcára és onnan bankszámlára.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 03. 30. 19:49

  3. #5493
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lecso pont itt írtam már, hogy a kiutalás összege fix. Nekem pl. forintos a Skrillem és csak 900ft a kiutalás összegtől függetlenül bankszámlára. És semmi más extra költségem nincs és több százezret kiutalhatok az összeg akkor is 900 ft lesz. Tiltről, PS-ről kiutalom a dodot egyből átvált forintra és az annyi is marad mikor kiutalom(-900ft utalás fee) és nincs több váltás. Napközbe a bakszámlára utalás, du 1 előtt indítom akkor még aznap megkapom 4-5 körül, vagyis pár óra és számlán van. Viszont Skrill MC kp felvét sima nem VIP-nek napi 250€ ami csak hetven valamennyi ezer forint és 557.00ft a fee. Ebből következik Nem tudok levenni több százezret egyszerre, de még 150K sem. Viszont, ha elaprózom az már sokkal többe kerül nekem és ott van a napi árfolyammozgás mert ATM-ből venném fel.
    Kicsit kiegészíteném
    Kihagytad az itthoni pénzfelvétel díját. Pár éve használtam utoljára ezt a megoldást, de akkor többe került a felvétel, mint a skrilles fee. Azt tudom, hogy azóta sok banknál változtak ezek a dolgok, pontosat nem tudok. De nem hiszem, hogy nagyobb összeg felvétele sok helyen lenne ingyenes. A Skrill pénzfelvételnél pedig úgy emlékszem %-os fee van, és több, mint amit írtál.
    A forintos Skrill akkor szívás, amikor termet vált az ember

  4. #5494
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Banktól függ mennyi a felvét díja és mennyi az ingyenes kp.felvét darabszáma illetve saját vagy idegen ATM használata. Én Unis vagyok az MC kp. felvételi határa 500K(ezt ki is adja az Unis ATM), ezt havonta egy ingyenes saját ATM levétet jelent és egy nem Unist 150k-ig. Minden további felvét pénzbe kerül, de csak pár százba max 300ft-ba. Szóval mégha ezeket is összeadom sokkal jobban járok 150k-ig nincs felvét díj. És nekem csak 900ft-ba kerül és egy ATM levétbe ingyen.Akkor miről beszélünk? Skrill MC-vel meg 150K leszedése min kettő tranzakció és több ezer forint mert idegen kártya aminek a kp felvételi díja kemény pénz. Én olyan csomagba vagyok ahol, ha havi 150K jóváírás jön akkor nem fizetek számlafenntartási díjat, ha viszont csak 75K jön rá akkor meg a felét. Számladíj 1099ft. Ezt minden hónapba jóváírják, tehát 0 ft-ba kerül. És igen BT86 ez több ezer forint pontosabban 2500ft a kp felvét. És még egy dolog 2011-be utaltam ki : Itt, ha Skrill MC-vel vettem volna fel az min 6 tranzakció lett volna (6nap) és több mint 10K-ba került volna, ha mindent beleszámolnák.
    Tranzakció típusa Bejövő forint átutalás
    Átutaló
    Megbízó neve MONEYBOOKERS LTD.
    Megbízó számlaszáma 14220108-33265005
    Kedvezményezett
    Kedvezményezett neve
    Kedvezményezett számlaszáma
    Könyvelés
    Könyvelés dátuma 2011.04.13
    Tranzakcióazonosító 20++++++++++05
    Közlemény TRN ID 415478065
    Megjegyzés +IZV 0+++++++++++1
    Jóváírás
    Jóváírás összege 323 921,00 HUF
    Értéknap 2011.04.13
    Átutaló hiv. a fizetési műveletre +++++
    És ennyi volt a kp felvét összege
    Könyvelés dátuma 2011.04.14
    Tranzakcióazonosító 2++++++++++4
    Közlemény ATM kifizetés(2011.04.13) Card:++++++++++++++ UNICREDIT BANK 331.000,00 HUF
    Megjegyzés +CMS CLT-1104314309
    Terhelés
    Eredeti összeg
    -331 000,00 HUF
    Terhelés összege -331 000,00 HUF
    Értéknap 2011.04.13
    Vagyis 0 forint és egybe vettem le mert fentebb írtam, hogy 500K levehetek.
    És ennyi volt a Skrill díj. 475FT
    10/04/2011 11:12 Withdrawal Bank transfer Processed -475.00 -323921.00
    Transaction ID: 415478065
    Withdrawal to: Bank account IBAN HUxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx004

    És ami lényeg forintos a Skrillem a feltöltés is forintba történik nincs devizaváltási + összeg ezeknél a tranzakcióknál. Ellenbe, ha $ lenne a Skrillem akkor hiába forintba fizetek be pár nap múlva az Uni a könyvelés napján alkalmazott devizaárfolyammal fogja bekönyvelni a tranzakciót, ami több ezer forintba is fájhat.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 03. 30. 21:08
    BT86 likes this.

  5. #5495
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Banktól függ mennyi a felvét díja és mennyi az ingyenes kp.felvét darabszáma illetve saját vagy idegen ATM használata. Én Unis vagyok az MC kp. felvételi határa 500K(ezt ki is adja az Unis ATM), ezt havonta egy ingyenes saját ATM levétet jelent és egy nem Unist 150k-ig. Minden további felvét pénzbe kerül, de csak pár százba max 300ft-ba. Szóval mégha ezeket is összeadom sokkal jobban járok 150k-ig nincs felvét díj. És nekem csak 900ft-ba kerül és egy ATM levétbe ingyen.Akkor miről beszélünk? Skrill MC-vel meg 150K leszedése min kettő tranzakció és több ezer forint mert idegen kártya aminek a kp felvételi díja kemény pénz.
    Akkor már jóval barátibb. Mint mondtam, ezt nem tudtam.
    Jah, így simán többre jön ki, ha jól emlékszem 1-2k között volt egy pénzfelvét.

  6. #5496
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 19.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat!

    Alapjába én is skrill kártyát használok atm-es kp felvételre meg vásárlásra is, de a limit miatt most utalnást kell használnom. Közben rájöttem, hogy az átváltás fee-je miatt hittem azt hogy rossz árfolyammal váltanak. És jah ft-s számlára utalás esetén a ft-os skrill a legjobb mert 4% a conversion fee ami ***** sok;p
    Utoljára módosítva: lourk által: 2015. 03. 30. 21:14

  7. #5497
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ami lényeg forintos a Skrillem a feltöltés is forintba történik nincs devizaváltási + összeg ezeknél a tranzakcióknál. Ellenbe, ha $ lenne a Skrillem akkor hiába forintba fizetek be pár nap múlva az Uni a könyvelés napján alkalmazott devizaárfolyammal fogja bekönyvelni a tranzakciót, ami több ezer forintba is fájhat.
    Most látom szerkesztetted. A többit kitöröltem az idézetből, mert arra már írtam.
    A feltöltést nem teljesen értem. Miután feltöltöd, a terembe befizetésnél úgyis át kell váltani.
    Az utalásokkal viszont maradj 200k alatt! Több felől is hallottam, és régebben itt fórumon is megerősítette valaki, hogy a nav-val csináltatta a bevallását, és csak a 200k feletti utalását adóztatták meg.

  8. #5498
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A promóba leírtam
    És ha nyertem?

    A Skrill 72 órán belül felveszi veled a kapcsolatot a nyereményed visszaigazolása miatt, majd pénzed jóváírásra kerül.
    Hmm, eddig nem vették fel velem a kapcsolatot

  9. #5499
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Írj rájuk.
    If you have any questions about this Promotion or about our services in general, please contact us by telephone +44 203 514 5562 (Monday to Sunday from 9am to 6pm) or email help@skrill.com
    d-_-b likes this.

  10. #5500
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, eddig nem vették fel velem a kapcsolatot
    Írtak vissza? Én ma írtam nekik.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •