Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (51) összesen
Like Tree30Likes

Téma: A bet-at-home kivonul a bizonytalan piacokról, köztük Magyarországról is

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Biztosan nem jósol sok jót, hogy kivonul "1-2" terem, de szvsz. azért a haldoklás túlzás, inkább lefelé tart. Viszont attól nem tartok, hogy a következő években teljesen megszűnjön az online póker.

    Plusz olyan nagy "pokerbumm"-ot mint Monyem-után ne is várjunk szerintem, mert akkor rengetegen 0 tudással próbáltak szerencsét az asztaloknál. Mára pedig sok nl2 játékos is túl van 1-2 stratégiai könyvön videókon/elemzéseken.

    De persze én is bizakodom.
    BennyGothiv likes this.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol vannak most a fórum jeles mókàzói akik fél éve még nagyokat kacarásztak egymás "az online poker haldoklik" hsz-ein?!?! Vagy már nem annyira vicces Uraim?!
    Alkalmazkodtak és sz@rrá nyerik magukat a ...... játékban, míg a többiek sírnak

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Páran azért idegesek lettek, köztük az a kb 70 magyar aki 2008 óta minden nap tett fogadást, a Porsche nyereményjátékba.
    ténlyeg ott volt még egy csomó magyar.
    suta likes this.

  4. #34
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Tényleg ez milyen durva, ha jól emlékszem a Porsche promó 2008-ban indult 20.000fővel. (aki nem ismerte a promót a lényeg minden nap kell minimum 1 fogadást tenni aki 1 napot kihagy kiesett az utolsó hegylakó nyer egy Porschet talán minimum 1€ tét és min 1,5 odds de ebben nem vagyok biztos)
    Szóval 7 éven keresztül minden nap fogadsz kb 90 ember marad és kivonulnak az országból.Nyilván lehetne rosszabb is, ha már csak HU maradtok és akkor.

    Persze jó promó, mert lehet ki sem kell fizetni kb 25 év amire vége, addig meg a cég is megszűnhet, világháború, földönkívüli megszállás, illetve gondolom apró betűs bármikor visszavonhatják

    De 7 éven keresztül minden nap rakni a fogadást is durva.Igaz 2 percet vesz igénybe, de egy csúnyán átmulatott este után vagy nyaralás alatt mindig erre figyelni, kell hozzá egy megszállottság és optimizmus, hogy az ember túléli a többi játékost, remélhetőleg kifizetik és élvezni is tudja még a nyereményét

  5. #35
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ez milyen durva, ha jól emlékszem a Porsche promó 2008-ban indult 20.000fővel. (aki nem ismerte a promót a lényeg minden nap kell minimum 1 fogadást tenni aki 1 napot kihagy kiesett az utolsó hegylakó nyer egy Porschet talán minimum 1€ tét és min 1,5 odds de ebben nem vagyok biztos)
    Szóval 7 éven keresztül minden nap fogadsz kb 90 ember marad és kivonulnak az országból.Nyilván lehetne rosszabb is, ha már csak HU maradtok és akkor.

    Persze jó promó, mert lehet ki sem kell fizetni kb 25 év amire vége, addig meg a cég is megszűnhet, világháború, földönkívüli megszállás, illetve gondolom apró betűs bármikor visszavonhatják

    De 7 éven keresztül minden nap rakni a fogadást is durva.Igaz 2 percet vesz igénybe, de egy csúnyán átmulatott este után vagy nyaralás alatt mindig erre figyelni, kell hozzá egy megszállottság és optimizmus, hogy az ember túléli a többi játékost, remélhetőleg kifizetik és élvezni is tudja még a nyereményét
    Erről nem is hallottam, de jobb is. Bár nekem mindegy lett volna, mert 7 év alatt biztos elfogyott volna a rollom, mert sportfogadáson szökőévente egyszer nyerek, és ezt sajnos szó szerint köll érteni.
    hateAllMss likes this.

  6. #36
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről nem is hallottam, de jobb is. Bár nekem mindegy lett volna, mert 7 év alatt biztos elfogyott volna a rollom, mert sportfogadáson szökőévente egyszer nyerek, és ezt sajnos szó szerint köll érteni.
    Nos igen arról nem is beszélve, hogy mennyit éget bele az ember, mert itt elég rossz oddsok vannak szerintem egy pro sem tudja kihozni pluszosra.

    Te kb a második napig bírtad ha játszol, mert aznaposan arra sem emlékeztél volna fogadtál-e
    van Gerwen likes this.

  7. #37
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről nem is hallottam, de jobb is. Bár nekem mindegy lett volna, mert 7 év alatt biztos elfogyott volna a rollom, mert sportfogadáson szökőévente egyszer nyerek, és ezt sajnos szó szerint köll érteni.
    Ezt kiválóan lehet orvosolni, szökőévben fogadj csak, de akkor iszonyat nagy összegben.

  8. #38
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kiválóan lehet orvosolni, szökőévben fogadj csak, de akkor iszonyat nagy összegben.
    Jó lenne, de addig meg nem bírom ki.

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 30.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg ez milyen durva, ha jól emlékszem a Porsche promó 2008-ban indult 20.000fővel. (aki nem ismerte a promót a lényeg minden nap kell minimum 1 fogadást tenni aki 1 napot kihagy kiesett az utolsó hegylakó nyer egy Porschet talán minimum 1€ tét és min 1,5 odds de ebben nem vagyok biztos)
    Szóval 7 éven keresztül minden nap fogadsz kb 90 ember marad és kivonulnak az országból.Nyilván lehetne rosszabb is, ha már csak HU maradtok és akkor.

    Persze jó promó, mert lehet ki sem kell fizetni kb 25 év amire vége, addig meg a cég is megszűnhet, világháború, földönkívüli megszállás, illetve gondolom apró betűs bármikor visszavonhatják

    De 7 éven keresztül minden nap rakni a fogadást is durva.Igaz 2 percet vesz igénybe, de egy csúnyán átmulatott este után vagy nyaralás alatt mindig erre figyelni, kell hozzá egy megszállottság és optimizmus, hogy az ember túléli a többi játékost, remélhetőleg kifizetik és élvezni is tudja még a nyereményét
    ezt csináltam 7 éve, nap mint nap. 10-en voltunk, tegnap még tudtam fogadni így még bent maradtam, 82-ről 73-ra esett létszám. 2 magyar maradt mára a 10-ből. a 4 Bolgár is bent van még, ahhoz képest, hogy elvileg őket is bannolták...
    szabja meg a fidesz... vesztettek egy szavazót. amúgy enyém lett volna az autó, mert időm mint a tenger, én kivártam volna még azt a kb 6-8 évet ami hátra lehet a játékból. most nyertek a maradók kb 1 évet.
    Ja, és elég volt 1 meccsre rakni, akár 1.01-esre is lehetett. így nyomtam, sokba nem került.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ha a 7 év alatt minden nap félretettél volna 1 jurót a perselybe már meg is vehetted volna! Legfeljebb 25 éves lenne a kocsid:-)

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •