Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By illese

Téma: NL4 JTs vs river raise

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás NL4 JTs vs river raise

    Üdv,

    BTN fishy 71/57, CO 50 hand alapján regnek néz ki: 23/21/10.

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by WeakTight.com poker hands converter

    Stacks:
    UTG Player3 ($5.18) 104bb
    UTG+1 Player5 ($1.71) 34bb
    CO Player6 ($5.74) 115bb
    BTN Player8 ($6.21) 124bb
    SB Hero ($5.15) 103bb
    BB Player1 ($5) 100bb

    Pre-Flop: (0.07, 6 players) Hero is SB

    2 folds, Player6 raises to $0.15, Player8 calls $0.15, Hero calls $0.13, 1 fold

    Flop: ($0.50, 3 players)

    Hero checks, Player6 checks, Player8 checks

    Turn: ($0.50, 3)

    Hero bets $0.35, Player6 calls $0.35, Player8 folds

    River: ($1.20, 2)

    Hero bets $0.80, Player6 raises to $2.40

    Kb. milyen range lehet az ellenfélnél? Mi a jó river lépés?

  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A flop checknek részéről semmi értelme a value kezekkel, szóval a slowplaynek kicsi a valószínűsége.
    Kb. A6-ot reppel, de abból is leginkább csak az As6s-t.
    Szóval én megadnám és note.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Köszi.
    Egyébként megadtam és 6c4c-t mutatott, mit szólsz a játékához?

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    A játéka pocsék. Ha ő is 71/57-nek látja a gombot akkor gyenge lappal emel, amit majdnem biztos hogy megadnak neki (gombról két feszes játékos ellen az emelés OK). Utána ahelyett hogy a floppon megpróbálná cbettel elvinni megad.
    A kérdés inkább a te játékod:
    1) miért adsz meg rendszeresen pozíción kívül? (a JTs-el nem pozin kívül kell játszani). Nézd meg az adatbázisból mennyire plusszosak ezek az OOP call-ak, csodát fogsz látni.
    2) Miért hagytál előtte pénzt. Nyilván van valami nála az eddigi játéka nem két párra vagy setre vall (esetleg A6) nem hiszem, hogy itt a hatost otthagyná. Ha jól számolom 2.1-et odaajándékoztál neki. 10BBt ne dobj ki az ablakon.
    crochodil likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A játéka pocsék. Ha ő is 71/57-nek látja a gombot akkor gyenge lappal emel, amit majdnem biztos hogy megadnak neki (gombról két feszes játékos ellen az emelés OK). Utána ahelyett hogy a floppon megpróbálná cbettel elvinni megad.
    A kérdés inkább a te játékod:
    1) miért adsz meg rendszeresen pozíción kívül? (a JTs-el nem pozin kívül kell játszani). Nézd meg az adatbázisból mennyire plusszosak ezek az OOP call-ak, csodát fogsz látni.
    2) Miért hagytál előtte pénzt. Nyilván van valami nála az eddigi játéka nem két párra vagy setre vall (esetleg A6) nem hiszem, hogy itt a hatost otthagyná. Ha jól számolom 2.1-et odaajándékoztál neki. 10BBt ne dobj ki az ablakon.
    Köszi a hozzászólást.

    Pre akkor mégis mi lenne jó? Blöffsqz OOP fishel a partiban? Vagy mindig dobjunk és az meg garantált mínusz, plusz nit imageünk is könnyen kialakulhat, nehéz lesz kifizettetni lapokat.

    Rászűrtem és vékonyan, de pluszos (igaz a minta sem mondható nagynak, szűk 30k hand). Nyilván lehet, hogy ez NL4 specifikus és feljebb tuti nincs így, de szerintem itt még lehet így játszani.

    A river raise-re hirtelen nem láttam hogy mi gyengébbel tud megadni, akár a konkrét lapját is dobhatta volna.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Deathrynx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre akkor mégis mi lenne jó? Blöffsqz OOP fishel a partiban? Vagy mindig dobjunk és az meg garantált mínusz, plusz nit imageünk is könnyen kialakulhat, nehéz lesz kifizettetni lapokat.
    Ha dobunk az nem garantált mínusz, a vakot már betettük, az az asztalé. Ha dobunk az 0. Itt tényleg az a baj, hogy ketten mentek a fish pénzére a reg meg te. Szerinted pozíción kívül melyikőtök fog nyerni tőle? Nem tudod belőni mi van náluk (a 71-esnél ugye akármi lehet, a reg szintén széles rangel játszik). Itt még az is tetézi, hogy a BB rádemelhet. Sokkal könnyebb pénz van nl4-en.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha dobunk az nem garantált mínusz, a vakot már betettük, az az asztalé. Ha dobunk az 0. Itt tényleg az a baj, hogy ketten mentek a fish pénzére a reg meg te. Szerinted pozíción kívül melyikőtök fog nyerni tőle? Nem tudod belőni mi van náluk (a 71-esnél ugye akármi lehet, a reg szintén széles rangel játszik). Itt még az is tetézi, hogy a BB rádemelhet. Sokkal könnyebb pénz van nl4-en.
    Elhiszem én, hogy segítő szándékkal próbálsz tanácsot adni, de legalább hülyeséget ne írj légyszi! A dobás kisvakról nem 0-ás játék, hanem -50bb/100. A reg fishhel a party-ban sokkal őszintébb lesz, ezért attól sem kell tartanunk, hogy kiblöffölnek. Én sem vagyok híve az SB-ről valo coldcallolgatásnak, de ebben a szituációban biztos vagyok benne, hogy jobbra ki lehet hozni -50bb/100-nál.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •