Oldal: 960 / 975 ElsőElső ... 460860910950958959960961962970 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.591 - 9.600 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9591
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    47k game alatt már volt dolgom elmebetegekkel,azért írtam mert ilyennel még tényleg nem találkoztam aki napi szinten 25-30 meccset akar velem lejátszani,kíváncsi voltam , h másnak volt-e hasonló,illetve mi az ellenszer az ilyenekre.

  2. #9592
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt arra értettem, akik azt tanácsolták neked, hogy írj te is chatbe.
    Ja sorry,félre értettem.igen az egyetlen előnye ennek, h arra sarkkal, h fejlődni próbáljak és jobb lenni.

  3. #9593
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    De ne rám vetítsd már ki ezt az egészet, hol tehetek én arról hogy az sng-nk alatt odajön valaki téged oltani? én soha nem ***** anyáztam neked, nem oltottalak nem vagyok az illetőnek az apja meg senkije hogy rászóljak. Egyébként meg azért nem játszottam mostanában annyit mert (nincs magánéletem és állandóan csak a gép előtt ülök) Bár nem értem miért kéne nekem elszámolni a munkaidőmmel neked.

  4. #9594
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Egyébként én az igazat írtam. nem személyeskedésből mondtam hogy milyen a játékod meg oltani akartalak. Te meg egyből elkezdted ezt hogy nyálcsorgatós elemzős brigádod meg hogy így nézek ki meg olyan a szexuális életem meg stb, biztos kibaszott nagy rálátásod van erre, és akkor még én vagyok a ****** meg engem állítasz be gonosznak vicc...

  5. #9595
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet btomi93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én az igazat írtam. nem személyeskedésből mondtam hogy milyen a játékod meg oltani akartalak. Te meg egyből elkezdted ezt hogy nyálcsorgatós elemzős brigádod meg hogy így nézek ki meg olyan a szexuális életem meg stb, biztos kibaszott nagy rálátásod van erre, és akkor még én vagyok a ****** meg engem állítasz be gonosznak vicc...
    Mint már mondottam azt a kompenzálós dolgot arra értettem aki az idejét chathuszárkodással tölti nem pedig a csajával alszik vagy nyom néhány fekvőtámaszt Egyértelműen érződik, h személyeskedés volt és nem jó szándékból írtad.Ez másnak is lejött ahogy látom a kommentben.

  6. #9596
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet btomi93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ne rám vetítsd már ki ezt az egészet, hol tehetek én arról hogy az sng-nk alatt odajön valaki téged oltani? én soha nem ***** anyáztam neked, nem oltottalak nem vagyok az illetőnek az apja meg senkije hogy rászóljak. Egyébként meg azért nem játszottam mostanában annyit mert (nincs magánéletem és állandóan csak a gép előtt ülök) Bár nem értem miért kéne nekem elszámolni a munkaidőmmel neked.
    Oké én hiszek neked,akkor ez valami véletlen lehet,de ugyan az a backing csoportotok ez tény.Csak magad felé kell azzal elszámolnod,de mivel írtad, h én nem fektetek elég energiát a pokiba,ezt csúsztatásnak érzem..ez a mostanában 4 hónapot takar?

  7. #9597
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet btomi93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egyébként belenéztem kicsit az ellened játszott handekbe és találtam érdekes dolgokat azt kell hogy mondjam pl 4bet allint calloztál 44BB effen QJo val kb soha nem lesz jó senki ellen. 3utcán át beteltem és riveren check raise allin mentél 3. párral ez se volt egy túl jól átgondolt move. limpelt kasszában check raiseltél 2.pár gyenge kickerrel majd calloztad az overbet allint csak hogy néhányat említsek inkább ezeken gondolkodj szerintem
    Akkor ezentúl csak nutssal check-raiselek riveren,köszönöm, hogy felhívtad erre a hibára a figyelmemet,azt tegyük hozzá h a 2. párral ch-raiseltem majd over betet calloltam,és jobban állt a % mérőm(de ez mellékes)fő h most nagyon beoltottál Nem játszok abc pókert :O azta mindenit.A te érdemed az is, hogy High HU-s Prok megtanították neked a játék fortélyait ,ülj le Tomi 5-ös!

  8. #9598
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Srácok sry, de marha szánalmas ez a fight.
    FourBetMan likes this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #9599
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    ez 15$ limit, ott ülnek a magyar regek egymásra?
    vagy nem 15? vagy nem regek?
    már nincs is elseje

  10. #9600
    R+
    R+ nem elérhető
    Lelkes újonc R+ avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 17.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sharkyval alapból vannak gondok, amúgy neted miatt is hátra dobhat, ha valaki "lopja" lobbyt (kézzel regel) akkor is csinálhat ilyet. Milyen téten tapasztaltad ezt? 30+ nem nagyon "lopják" lobbyt.

    30-on vettem észre, de ha a net-kapcsolat beleszól akkor az volt az oka, elég sokat ratyiskodott a múlt héten.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •