Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: bubi póker

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 24.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás bubi póker

    Élő cash game-ben történt velem tegnap egy érdekes leosztás.(remélem nem baj hogy élő cashről írok)
    50/100 as cash-en egy beülős bukóban voltam (15 000ft) amikor úgy döntöttem hogy visszaszállok kicsit short stack-be(közel short stack-be) 6500ft-al
    A leosztás:
    Az ellenfelem: halnak tartom sokat limpel sok flopot néz, nehéz kiszűrni, többször láttam --el flopot nézni mert nagyvak volt és már csak 300at kellett megadnia.
    Szóval a sztori kb. 6 leosztásból 5ször mákolt le --al ilyenekkel,ki is ejtett a visszaszállás után ez kb a második leosztás lehetett:
    HJ:J.(nevezzük "j."nek) 30 000Ft (300bb)
    Én:CO 6500Ft (65bb)
    Pre-Flop: J. open raise 1500Ft
    Én: call
    Flop: (pot:3000Ft)
    J.:check, Én: check
    Turn: (pot:3000)
    J:check, Én:check
    River: (pot:3000)
    J:check, Én All-in 5000Ft J: calls, J.mutat:
    Szerintetek rosszul játszottam meg ezt a handet? Utólag már úgy gondolom hogy nem volt akkora értéke a handemnek, hogy all-in menjek vele, de hát -, re tettem, esetleg kisebb osztott párra, nem gondoltam,hogy így jegeli a pókerét, na meg az is bennem volt hogy 5ször lejavult majdcsak zsinórba na majd most elkapom. :S szerintetek mennyire volt ez -EV-s játék részemről, és jogos volt-e az all-in-om, nekem ez határeset szituáció, de lehet hogy csak rossz játékos vagyok

  2. #2
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Mindenképp -EVs. Lehet check is, hisz sd képes lapod van, és szerintem minden Ax-ét megbetelte volna, de egy thin vbet is belefér, mivel fish van pár lap amitől értéket kapsz, de összeségében és checkbackelek. Ez az overbet allin fölösleges.

    Btw preflop biztos raiselek, és kerüljön be.

  3. #3
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    pre 3bet, itt hibáztad a legnagyobbat.
    F+T check rendben van, semmilyen párt nem dobnak -> river, szuper easy valuebet
    The credit belongs to the man in the arena.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •