Oldal: 1283 / 1746 ElsőElső ... 28378311831233127312811282128312841285129313331383 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.821 - 12.830 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12821
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra a kérdésemre szeretnék választ kapni,hogy amikor kiírják a nagy versenysorozatokat és el lehet kezdeni nevezni,akkor hogy hogy tele van görögökkel mindig???Senki más nincs még benevezve,csak kb 20-30 görög színekben játszó playa???
    Jókérdés,engem is érdekelne múltkor pld vmi mixed versenyen láttam,hogy 6 reg volt abból 5 görög nemzetiségü

  2. #12822
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Csak tipp, de úgy tudom, hogy a görögöknél a nap végén a profitból megy az adózás. Viszont ha buyinelve vannak minden szarra, akkor nem lesz látható profit a számlán és nincs mi után adózni. Nem feltétlenül indulnak el a versenyen.
    csiga19794, csokiasaxe and rubben like this.

  3. #12823
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Igen,igen! Valószínűleg igazad van!!!

  4. #12824
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 04. 02.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Sajnos túl optimista voltam, ugyanis a reinstall segített, de csak egy alkalommal. A következő indításnál ugyanaz a probléma jelentkezett. Illetve a reinstall is csak úgy működött, hogy új könyvtárba raktam, ha a régire telepítettem nem ment.

    A lényeg a lényeg, hogy nálam a user.ini-ben lévő [User] résznél van egy RM=0 sor - ha ezt átírtam vagy töröltem, akkor kapásból csatlakozott, de a program újra beleírta az RM=0-t, és nem működött megint.

    Illetve írtam a Digi-nek, hogy mégis mi van a ps.eu-val meg ps.hu-val, mert más szolgáltatóknál megy, csak náluk nem. Emellett írtam még a PS-nek is, részletesen leírtam miket tapasztaltam - megköszönték, mondták elemzik, meg javasolták, hogy addig is használjam a www.pokerstars.hu-t meg a .eu-t. Nem teljesen értettem ezt a javaslatot

    Lehet, hogy összefügg a két dolog, lehet hogy nem, passz... az idő majd begyógyítja a sebeket, vagy valami ilyesmi
    Hello! Kaptál választ a digi-től? mert én még nem Írd már be pls, ha lesz vmi fejlemény, köszi

  5. #12825
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet AllinJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Kaptál választ a digi-től? mert én még nem Írd már be pls, ha lesz vmi fejlemény, köszi
    csütörtökön írtam nekik, tegnap este ennyi válasz jött... bár mintha időközben javult volna egy fokkal az elérhetetlenség, mostmár security authentication error-t ír a böngésző

    "Tisztelt Érdeklődő!

    Az Ön által tapasztalt jelenség, továbbításra került illetékes kollégáink felé.

    Amennyiben bármilyen jellegű hibát tapasztal,
    kérjük hívjon minket a 1272-es telefonszámon (munkatársaink a nap 24 órájában készséggel állnak rendelkezésére), vagy e-mailben a hibabejelento@digikabel.hu címen.

    Köszönjük együttműködését!"

  6. #12826
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet AllinJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Kaptál választ a digi-től? mert én még nem Írd már be pls, ha lesz vmi fejlemény, köszi
    hopp, ebben a pillanatban jött egy újabb válasz a digitől - hát, ez nem túl pozitív válasz, illetve furán küldték el a levelet, mert félbeszakad egyszercsak és a tegnap esti levelük jön már csak ezután idézetként:


    "
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése

    2015.04.03. 19:08 keltezéssel, DigiKábel Hibabejelentő írta:

    Tisztelt Érdeklődő!

    Az Ön által tapasztalt jelenség, továbbításra került illetékes kollégáink felé.

    Amennyiben bármilyen jellegű hibát tapasztal,
    kérjük hívjon minket a 1272-es telefonszámon (munkatársaink a nap 24 órájában készséggel állnak rendelkezésére), vagy e-mailben a hibabejelento@digikabel.hu címen.

    Köszönjük együttműködését!"

  7. #12827
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    PS-en létezik arra valami beállítás, hogy a resteal a hívás 2,5x-öse legyen vagy a 4bet a 3bet 2,5x-e?
    Sok regnél látom ez kapásból történik, én mindig beírom, nem láttam erre semmi beállítást a tétméretezőben.

  8. #12828
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS-en létezik arra valami beállítás, hogy a resteal a hívás 2,5x-öse legyen vagy a 4bet a 3bet 2,5x-e?
    Sok regnél látom ez kapásból történik, én mindig beírom, nem láttam erre semmi beállítást a tétméretezőben.
    naja ez kár hogy nincs benne, hotkey programot használnak

  9. #12829
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    naja ez kár hogy nincs benne, hotkey programot használnak
    Melyiket érdemes azok közül használni ami ingyes? Minden pókerfajtán ugyanúgy működnek? Jól jönne

  10. #12830
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyiket érdemes azok közül használni ami ingyes? Minden pókerfajtán ugyanúgy működnek? Jól jönne
    nem vagyok otthon a témában nem vagyok sok asztalos grinder.4asztal mellett betudom pötyögni számokat csak mégis kényelmesebb lenne ha nem kéne

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •