Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree30Likes

Téma: A bet-at-home kivonul a bizonytalan piacokról, köztük Magyarországról is

  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 30.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    az csak 2500 dollár. de megnyugtatlak a 7 év alatt még 500 dollárt sem szórtam el. azért ez nem sok. 100.000 eur-os autó volt a fődíj. 273 évig kéne naponta dobálnod az 1 eur-t a perselybe

  2. #42
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet zotya322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az csak 2500 dollár. de megnyugtatlak a 7 év alatt még 500 dollárt sem szórtam el. azért ez nem sok. 100.000 eur-os autó volt a fődíj. 273 évig kéne naponta dobálnod az 1 eur-t a perselybe
    Az mondjuk más, ha tehetsz 1,01-eset is, bár nálam az is necces lett volna.

  3. #43
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet zotya322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt csináltam 7 éve, nap mint nap. 10-en voltunk, tegnap még tudtam fogadni így még bent maradtam, 82-ről 73-ra esett létszám. 2 magyar maradt mára a 10-ből. a 4 Bolgár is bent van még, ahhoz képest, hogy elvileg őket is bannolták...
    szabja meg a fidesz... vesztettek egy szavazót. amúgy enyém lett volna az autó, mert időm mint a tenger, én kivártam volna még azt a kb 6-8 évet ami hátra lehet a játékból. most nyertek a maradók kb 1 évet.
    Ja, és elég volt 1 meccsre rakni, akár 1.01-esre is lehetett. így nyomtam, sokba nem került.
    Köszi a pontosítást 1,01-el valóban nem lehet olyan nagy buktát csinálni.
    De azért nagy méreg pár száz eurót és az időt belebukni egy ilyen "vállalkozásba".
    Itt totálisan kiszolgáltatott az ember.

    Nem semmi a kitartásod, sajnálom hogy így alakult!

  4. #44
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL man ha minden cigi után 20ft Orbán személyes vagyonát gyarapitaná akkor se mondana le emiatt senki a cigiről és bármilyen más kikapcsolódásról élvezeti cikkről.
    De jó lehet ugy vásárólni á nem veszek Colat mert tegnap az afgánoknál az amik eltaláltak egy lakoházat rakétával, ops nem vehet milka csokit mert 50 éve megvertek a németek minket a foci vb-n stb , stb
    Bocsánat lehet hogy csak én vagyok ilyen de ha szegregált piac lenne akkor abbahagynám a pókert.A cigiről meg annyit hogy a településen ahol lakok az utóbbi 2 évben felére csökkent a dohányzók száma és ez folyamatosan csökken.

  5. #45
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cigiről is leszoktál, amikor jöttek a nemzeti dohányboltok?
    Kocsit is letetted gondolom, amikor emelték az üzemanyagon a jövedékit. Idéntől feltételezem rövid italt se vásárolsz már a hazai boltokban, viszont azért kib@sztál minden energiatakarékos izzót, amikor jött a rezsicsökkentés, nem?
    Soha nem szívtam el egy szálat se szóval ezzel nem volt gond. Italozni is nagyon ritkán szoktam. Engem az zavar a legjobban hogy ez a szemét kormány mindent meg akar adóztatni de oly mértékben hogy az már pofátlanság.

  6. #46
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet zotya322 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt csináltam 7 éve, nap mint nap. 10-en voltunk, tegnap még tudtam fogadni így még bent maradtam, 82-ről 73-ra esett létszám. 2 magyar maradt mára a 10-ből. a 4 Bolgár is bent van még, ahhoz képest, hogy elvileg őket is bannolták...
    szabja meg a fidesz... vesztettek egy szavazót. amúgy enyém lett volna az autó, mert időm mint a tenger, én kivártam volna még azt a kb 6-8 évet ami hátra lehet a játékból. most nyertek a maradók kb 1 évet.
    Ja, és elég volt 1 meccsre rakni, akár 1.01-esre is lehetett. így nyomtam, sokba nem került.
    Nyúgi ennek a promonak a végére 3 generációs fogadócsaládok lesznek , magyarul még az unokád is pakolná a téteket.

  7. #47
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet fszt2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alkalmazkodtak...
    Edget építettek a kivonuló termekre?

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik a Redbet a következő, pár perce jött tőlük:

    "We regret to inform you that your account shortly will be locked due to regulatory issues in Hungary. You have until the 30th of April to withdraw your current funds as all Hungarian accounts will be locked on this date."
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tűnik a Redbet a következő, pár perce jött tőlük:

    "We regret to inform you that your account shortly will be locked due to regulatory issues in Hungary. You have until the 30th of April to withdraw your current funds as all Hungarian accounts will be locked on this date."
    Nem lesz ez így jó...heypoker marad vajon?

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Lassan mindenki kivonul,csak az élő poker fog maradni!

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •