Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL100 6max turn nehéz helyzet

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás NL100 6max turn nehéz helyzet

    Nem volt róla túl sok infóm, nem tűnt rossz játékosnak.
    fold to 3bet: 33(6) fold to cbet: 40(15)




    $0.50/$1 No Limit Holdem
    iPoker6 Players
    Hand Conversion Powered by WeakTight.com poker hands converter
    Stacks:
    UTG ($245.57) 246bb
    UTG+1 ($109.60) 110bb
    CO ($182.07) 182bb
    BTN Hero ($145.81) 146bb
    SB ($100) 100bb
    BB ($40) 40bb

    Pre-Flop: (1.50, 6 players) Hero is BTN J:heart: J:club:
    1 fold, UTG+1 raises to $3, CO calls $3, Hero raises to $12, 2 folds, UTG+1 folds, CO calls $9


    Flop: 3:diamond: 10:club: 4:spade: ($28.50, 2 players)
    CO checks, Hero bets $16, CO calls $16


    Turn: 9:diamond: ($60.50, 2)
    CO checks, Hero bets $38, CO goes all-in $154.07,
    Utoljára módosítva: shanegery által: 2015. 04. 08. 12:02

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    hát az első hand postom nem sikerült

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Értelmezhető minden.

    Flop bet oké, mert OP és védeni is kell, mert kellemetlen ha beesik bármilyen OC.
    A turn bet viszont szerintem nem kötelező: indukálás miatt kellemetlen helyzetet teremthetünk és nincs igazán nagy érték a hívásban + riveren blöff catchelhetünk.

    Így játszva kevés infó mellett nehezen lehet belőni, hogy mennyire fog x/pusht játszani erős draw handekkel és mennyire lesz nála premium/set.
    A potoddsunk 27%, de érzésem szerint éppen nem lesz elég a lapunk a callra

    (KK,TT,44,T9s,AdKd,AdQd,KdQd,AdJd,QdJd,Ad5d,Ad2d ellen 24%)

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    A turn bet fölöslegességén nem is gondolkoztam pedig teljesen igazad van abban amit leírtál. Én amit így utólag belöttem rangenek az ellen 27%-om volt, még az se jó a callra, de ezt a játék hevében nem tudtam átgondolni és sajnos calloltam

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Én az ilyen settminerek ellen, nem szoktam flop belehívni, hogy ne coolereljem le magam, mikor 3 féle szettel tudott odaérni. Aztán hadd "proteksönöljön" meg/vagy forduljon bluffbe. Delayed cbetedet is sokkal szélesebb rangel fogja callozni. + a probe range is gyengébb lesz mint a flop ch/c.

    Balanszolni halál felesleges, senki nem fogja átlátni a limiten hogy ezen a textúrán mikor-mi-miért lesz a cbet rangemben.

    Amúgy kíváncsi lennék össze tudnál-e szedni egy
    CO vs UTG call & 3bet overcall OOP for HU
    flop ch/c ranget 34Tr-on.


    Annyit segítek itt preflop mindenki PP heavy lesz mint állat hiába no ugyesek ezek. Úgyhogy az ilyen A5s meg ilyesmi handeket kb. ki is veheted
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2015. 04. 09. 00:09

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Turnön nygodt szívvel foldolhatsz, erősen hátul vagy, a range seten kívül nem tartalmaz kb semmit.
    A delayed cbet ötlete tetszik, amit Misi írt.

    Amúgy abból kiindulva, hogy ez kérdéses hand volt, minden genyóság nélkül monodm, hogy meg merném kockáztatni azt a tippet, hogy a játéktudásod feletti limiten játszol, amikor beülsz iPoker NL100-ra
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2015. 04. 09. 09:17
    OldRknight, R1per2 and csiga19794 like this.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Azt nem tudom, hogy milyen jatekos a csavesz, szal nehéz belőni pontosan a range-ét, ugye a vs 3bet statjai elég irrelevánsak, egyrészt mert kevés, másrészt meg nem tudjuk, hogy milyen pozíciók ellen művelte, egy 4xes 3bet-et callozni oop azért nem tom mennyire fog.

    Ha PP heavy a range-e-nek gondolom a range-ét akkor inkabb cbetet választom, ha az magasokkal is calloz, de ha ezt nem gondolom akkor bőven lehet hagyni kibontakozni, így oop annyira marha lazán csak nem fog callozni, ilyen deep ráadásul mindenféle sc hülyeség is lehet nála, ami nem tud lejavulni de most 8 magas és dob egy cbetre.

    ahogy ment turn hagynám ki a betet, erősen kétlem h elől leszünk a calling range-ével szemben, illetve ismeretlenül nem merném ezt feltételezni.

    amúgy fold

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Igen, igen elképzelhető hogy nem vagyok túl kompetens nl100on . Amikor beültem volt 3 törtstack is, aztán nem foglalkoztam vele hogy elfogytak.+rákerestem mindenkire. Egyébként csak most kezdtem el olvasgatni itt a fórum topikokat, a hozzászólásaitokból elképesztő mennyit lehet tanulni és meg is szeretném köszönni a fáradtságotokat. A jövőben majd szeretnék még berakni ide handeket, persze megpróbálok majd ennél kicsit kérdésesebbeket.
    Tir-X and kisgatyas like this.

  9. #9
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Nekem elég őrült line ez amit az ellenfél csinál. Feltétlen value hand lesz nála Tir-x? Nem látom benne az értelmet minek pusholna vissza settel, vagy kétpárral (34, T9 ???lol), szerintem többségében semi-blufffel lesz tele.
    Ha azt feltételezem, hogy nagyon minimális a value hand nála, és rengeteg a blöff, akkor sem lehet itt callolni? (Azt persze látom, hogy nem valami +EV szitu, de eléggé specifikus.)

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet tmbrüno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég őrült line ez amit az ellenfél csinál.
    Ha azt feltételezem, hogy nagyon minimális a value hand nála, és rengeteg a blöff, akkor sem lehet itt callolni?
    Teljesen standard és őszinte line amit az ellenfél csinál (a preflop overcall hadjárat után), gyengébb regek sosem fognak itt overpárt dobni neki..

    Ha azt feltételezed hogy rengeteg blöff és minimális value hand lesz, akkor call...de mint a többiek már leírták, pont fordítva van a helyzet, vagyis minimális blöff és több set van a rangében..szóval nem árt helyesen feltételezni
    BelaKecske likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •