Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Még mindig megy a vita Andreas Gann slowrolljáról

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Még mindig megy a vita Andreas Gann slowrolljáról


  2. #2
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    szerintem megfelelő büntetést kapott a playa a riveren, megérdemelte de a kommentátorok viselkedése minősíthetetlen.
    marcelusb likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Véleményem szerint nehéz dönteni. Két tényleg gáz dologról van itt szó, a slowrollról meg a pokerprók pökhendi viselkedéséről a fishekkel szemben. Az egyik szánalmasabb mint a másik.
    ronInter, marcelusb and Csuhi81 like this.
    -Jövök a Royalomra...

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ez a dolog, amiről egyszerűen felesleges beszélni ennyit. Oké, slowrollozott. Ha az ellenfele egy pró, akkor helyén tudja kezelni ezt a dolgot. Ha idiótán viselkedik valaki, akkor az az ő dolga, attól még senkinek nem kell úgy kezelnie, ahogy a kommentátorok tették. Aki volt már élő versenyen, az már látott hasonló szitut, még ha ellenem slowrolloztak is, az sem az én dolgom. Rosszul esik persze, de ez ugyanúgy része a pókernek, mint egy 2%os river.

    Ugyanakkor egyébként azt gondolom, hogy néha igenis vegyük a fáradtságot, és mielőtt kockára tesszük az összes zsetonunkat (legyen az online vagy élő, legyen az flopolt nuts, akár pre AA, vagy akármi más), higgadtan gondoljuk végig azt, hogy ennek mi lehet a végkimenetele, és ha lelkiekben felkészültünk arra, hogy itt mi most el is búcsúzhatunk, akkor calloljunk csak, mert ez segíthet abban, hogy az esetleges balszerencse esetén is emelt fővel tudjuk elhagyni az asztalt.
    ronInter, iKeksz, Csuhi81 and 2 others like this.

  5. #5
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Oké Krejdül, remélem majd egyszer allin teszel pre, vagy post, és AA vagy flop nuts lesz nálam, utolsó pillanatban fogok adni, de emelt fővel zárom be az asztalt miután lemákoltál. Korrekt tanács amúgy.
    Meg azt sem értem mit kell gondolkodni a végkimenetelen nutsal Vagy gondoljam át a holnapi teendőimet is, úgyis ráérek, az idő még nem járt le.

  6. #6
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    elvileg körnek nézte az egyiket... hát igen, akkor legyünk parasztok! Grat!

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké Krejdül, remélem majd egyszer allin teszel pre, vagy post, és AA vagy flop nuts lesz nálam, utolsó pillanatban fogok adni, de emelt fővel zárom be az asztalt miután lemákoltál. Korrekt tanács amúgy.
    Meg azt sem értem mit kell gondolkodni a végkimenetelen nutsal Vagy gondoljam át a holnapi teendőimet is, úgyis ráérek, az idő még nem járt le.
    Egyáltalán nem zavarna, ha így cselekednél.
    Csuhi81 likes this.

  8. #8
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Nem ítélném el a kommentátorokat, igenis tudatosítani kell az amatőr játékosokban is, hogy mekkora patkányság a slowroll! Ez a mese, hogy elnézte a színeket, kamu, a testbeszédéből világosan látszik, hogy tökéletesen tudta, hogy hány óra... Ahogy azt is, hogy veszi a kamera, és kapott egy kis "TV-time"-ot. Egyébként elképzelhető hogy volt előzménye a dolognak, és ők ketten már előtte összecsaptak, amiből rosszul jött ki, és így akart bosszút állni. Amit meg a végén csinált, az egyenesen szánalmas; miután látta, hogy magára haragította az egész termet, idétlen tapsolással és bamba vigyorgással próbálta palástolni a szégyenét a river után. Ha valaki tv-s asztalon ilyenre vetemedik, akkora viselje a következményeket férfiként, ne úgy mint egy félcédulás. Nem lettem volna a helyében, az biztos. Maximálisan megérdemelte a rivert, viszont legtöbbször sajnos megússzák a hozzá hasonlók az "igazságszolgáltatást".
    TedHeris88 likes this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Sajnos én sosem úszom meg. Elítélem, és utálom a slowrollt, de ha atom tilten leülök hiper hu-zni, véletlen kapok egy ász párt és rámkúrják az all int, akkor az utolsó mp-ben callolok. Közben folyamatosan írogatok, hogy hahahaha, ty for money stb, aztán mutat egy A3-mat és levág.
    crochodil and Krejdül like this.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Én 3bb-ért pont leszarom, hogy slowrollolnak-e ellenem.
    TedHeris88, Krejdül and turkii like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •