Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree54Likes

Téma: Újabb távozók - többek közt a Redbet és Heypoker is elhagyja a magyar piacot

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Stars van?
    -van
    FTP van?
    -van
    A többit leszarom?
    -Ja
    Vannak páran, akiknek nem esett még le, hogy ugyanolyan tudással háromszor akkora órabért lehet a kisebb termekben összehozni, mint a starson. Az ilyenek meg csak értetlenkednek, hogy ha valakinek nem tetszik 1-2 terembezárás.

    De a szoftver mindenért kárpótol, tudom
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2015. 04. 10. 00:21
    Szigi, Tir-X, crochodil and 1 others like this.

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos ezeknek a termeknek egyikéről sem hallottam még soha, ez persze nyilván az én szegénységi bizonyítványom, de számomra kb olyan hír értékkel bír a cikk, mintha azt írták volna az Origon, hogy Mari néni palacsintázója bezárt. Ok, van még másik háromezer palacsintázó. Persze sajnálom, hogy szűkül a választható termek palettája, de nem hiszem hogy emiatt behalna itthon az online poki.
    Ja, a Betway mondjuk olyannyira Mari néni palacsintázója, hogy a Premier Leagueben szereplő West Ham főszponzora...

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Továbbá a darts premier league-é is...
    van Gerwen likes this.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    A West Ham is egy kis palacsintázó. :P

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    A kérdés csak az, hogy miért most? Mi történt mostanában, hogy ennyi terem kivonul? Valamit változtattak az online szerencsejáték törvénnyel kapcsolatban, amiről nem tudok...?

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Szerintem viszont: ezekben a csiribiri termekben sokkal konnyebb volt nyerni. Gyenge jatekkal is. Majd most meglatjuk, hogy azok a geniuszok akik eddig csak itt tudtak nyeresegesek lenni a ps-en mit muzsikalnak
    Tehat atkenyszerulnek a ps-re ahol csak higitjak majd a mezonyt. Nem latok nagy problemat szertettel varom oket. Azok az idok a fekete pentek ota elmultak hogy azert megy valaki egy terembe mert gyenge a mezony. Sokkal fontosabb hogy a befizetett/megnyert penzhez hozza is jusson az ember. Ezt pedig egyedul a ps biztositja azota.

  7. #37
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tény, hogy sok a magyar pro, de sokkal kevesebb román, ukrán, lengyel fisht látok, mint magyart.
    Hozzánk hasonló nyomorgó vagy még nyomorultabb országból játszó ismeretlen játékosról én azt feltételezem elsősorban,h kompetens a játékos. Pl Románia, Ukraina stb.

  8. #38
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem viszont: ezekben a csiribiri termekben sokkal konnyebb volt nyerni. Gyenge jatekkal is. Majd most meglatjuk, hogy azok a geniuszok akik eddig csak itt tudtak nyeresegesek lenni a ps-en mit muzsikalnak
    Tehat atkenyszerulnek a ps-re ahol csak higitjak majd a mezonyt. Nem latok nagy problemat szertettel varom oket. Azok az idok a fekete pentek ota elmultak hogy azert megy valaki egy terembe mert gyenge a mezony. Sokkal fontosabb hogy a befizetett/megnyert penzhez hozza is jusson az ember. Ezt pedig egyedul a ps biztositja azota.
    Te meg a másik észkombájn vagy. Még soha nem tudtam meg hogy mit játszol, de szívesen kipróbálom magam a gyenge játékommal ellened. Letolhatunk egy 10-20db NLHE husng meccset 20-50$-os alapon ha szeretnéd. 2-7 TD is játszik bár már évek óta nemigazán toltam, de hátha abban vagy jó.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, a Betway mondjuk olyannyira Mari néni palacsintázója, hogy a Premier Leagueben szereplő West Ham főszponzora...
    Az angol piacon biztosan hatalmas, de a magyaron nem hiszem, hogy pár tucatnál többen játszottak volna náluk.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Stars van?
    -van
    FTP van?
    -van
    A többit leszarom?
    -Ja
    Kedves Vadcica!

    Majdnem reagáltam erre a rosszindulatú és egyben vérlázító hozzászólásodra, de aztán úgy döntöttem, hogy, ha a PA-t nem zavarja, hogy szarba veszed az olyan partnertermeit, ahonnan a bevételeinek meghatározó százalékát realizálja, akkor én is kibírom, hogy ne minősítsem a minősíthetetlen hozzászólásod és, hogy ne üljek fel a nyílt és aljas provokációdnak.

    További GL a 27TD Badugi lowball mittoménmiben!
    rockett and Greyboy like this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •