Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (60) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Új terem a kínálatban - a TigerGaming 2x $1.500 exkluzív Akadémiás cash race-szel mutatkozik be

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért makanyué véleménye elégé meggyözött hogy felejtős
    mukinyul magának akarja megtartani a halastavat Bár igazat ír, de itt is érvényesül a valamit valamiért elv.
    van Gerwen likes this.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Először azt hittem viccből írta.Kipróbálva Az tényleg "érdekes", hogy ahogy letelik az idő foldol.A pot bet azért az itt is potbet. Az ültetést valóban minden asztalnál neked kell belőni, hogy hova akarsz. De ha jól emlékszem 888-on se ültetett mindig ugyanoda (bár lehet, hogy csak én nem állítottam be. A kifizetést 1 hónapon belüll többször még nem próbáltam.Majd ha szakítok egy nagyot akkor 2 részbe utalom ki

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Lehet tesztelni nyugodtan Meg magamtól hogy tudnék ilyeneket kitalálni?
    Ezek évek óta meglévő bugok, de van olyan amit pl javítottak már (voltak olyan asztalok ahová 10BBvel is be lehetett ülni, tökéletes volt ss játékra. Ha sikerült duplázni, kiléptél és egyből vissza tudtál ülni a min beülővel)
    Itt vannak ugye No limit omaha asztalok is, nl300on volt hogy kb 20-30K dolcsi is volt az asztalon
    Omahán működött viszont az (lehet még most is hogy ha flopon rád került a sor és megvártad hogy lejárt az időd, akkor ugye dobtál, de életbe lépett a disconnect protection (ebből 2 van, de lehet az options alatt igényelni)
    Így ha volt egy kellemes húzó lapod, de nem akartál vele bepakolni még 200-300BBt mondjuk, akkor ezt érdemes volt megjátszani és ingyen megnézni a rivert
    Én sokszor alkalmaztam, így kaptam felszólítást hogy hagyjam abba vagy kitiltanak
    Azt is javították már, hogy cashen 0.50/1en pl simán tudtál 0.75ig emelni sbről ilyenkor a másiknak muszáj volt emelni, vagy nem ment tovább a party
    Amióta win8 alatt fut nálam nincs vele baj, de előtte sokszor kifagyott (nem csak nálam, sokan panaszkodtak erre.) support okos válasza: töröljem a cookiekat

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Második cashoutnál 1%ot vonnak le, szóval nem vészes. Viszont 100% hogy megkapod 24órán belül.
    Amikor még action poker network néven futott, 20-30 napig tartott, majd jött az, amikor 11 hónapig senki se kapott tőlük pénzt
    De Admin Úrnak tökéletesen igaza van, a valamit vmiért elv itt működik

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    sziasztok! olyankor mi tévő legyek ha befizettem 1 kis összeget de a cashierbe sehol sem látszik a Skrillemről pedig már elment az összeg? találkozott valaki ilyen problémával már? esetleg valami support címet tud valaki adni? Előre is köszönöm.

  6. #26
    Lelkes újonc FourBetMan avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Tilten
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Hu sng csak reg speed van?

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! olyankor mi tévő legyek ha befizettem 1 kis összeget de a cashierbe sehol sem látszik a Skrillemről pedig már elment az összeg? találkozott valaki ilyen problémával már? esetleg valami support címet tud valaki adni? Előre is köszönöm.
    Mennyi ideje volt? Mert nekem is kb 1 óra volt netellerről ami ps/ftp-hez képest(kb azonnali megérkezés) hosszúnak tűnhet.

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet wakerbab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! olyankor mi tévő legyek ha befizettem 1 kis összeget de a cashierbe sehol sem látszik a Skrillemről pedig már elment az összeg? találkozott valaki ilyen problémával már? esetleg valami support címet tud valaki adni? Előre is köszönöm.
    A kliensen az óra fölötti Sports számlán sem szerepel?
    Menj rá a transfer from sportsra!

    Ha nem látnád ott, akkor: support@tigergaming.com

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    tud valaki ehhez hand convertert?

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás Cashout

    4 napja kaptam meg az emailt h elküldték a kifizetésem (wire transfer), a pénzem még mindíg sehol. Másnál mi a helyzet?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •