Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Birs320 21 ezer dollárt nyert a Sunday Rebuyon

  1. #11
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    GG. Grat!

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    neztem mikor 2/5 volt aztan folyamtosan bukta a 70-30 akat.... szetmakoltak rendesen.. GG

  3. #13
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Szerintetek miért van az, hogy a régen közepesnek számító, de már a Pókerakadémia handelemzéseinek köszönhetően kiemelkedő képességű játékosok folyamatosan kaszálnak a Pokerstars versenyein, de a fórumba benézni, és köszönetet mondani már derogál nekik? Ehhez a cikkhez kommenteltem, de nem csak rá gondolok!
    banoster likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek miért van az, hogy a régen közepesnek számító, de már a Pókerakadémia handelemzéseinek köszönhetően kiemelkedő képességű játékosok folyamatosan kaszálnak a Pokerstars versenyein, de a fórumba benézni, és köszönetet mondani már derogál nekik? Ehhez a cikkhez kommenteltem, de nem csak rá gondolok!
    mert amit hiányolsz, ahhoz olyan tulajdonságok kellenek, amik a legnehezebben tanulhatók
    az egó, a klikkesedés, a (nem tudok jobb szót) hatalom nagy úr, basszák a jellemet
    lásd dánfiú, mióta befutott, több időt fecsérel arra, hogy megvédje az amúgy morálisan védhetetlen scripteket, mint bármilyen oktatóanyagra

  5. #15
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert amit hiányolsz, ahhoz olyan tulajdonságok kellenek, amik a legnehezebben tanulhatók
    az egó, a klikkesedés, a (nem tudok jobb szót) hatalom nagy úr, basszák a jellemet
    lásd dánfiú, mióta befutott, több időt fecsérel arra, hogy megvédje az amúgy morálisan védhetetlen scripteket, mint bármilyen oktatóanyagra
    Én azóta olvasok egyre több hozzászólást azzal kapcsolatban,hogy sok jó játékos eltűnt az oldalról, amióta volt ez a tóthricsis dolog.

  6. #16
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert amit hiányolsz, ahhoz olyan tulajdonságok kellenek, amik a legnehezebben tanulhatók
    az egó, a klikkesedés, a (nem tudok jobb szót) hatalom nagy úr, basszák a jellemet
    lásd dánfiú, mióta befutott, több időt fecsérel arra, hogy megvédje az amúgy morálisan védhetetlen scripteket, mint bármilyen oktatóanyagra
    Crazy3317 ezt poénnak szánta. Birs írta ezt a Facebookos Póker játékosok csoportban:

    "Szerintetek miért van az, hogy a régen közepesnek számító, de már a Póker játékosok csoport handelemzéseinek köszönhetően kiemelkedő képességű játékosok folyamatosan kaszálnak a Pokerstars versenyein, de a csoportba benézni, és köszönetet mondani már derogál nekik? Csatoltam egy képet, de nem csak rájuk gondolok!" - és a csatolt képen olyan játékosok voltak, mint például Iteopepe88 és SlyderS1.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    oops, lukra futottam, köszi
    danfiu-ra azért mérges vagyok, meg irigy

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •