Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Pads1161 cbet stratégiája és érdekes partik

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Pads1161 cbet stratégiája és érdekes partik


  2. #2
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon jól ért az ABC regulárok "típushibájának" kihasználásához mert a legtöbbjük nem alkalmazkodik a cbet méretéhez valamint általában fél potot emelnek amit pofonegyszerű egy gondolkozó játékosnak kihasználni. Én jelenleg MTSNG grinder vagyok ott megfigyeltem és alkalmazom a különböző cbet méreteket. pl: riveren calling stationok ellen blocketelek ha nem esett le a valószínűsíthető drawjuk valamint az aggrók ellen nutssal vagy nutsközeli kezekkel hogy blöfföt indukáljak. Általában működik a tervem.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Érdekes, hogy a legértelmesebb új cikk váltja ki a legkisebb visszhangot.

    Amúgy nagyon jó dolgokat boncolgat, értelmes a csávó.
    Szapy, iKeksz, luckylucano and 1 others like this.

  4. #4
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    +1
    Valóban nagyon értelmes cikk szerintem is! Az első gondolatom az volt, hogy ez alacsony téteken is működhet??? Ahol a sok vadalma minden szarral vissza fog emelni a kis c-betre már a flopon, mert hát az ugye gyengeség a standard 1.0-ás gondolkodás szerint...

    A 5-ös setnél miért annyira snap fold? Csak a 7-es set és a flop sor ver minket. (Az ellenfélről mondjuk nem mi nem tudunk annyit mint ő.) Miért nem call és turnön meglátjuk annak függvényében mi jön/mi nem jön?

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet stazoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1
    Valóban nagyon értelmes cikk szerintem is! Az első gondolatom az volt, hogy ez alacsony téteken is működhet??? Ahol a sok vadalma minden szarral vissza fog emelni a kis c-betre már a flopon, mert hát az ugye gyengeség a standard 1.0-ás gondolkodás szerint...

    A 5-ös setnél miért annyira snap fold? Csak a 7-es set és a flop sor ver minket. (Az ellenfélről mondjuk nem mi nem tudunk annyit mint ő.) Miért nem call és turnön meglátjuk annak függvényében mi jön/mi nem jön?
    Ki kell próbálni, fogalmam sincs, mennyire működhet ez alacsony téten, de mindenesetre érdekes ötlet.

    55 dobás: ha jobban megnézed a szitut, utg emelést callol villain, és a 4 emberbe történő cbet is tekintélyes méretű. Nem adnék sem húzót, sem overpárt villain kezébe (azokkal ilyen deepen senki nem akar az utg rohadt erős range-e ellene sztekkelődni), tehát itt tényleg vagy 66-77 lesz, vagy nagyon ritkán 89s. Tehát szerintem ez egy szép dobás.
    Utoljára módosítva: Krejdül által: 2015. 04. 21. 00:39

  6. #6
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Azt biztosan állíthatom,hogy kis tétes MTT-ken a fél pottól kisebb vagy nagyobb (handünk értékétől függően), a nagyon fogalmatlanok ellen működik. Regk ellen még nem jutott szembe tesztelgetni, nekik megy a fél pot,hogy kevesebbet kelljen note-olniuk.

  7. #7
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    "Ez az alapkoncepció (kis hívás flopon, nagy a turnön), amit különféle dolgokkal sokkal komplexebbé alakíthatunk, mondjuk 20%, 20%, 130%, amivel extrém nehézzé tehetjük az ellenfélnek, hogy megfelelően szűkítse a range-ünket és optimálisan védekezzen három utcán keresztül."

    Számomra az egész cikket így foglalnám össze: játsz úgy egy-egy leosztás mintha nuts-od lenne, aztán örülj, hogy úgy dobnak, mint ha nuts-od lett volna. De mikor megadnak, vagy visszaemelnek, akkor nekik lesz nuts-uk. Vagy valami hozzá közeli.

    Ez egy stratégia, ami eléggé kettős érzést kelt bennem. Több bevétel jön-e össze így, mint amennyit időnként vesztek?

    Egy 20%, 20%, 130% után mennyit is kockáztatok?

    Előbb-utóbb fognak valamit a turn-on, vagy a riveren és akkor ki kell őket rendesen fizetni.

    Arról nem ír a cikk, hogy egy asztalnál egy regulár csapat ellen ezt hányszor lehet eljátszani. Előbb-utóbb vagy gyökér fishnek néznek, és leszednek, vagy hagyják, hogy egy fish-sel akadjak össze, aki levesz, mert nem olvasta a jeleimet és majd tőle veszik el a a zsetont.

    Minden esetre elgondolkodtató.

    Szerintem még egy SNG-ben vagy CashGame-ben is dobnék egy
    20%, 20%, 130% ellenfélnek. De ha jön a lapom, akkor büntetném.

  8. #8
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt biztosan állíthatom,hogy kis tétes MTT-ken a fél pottól kisebb vagy nagyobb (handünk értékétől függően), a nagyon fogalmatlanok ellen működik. Regk ellen még nem jutott szembe tesztelgetni, nekik megy a fél pot,hogy kevesebbet kelljen note-olniuk.
    én mtsng-t tolok néha regek ellen is alkalmazom (de ott a regek is hülyék postflop)

  9. #9
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én mtsng-t tolok néha regek ellen is alkalmazom (de ott a regek is hülyék postflop)
    Én képtelen lennék grindolni ott ahol te laksz. Gondolom nem véletlen hívják így a települést ahogy. Na és, a helyiek értik a dolgukat, vagy ők is fogalmatlanok?
    Nehéz megkapni őket, vagy elég nekik 20% energia befektetés és a végén kérik 130%-al?!
    Vagy esetleg egyből elvárják minden utcán,hogy 100%-al nyomulj előre?
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 04. 21. 13:56

  10. #10
    Tag klemi666 avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én mtsng-t tolok néha regek ellen is alkalmazom (de ott a regek is hülyék postflop)
    Milyen nick-ről tolod? (persze csak ha publikus)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •