Oldal: 1296 / 1746 ElsőElső ... 29679611961246128612941295129612971298130613461396 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.951 - 12.960 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12951
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Jól értem, hogy PS-en nem lesz player transfer? Ez csak ránk, magyarokra vonatkozik? (gondolom, ha nem így lenne, egyszerűen kivennék az opciót, nem?)

    "Due to PokerStars regulation changes we will no longer be able to accept any PokerStars payments.

    Any payments received via PokerStars transfer, will be automatically refunded to the sender. Instead, please use any of the given acceptable payment methods."

  2. #12952
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ma frissítést kért a stars, annak rendje és módja szerint elkezdtem a frissítést de nem tud csatlakozni akár hányszor próbáltam. Valaki tapasztalt ma ilyet?
    Nem sokára leáll a szerver,csinálnak rajta vmit!

  3. #12953
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Be akartam lépni a PS számlámra, de egy hibaüzenet fogadott, mely szerint befagyasztották a számlámat. Megadtak egy címet, melyen érdeklődhetek. Írtam nekik, de egyelőre még nem kaptam választ.

    Miért történhetett ez a zárolás, és mennyi idő alatt oldják fel, ha feloldják?
    Ha esetleg valakinek van ebben tapasztalata, és megosztja velem, azt megköszönöm.

    (Nem játszottam össze senkivel, ahonnan pókerezem, onnan is egyedül játszom. Ez a 2 ok kizárható... Egyéb?)
    Szoktak néha ilyet csinálni, engem is ellenőriztek a tél elején. Pár nap. Én ennek csak örülök,hogy foglalkoznak ilyesmivel és próbálják kiszűrni a visszaéléseket.
    Amúgy ma server restart lesz.

  4. #12954
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Be akartam lépni a PS számlámra, de egy hibaüzenet fogadott, mely szerint befagyasztották a számlámat. Megadtak egy címet, melyen érdeklődhetek. Írtam nekik, de egyelőre még nem kaptam választ.

    Miért történhetett ez a zárolás, és mennyi idő alatt oldják fel, ha feloldják?
    Ha esetleg valakinek van ebben tapasztalata, és megosztja velem, azt megköszönöm.

    (Nem játszottam össze senkivel, ahonnan pókerezem, onnan is egyedül játszom. Ez a 2 ok kizárható... Egyéb?)
    Lehet,hogy hosszú ideig nem léptél be,és azért!Sztem fognak kérni személyes adatokat,azután feloldják!

  5. #12955
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet merace eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jól értem, hogy ps-en nem lesz player transfer? Ez csak ránk, magyarokra vonatkozik? (gondolom, ha nem így lenne, egyszerűen kivennék az opciót, nem?)

    "due to pokerstars regulation changes we will no longer be able to accept any pokerstars payments.

    Any payments received via pokerstars transfer, will be automatically refunded to the sender. Instead, please use any of the given acceptable payment methods."
    wtf ??!??

  6. #12956
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    wtf ??!??
    Bah, semmi, csak retardált vagyok. Ahogy átgondoltam, szerintem ez a Sharkystrator üzenete lehetett frissítés után, csak volt PS frissítés is és megtréfált a felugró ablak. Sry.

  7. #12957
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 10.
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólások
    440

    Alapbeállítás

    Hali srácok!

    A mai server restart után kérte a PS, hogy frissítsem a klienst, a kedves PS kívánságának eleget is tettem. A frissítés közben viszont problémám adódott. Linkelem a problémát! Előre is köszi a segítséget!

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  8. #12958
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Márkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali srácok!

    A mai server restart után kérte a PS, hogy frissítsem a klienst, a kedves PS kívánságának eleget is tettem. A frissítés közben viszont problémám adódott. Linkelem a problémát! Előre is köszi a segítséget!

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Kapcsold ki a vírus írtót és nézd meg,hogy úgy megy e. Nekem akkor szokott ilyet feldobni, amikor elindítom a gépet és azelőtt indítanám a ps-t mielőtt még befejezné a rendszerindítás utáni szüttyögést az avast.

  9. #12959
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kapcsold ki a vírus írtót és nézd meg,hogy úgy megy e. Nekem akkor szokott ilyet feldobni, amikor elindítom a gépet és azelőtt indítanám a ps-t mielőtt még befejezné a rendszerindítás utáni szüttyögést az avast.
    Hogy vagy képes Avastot használni ?

  10. #12960
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy vagy képes Avastot használni ?
    Nekem csipog rendesen, színes villog figyelmeztet óv stb. Lehet,hogy amúgy sz.r, de olcsó volt és remekül elhiteti azt,hogy biztonságban vagyok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •