Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Flush_Entity is megjelent a Twitchen

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Flush_Entity is megjelent a Twitchen


  2. #2
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Nagyon ugyes akarcsak a tobbi nagyokos aki streamel, le ne maradjatok hiszen az egotok mar nemtud mit kezdeni a sok penzzel mi ??? idiotak ezek eskuszom, maguk alatt assak a godrot es minket is huznak magukkal ...omfg 5 dollarer oktat, gratulalok TE nagytudasu pokermilliomos !!!!
    hajra hajra oljetek meg az iparagat minel gyorsabban GYOKEREK!!!!!!!!!!!!!!!
    OldRknight likes this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azaz 5 dollár 2ezer embernél már 10 ezer dollár.Ami nem rossz havonta azért amit amúgy is csinálna, plusz megindokolja pár döntését és válaszol egy-két kérdésre. Szerintem meg éppen népszerűsíti. De majd a statisztikai adatok eldöntik.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Neked amúgy mi a bajod pontosan?
    Nem kötelező ám fizetni neki 5 dollárt de attól még nézni nézheted amikor live......

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon ugyes akarcsak a tobbi nagyokos aki streamel, le ne maradjatok hiszen az egotok mar nemtud mit kezdeni a sok penzzel mi ??? idiotak ezek eskuszom, maguk alatt assak a godrot es minket is huznak magukkal ...omfg 5 dollarer oktat, gratulalok TE nagytudasu pokermilliomos !!!!
    hajra hajra oljetek meg az iparagat minel gyorsabban GYOKEREK!!!!!!!!!!!!!!!
    Te miről beszélsz? Soha senki nem fog megtanulni jól játszani pókeres videókat, streameket nézve, ez 100%. Az meg nem tudom miért probléma, hogy a twitch bevonz most egy réteget a pókerbe, akik amúgy játékokkal töltik ki az idejüket, most meg esetleg kipróbálják a pókert is. Szoktam nézegetni ilyen streameket néha és a chat és a nézők által beküldőtt handek alapján én marhára örülök, hogy ezek az emberek mostantól pókerezni fognak.

  6. #6
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    En is neztem streameket sot nezek is rendszeresen, de onmagaban az a teny, hogy atadjak a gondolkodasukat, hozzaallasukat, soot meg mental coaching tippeket is adnak, ezek utan magyarazzatok el nekem, hogy ez *****jot tesz az iparnak ))) attol hogy bevonz par 24 asztalos gamert rovidtavon jonak tunhet, de hosszutavon szerintem jatekgyilkos, rohamosan fognak fejlodni a BE fishregek is akik per pillanat eltartjak a midstakest peldaul, ahol szinte kopog a halasto.. de neked legyen igazad.
    Davj likes this.

  7. #7
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is neztem streameket sot nezek is rendszeresen, de onmagaban az a teny, hogy atadjak a gondolkodasukat, hozzaallasukat, soot meg mental coaching tippeket is adnak, ezek utan magyarazzatok el nekem, hogy ez *****jot tesz az iparnak ))) attol hogy bevonz par 24 asztalos gamert rovidtavon jonak tunhet, de hosszutavon szerintem jatekgyilkos, rohamosan fognak fejlodni a BE fishregek is akik per pillanat eltartjak a midstakest peldaul, ahol szinte kopog a halasto.. de neked legyen igazad.
    Szerintem értjük, amit mondasz, és bizonyos szinten igazad is van, lesz néhány később regularra váló játékos emiatt. De összességében talán túlbecsülöd az átlagos Twitch felhasználókat. A legtöbbjük most fut bele a pókerbe, és annyit lát, hogy fiatal srácok tök lazán tolják sok asztalon, és csomót nyernek. Hallanak egy-két okosságot, amiről valójában azt se tudják, mit jelent, és befizetnek valamelyik teremben. De lehet, hogy én látom túl pozitívan. Szerintem ha valaki tehetséges, van érzéke a játékhoz és érdekli is, mindenképp megtalálja a módját a fejlődésnek. Aki meg nem, az nézhet Benger videókat naphosszat, akkor se lesz nyerő.
    ferkocse likes this.

  8. #8
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is neztem streameket sot nezek is rendszeresen, de onmagaban az a teny, hogy atadjak a gondolkodasukat, hozzaallasukat, soot meg mental coaching tippeket is adnak, ezek utan magyarazzatok el nekem, hogy ez *****jot tesz az iparnak ))) attol hogy bevonz par 24 asztalos gamert rovidtavon jonak tunhet, de hosszutavon szerintem jatekgyilkos, rohamosan fognak fejlodni a BE fishregek is akik per pillanat eltartjak a midstakest peldaul, ahol szinte kopog a halasto.. de neked legyen igazad.
    Semmi gond nincs azzal hogy közvetítenek, attól még senki nem fog megtanulni játszani, hogy nézi őket. Szvsz soha senki nem lett még jó játékos attól hogy csak úgy nézett valamit, ahhoz percenként le kell állítani egy oktatóvideót, közvetítést, akármit, jegyzetelni, átgondolni hogy mi lehet a gondolatmenet, te ott mit csinálnál, és ha nem azt amit ő akkor melyik a jobb, miért, kiszámolni. Aki ezt megteszi, az már tudatosan fejlődik, és ha nem lenne twitch akkor is megtenné.
    banoster and forzadani3 like this.

  9. #9
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Ja, és ha nagyon keresünk valamit, amiért ki lehet borulni a pokerrel kapcsolatban, akkor sokkal sokkal indokoltabb a tényleges rákfenék miatt, amik szerintem pl. A túl magas rake, az amaya monopol helyzete, sheldon adelson, negreanu ( akit tenylegesen nagyon sokan kovetnek) fizetett baromsagai, es meg sorolhatnam.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    a szerencsét nem lehet tanítani

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •