Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (50) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Adózás?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    nem annyira mint ti

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Tehát te nem teszel eleget állampolgári kötelességeidnek??? Szégyelld magad...

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szegény Gepárdot mindenki megtalálja , és úgy veszem észre h a közösség egyre inkább kitaszítja magából!Elég volt már a trollokból , szerintem is ideje kiközösíteni őket!
    OldRknight and Shaikon like this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Bagoly mondja donkocska, a véleményem nem változott, de van egy frappáns válaszom az adózásra(vagyis egy idézet egy nem kis pályás játékostól" Magyarország a becsületes, adófizető vesztő pókeresek és az ügyeskedő adócsaló nyerő pókeresek országa lesz mindig is." És ha már trollkodás akkor te mit csinálsz donk? Mikor kitettem a Skrill promot akkor is csak fikáztál, az nem trollkodás mi?
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 04. 19. 10:44

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Az nem mert csak a véleményem irtam le , te viszont tudatosan bomlasztasz . Állítom csak szórakozni jössz az akadémiára !
    benyo87h and csiga19794 like this.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Kajak ha moderátori rangot kapnék ( ami szerintem már rég kijárna nekem , a múltam és a közösség kohézióját erősítő szerepem miatt ) akkor kibasznám az összes trollt veled kezdve!

  7. #17
    Fanatikus tag hateAllMss avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Szerintem magadat is kibaszhatnád akkor, sokunk örömére.
    fejes1988 and vargepard like this.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet hateAllMss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem magadat is kibaszhatnád akkor, sokunk örömére.
    Én pl. nem örülnék neki,de ettől függetlenül fejezzétek be ,mert semmi értelme a virtuális f..méregetésnek!! Te is donkcimbi...

  9. #19
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi
    El kell mondjam,hogy HATALMASAT CSALÓDTAM a NAV-ban és amúgy az egész közigazgatásban, az országban, a kormányban! Történhetett ez azért, mert egy előítéletes állat vagyok!
    A helyzet az, hogy megkérdeztem az ügyfélszolgálatos hölgyikét, hogy amennyiben a tavalyi évben nem keletkezett semmilyen jövedelmem, akkor egyáltalán kell e adóbevallást benyújtanom, és ha igen, akkor milyet? A meglepő válasz: NEM!
    Nem hittem el! Már itt tart az ország?! Hihetetlen!!!

    Ismerve a közigazgatás bürokratikus útvesztőit, minimum egy 4 oldalas, minden felesleges adatok bekérő, legalább fél óra időráfordítást igénylő adóbevallás szükségességét feltételeztem. Persze két példányban.
    De nem! Nem kell! Ha nincs jövedelmed, akkor nem kell adóbevallást készíteni!
    Más területeken ez miért nem így működik?

    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!
    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!
    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!
    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!
    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!
    Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor! Viktor!

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    gondolom a Póker bevételeidről nem fecsegtetek hosszan

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •