Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
Like Tree19Likes

Téma: WSOP cash game: mekkora bankroll szükséges?

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás WSOP cash game: mekkora bankroll szükséges?

    Sziasztok

    Online nyerő reg vagyok illetve az utóbbi időben elkezdtem járni élő 100/200 cash gamezni hetente 1-2 alkalommal. Eddig nem nagy mintán szép nyerőben vagyok.

    Az utóbbi időben kicsit kezdtem belefásulni a netes pókerbe, és régi álmom, hogy kijussak Vegas-ba. Most, hogy jön a wsop arra gondoltam, hogy kimennék 1-2 hónapra cash gamezni. Kezdetben 1/2$-os téten, de nem tudom, hogy a nagy költségek miatt mekkora roll-ra van szükség. Nekem jelenleg kb. 8000$-os rollom van, ami játékra biztos elég lenne, de sok pénz elmegy a repjegyre, szállásra, kajára...

    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen rollal érdemes belevágni, illetve, hogy verhető-e a 10%/4$ max rake?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Bőven elegendő..1/2-re még sok is..Kint a legtöbb kaszinóban cap van a beülőket tekintve ezen a téten 200-300 usd formájában és leginkább passive a játék preflop. Jattolni kötelező minden megnyert parti után, de így is simán hozható 25-30usd/óra, nagyobb edge esetén ennél több is elérhető könnyedén..
    csabacz likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    játsz 2/5 -öt nyugodtan .
    csabacz likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    játsz 2/5 -öt nyugodtan .
    Az elején kicsit merésznek érezném, mert a 8ezres rollból rögtön 1K a repülőre+szállás, de ha menne 1/2-1/3, meg felvettem a ritmust akkor ilyen 15 buy in-el biztos shot-olnám a 2/5-t.

  5. #5
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Jattolni kötelező minden megnyert parti után


    Ez mennyit takar? a pot bizonyos %-a?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Ha valaki tervezi, hogy megy és csatlakozna útitársnak, az ne habozzon írni egy pü.-t.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet rubben eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jattolni kötelező minden megnyert parti után


    Ez mennyit takar? a pot bizonyos %-a?
    Vegast nem tudom, ott meg nem jartam, de Becsben es Berlinben ugy megy, hogy kis kassza kis vak, nagy kassza nagy vak. Esetleg ha valami nagyon zsiros kasszat nyersz (3-4+ beulo) akkor 2 nagyvak, de tobbet szinte senki se ad. Mondjuk lehet hogy nagyobb teten mashogy megy, de 1-1 es 5-5 kozott tutira ez van,illetve valami regi blogon (itt) azt olvastam,hogy vegasban 1 dollar jattot adtak mindenert, tehat az elvileg ingyenes italert is, es a potok utan is merettol fuggetlenul.

  8. #8
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegast nem tudom, ott meg nem jartam, de Becsben es Berlinben ugy megy, hogy kis kassza kis vak, nagy kassza nagy vak. Esetleg ha valami nagyon zsiros kasszat nyersz (3-4+ beulo) akkor 2 nagyvak, de tobbet szinte senki se ad. Mondjuk lehet hogy nagyobb teten mashogy megy, de 1-1 es 5-5 kozott tutira ez van,illetve valami regi blogon (itt) azt olvastam,hogy vegasban 1 dollar jattot adtak mindenert, tehat az elvileg ingyenes italert is, es a potok utan is merettol fuggetlenul.
    Ha nem adsz, akkor kiutálnak, sőt játszani se engednek?

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem adsz, akkor kiutálnak, sőt játszani se engednek?
    Bécsben rád hívják a teremfőnököt!

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Azzal együtt , hogy 5-6 évig vendéglátóztam és a jattból nekem is sok bejött, a "kötelező jatt", mint olyan hallatán egyszerűen hányok.
    Tir-X and balu999 like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •