Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (46) összesen
Like Tree19Likes

Téma: WSOP cash game: mekkora bankroll szükséges?

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet TominhoPA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bécsben rád hívják a teremfőnököt!
    Ez komoly?

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal együtt , hogy 5-6 évig vendéglátóztam és a jattból nekem is sok bejött, a "kötelező jatt", mint olyan hallatán egyszerűen hányok.
    Ettől én is. Adok amúgy mindenhol mindenkinek, de hogy kötelezővé teszik, az beszarás. Itthoni élő pokiban nyilván nem így van, én mindig úgy csináltam, hogy kis kasszából semmit nem adtam, aztán egy nagyobb kassza után kapott az osztó a pot 10%-ának megfelelő összeget is.

  2. #12
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegast nem tudom, ott meg nem jartam, de Becsben es Berlinben ugy megy, hogy kis kassza kis vak, nagy kassza nagy vak. Esetleg ha valami nagyon zsiros kasszat nyersz (3-4+ beulo) akkor 2 nagyvak, de tobbet szinte senki se ad. Mondjuk lehet hogy nagyobb teten mashogy megy, de 1-1 es 5-5 kozott tutira ez van,illetve valami regi blogon (itt) azt olvastam,hogy vegasban 1 dollar jattot adtak mindenert, tehat az elvileg ingyenes italert is, es a potok utan is merettol fuggetlenul.
    Nem igazán értem,hogy mire fel adjak én az osztónak? Meg kapja ő a fizetését!

  3. #13
    Fanatikus tag rubben avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 31.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly?



    Ettől én is. Adok amúgy mindenhol mindenkinek, de hogy kötelezővé teszik, az beszarás. Itthoni élő pokiban nyilván nem így van, én mindig úgy csináltam, hogy kis kasszából semmit nem adtam, aztán egy nagyobb kassza után kapott az osztó a pot 10%-ának megfelelő összeget is.
    Persze,kapna egy 2 centes ukrán vodkát,azt érje be azzal
    balu999 likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet rubben eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem,hogy mire fel adjak én az osztónak? Meg kapja ő a fizetését!
    Ennyi erovel akkor a pincernek/pizzafutarnak/fodrasznak se adj. Tulajdonkeppen csak annyit akartam irni az elozo hozzaszolasban, hogy aranyaiban sokkal kevesebbet adnak, mint mi, viszont gyakrabban. Talan csak akkor nem adnak, ha pl a nagyvak walkot kap, ami eloben nem tul eletszeru
    Azert megneznem,mi lenne itt,(ami kinnt teljesen normalis) ha 100/200on egy 50K-s kassza utan 200at adnek

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet rubben eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem,hogy mire fel adjak én az osztónak? Meg kapja ő a fizetését!
    Ha jól tudom van ahol a jatt az osztók fizetése.

  6. #16
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet rubben eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem,hogy mire fel adjak én az osztónak? Meg kapja ő a fizetését!
    A legtöbb helyen minimálbért kapnak az osztók, és a szerződésekben is benne van hogy plusz jatt. Ez ahol kultúrája van a kaszinózásnak, teljesen elfogadott dolog a vendégek részéről is, ráadásul a legtöbb helyen extra szolgáltatások is vannak, mint svédasztalos kaja, egyéb bónuszok, ingyen promók, és az alkoholos italok is ingyen vannak a játékosoknak, de azért is kell fizetni kis jattot, főleg ha a báros csaj odaviszi az asztalnál játszó játékosokhoz.
    Ráadásul, az osztók Vegasban teljesen egyénileg a nap végén kapják meg a saját munkájuk során kapott jattot, így a jobb "customer service"-t nyújtók jobban is keresnek.
    Máshol a jatt bemegy egy közös kalapba ahol pontrendszer szerint osztják szét.
    Valószínűleg az alapfizetésért senki nem vállalná ezt a melót főleg miután leginkább éjszaka kell dolgozni.

  7. #17
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én dolgoztam kaszinóban, nállunk úgy volt, hogy napi 12 óra meló 6000 HUF/nap + a jatt. Havi 200K-nál kevesebbet soha nem vittem haza. De pl a másik kaszinóban úgy volt, hogy kaptak egy alapbért és a jattot egy közös kalapba kellett tenni amit a váltásnál a müszaknak szétosztottak egyenlő részben, viszont a teremfőnők ebből nem kapott, de ha a játékos úgy döntött, hogy ad a teremfőnöknek jattot akkor azt ő zsebrevághatta nem kellett a közösbe dobnia. Én minden jattot zsebre vághattam, volt, hogy napi 40-50K jatt is összejött, volt, hogy annyi jattom volt, hogy a 140K fizumhoz nem kellett abban a hónapban hozzányúlnom. Meg persze mentek az okosságok is, de ez egy másik történet...!

  8. #18
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erovel akkor a pincernek/pizzafutarnak/fodrasznak se adj. Tulajdonkeppen csak annyit akartam irni az elozo hozzaszolasban, hogy aranyaiban sokkal kevesebbet adnak, mint mi, viszont gyakrabban. Talan csak akkor nem adnak, ha pl a nagyvak walkot kap, ami eloben nem tul eletszeru
    Azert megneznem,mi lenne itt,(ami kinnt teljesen normalis) ha 100/200on egy 50K-s kassza utan 200at adnek
    Konkrétan láttam ilyet Cashen 3way Riverre 100/100 -on összeraktunk egy kb. 45k -s potot, megnyerte egy középkorú nő aki ránézésre se volt szimpatikus (se az akivel ott volt, össze is játszottak) és volt egy darab 50es zseton az asztalon, 25/100/200/500/1000/5000/10000 -es zsetonok közé bekeveredett valahogy, és azt adta oda az osztónak Komolyan mondom nekem volt égő. Majd persze nem sokkal ezután le is lépett. Még az osztó félig poénosan meg is jegyezte, hogy legalább kikerül a zseton a játékból
    Endre1988 and van Gerwen like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én dolgoztam kaszinóban, nállunk úgy volt, hogy napi 12 óra meló 6000 HUF/nap + a jatt. Havi 200K-nál kevesebbet soha nem vittem haza. De pl a másik kaszinóban úgy volt, hogy kaptak egy alapbért és a jattot egy közös kalapba kellett tenni amit a váltásnál a müszaknak szétosztottak egyenlő részben, viszont a teremfőnők ebből nem kapott, de ha a játékos úgy döntött, hogy ad a teremfőnöknek jattot akkor azt ő zsebrevághatta nem kellett a közösbe dobnia. Én minden jattot zsebre vághattam, volt, hogy napi 40-50K jatt is összejött, volt, hogy annyi jattom volt, hogy a 140K fizumhoz nem kellett abban a hónapban hozzányúlnom. Meg persze mentek az okosságok is, de ez egy másik történet...!
    Én kíváncs lennék a "másik" történetre is:-)

  10. #20
    Lelkes újonc Royalize avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    A bécsi Concordban az osztók fizetése kizárólag a jatt. Ott ezért nyilván elvárás, de mini potok után ott sem kötelező azért. Vegasban meg végképp nem kötelező, de azért illik. Ott kapnak fizut, plusz a jatt is az övék.
    1-2$ nem sok helyen van, inkább az 1-3$ a divat, arra elég a rollod, a 2-5$-re már necces. Oda egy 10-15k azért nem árt ha van, de attól is függ, hogy melyik kaszinóban fogsz játszani. A Bellagio-ban 500$ a max buyin 2-5-re. Oda akár a 8k is elég lehet, a többi helyen 1k, vagy 1,5k a max, ott már nem lennék nyugodt 8k-val. Ha az otthoni 100-200-at stabilan vered, akkor az 1-3$-mal sem lesz gond, de abc pókerrel a 2-5 is verhető. Az 5-10 viszont már sokkal erősebb mezőny.
    csabacz and Krejdül like this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •