Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Bloggal kapcsolatos kérdések

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet mijamoto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap csináltam egy blogbejegyzést,erre ma reggel látom,h egy majd másfél éves bejegyzésem van helyette.Nem lehetne vhogy visszahozni.Elég fontos lenne,és nem akarom újra leírni,ezt meg törölni se tudom(
    Ilyesmi akkor fordul elő, ha a cím megegyezik egy korábbival. Ilyenkor a korábbit linkeli a rendszer. Ha ilyesmi előfordul lépjetek kapcsolatba velünk és mi megpróbáljuk kijavítani a dolgot, mivel a rendszerben azért megtalálható az új bejegyzés is.
    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is lenne némi problémám a bloggal... Írtam nemrég egy új bejegyzést. Meg is jelent, mint új, de ha rámegyek és meg akarom nézni nincs benne semmi... Előtte napközben próbáltam hozzászólást írni valakinek az első bejegyzésemben, de az sem jelent meg. Mit lehet tenni ilyenkor?
    Ez a hiba sajnos néha előfordul és főleg Internet Explorerben tapasztalható. Mozillában általában ilyenkor is megjelenik a bejegyzés. Azzal van összefüggésben, hogy ha Microsoft Wordben írtad meg a bejegyzést, majd onnan másoltad be, akkor a szöveggel együtt bizonyos nem látható kódokat is átmáshatsz, ami kiakaszthatja a html editort. Javasoljuk, hogy a bejegyzés szövegét egy Wordpadból vagy txt editorból másoljátok át, ilyenkor nem jelentkezhet ez a hiba.
    Idézet Thunderbolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam egy blogbejegyzést,de nem találom. Hibáztam?
    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikor rákattinottál az "elküld" - vagy v.mi hasonló gombra- akkor újratöltött az oldal vagy megjelent amit irtál?

    ha előbbi akkor újra meg kell írnod, másodiknál passz.
    Ez bizonyos böngészőkben előfordulhat, de mostanság már nem jellemző, ugyanis az ezt okozó hibát kijavítottuk. Viszont azt mindenképpen javasoljuk, hogy mielőtt a Mehet gombra kattintotok mentsétek el magatoknak a bejegyzést.

  2. #22
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Valahogy nem találom a blog szerkesztés gombját.
    Úgy emlékszem a blogbejegyzés alján volt rá lehetőség, de most nem lelem.

    Ha esetleg mostanra más módszerrel lehet szerkeszteni egy régebbi bejegyzést, akkor megtudhatom hogyan?

  3. #23
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet asafderg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valahogy nem találom a blog szerkesztés gombját.
    Úgy emlékszem a blogbejegyzés alján volt rá lehetőség, de most nem lelem.

    Ha esetleg mostanra más módszerrel lehet szerkeszteni egy régebbi bejegyzést, akkor megtudhatom hogyan?
    ha eltelt egy kis idő, már nem tudod szerkeszteni a blogod, ha valamit muszáj a PA support segít neked
    asafderg likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #24
    Lelkes újonc asafderg avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Köszi.

    Van egy pár beillesztett gif, amelynek a linkje már nem él, azt akartam kijavítani. Úgy marad

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •