Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Shaikon
  • 1 Post By koviii

Téma: Összejátszás lenne?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás Összejátszás lenne?

    Ha PS-en pl100on vagy pl200on HU akció van akkor mindig elrontom a bolgár HU-ját és beülök én is. Viszont ha beülök, beül még 2-3 bolgár. Ilyenkor össze is játszanak vagy csak szimplán megpróbálnak ellehetetleníteni, hogy ne érje meg nekem (bár ezzel nekik se éri meg, már ha nem csalnak). HUban edge-ük lenne fölöttem, de 6maxon aligha, viszont ha 1 fishre ülünk 5-en 6max asztalon elég hosszú a hosszútáv.

  2. #2
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Lehet backing csoport és igy jelzik ,hogy nem kéne tolnod .Ahogy hallottam nálunk is előfordul ilyen.
    CsabiST likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Az is csalásnak minősül ha nem 3Betelik egymást, csak coldcallalnak visszahívás helyett olyannal amivel mást 3betelnének?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is csalásnak minősül ha nem 3Betelik egymást, csak coldcallalnak visszahívás helyett olyannal amivel mást 3betelnének?
    Azt túl könnyen kimagyarázhatja.
    Szerintem amint találsz pár egyértelműen másképp megjátszott handet tőlük, küldd el a PS-nek. Ha van rá ok, akkor rendesen átnézik a játékukat.

  5. #5
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem egy levél nem árt a starsnak

    De végülis te akarod szopatni öket -ök téged elég 1-1 nem tünik, meg megkéne nézni ha más ül be 3.iknak akkor is megtelik-e

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    UPDATE:
    2014 November 2-án Ön kapcsolatba lépett velünk pár bolgár játékos összejátszási gyanújával a 5 card draw cash game asztaloknál. Abban az időben, megvizsgálauk ezen játékosok játékát, és nem tudtuk megállapítani, hogy ők összejátszanak. Nemrég, egy utólagos felülvizsgálat következtében további bizonyítékokat találtunk közülük két játékosról. Következésképpen, egy részletes és kimerítő vizsgálat útán az Ön által jelentett két játékosról, arra a következtetésre jutottunk, hogy a "Nedifen" és a "bobachko" játéka megsértette a játékaink becsületességét. Értesítettük őket, hogy többé nem játszhatnak az oldalunkon.

    A játékaink becsületessége felettébb fontos a számunkra, és nem tűrjük meg a tisztességtelen játékot. Keményen dolgozunk azért, hogy a játékosainknak egy igazságos és biztonságos játékteret biztosítsunk. Abban a ritka esetben, amikor a szolgáltatási feltételeinket megszegik, biztosítjuk, hogy a játékosokat megfelelően kárpótoljuk. Az Ön esetében, visszatérítettük az összesített veszteségét amit ezen a két játékos ellen szenvedett, amikor az összejátszás történt. 136.51$ már jóváírésra került számláján

    Köszönjük, hogy a PokerStarson játszik. Kérjük, értesítsen minket, ha további segítségre lenne szüksége.

    Üdvözlettel:

    Chris A.
    PokerStars Játékbiztonsági Osztály

    Vicces, hogy egyértelmű puhán megjátszott handeket küldtem a PS-nek, de csak egy sablon nem történt semmi csalás levelet kaptam anno és még hónapokig velük kellett tolnom az amúgy is reg fertőzött mezőnyben. Mivel további bolgár regek is eltűntek velük egy időben, valószínűleg többen is benne voltak. Ezek a játékosok más nickről azóta is játszanak (igaz talán már nem mernek megint összejátszani). Elküldtem az új bolgár regulárok nevét a PS-nek, de gyanítom most is csak egy sablon levelet fogok kapni....
    toma1 likes this.

  7. #7
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Nedifen elég komoly név rajta csodálom hogy belement ilyenbe

  8. #8
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    az ilyenek megérdemelnék a börtönt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •