Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (43) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Az online póker illegális egy német bank szerint - nem fizetik ki a MicroMillions nyereményt

  1. #21
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Cica megint okosabb...

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, meg arról, h a f@szszopó banknak már amikor a fószer befizetett starsra szólnia kellett volna, h: oó, nem szabad a pokerstarsra befizetni, mert ott mindenféle bűnös dolgok történnek és illegálisan lehet pénzt gyűjteni.
    Csak arra tudok gondolni, hogy bankkártyás befizetés lehetett. Ilyenkor a bank felé a kártyatársaságtól (Mastercard, Visa, Amex) érkezik egy azonnali request, ami nem feltétlenül tartalmazza azt, hogy ki lesz a terhelő fél, csak a várható összeget.

  3. #23
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én mikor kártyárol fizettem be Netellerre az OTP bankkártya biztonsági nem tdom milyéről azonnal hívtak, hogy x összegű pénzt fizettek be egy londoni székhelyű Neteller ... cég részére és egy visszaellenőzréssel (anyja neve, születési dátum stb.) igazoljam vissza, hogy nem valaki más próbált a kártyámról pénzt utalni.

    Ebből arra következtetek, hogy igenis figyelik a bankkártyás tranzakciókat!
    Mágika likes this.

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mikor kártyárol fizettem be Netellerre az OTP bankkártya biztonsági nem tdom milyéről azonnal hívtak, hogy x összegű pénzt fizettek be egy londoni székhelyű Neteller ... cég részére és egy visszaellenőzréssel (anyja neve, születési dátum stb.) igazoljam vissza, hogy nem valaki más próbált a kártyámról pénzt utalni.

    Ebből arra következtetek, hogy igenis figyelik a bankkártyás tranzakciókat!
    Ilyen hívást már kaptam én is, de nem azonnal a kártyás fizetés után, hanem másfél nappal rá. Addigra meg már Meg is lepődtem rajta, hogy most mit görcsölnek, mikor már el is volt omaházva a feltöltött zsé.

    Azon gondolkodtam, vajon mi történik akkor, ha befizetek egy oldalra, elköltöm, és mikor megkapom a szekus kérdést, akkor letagadom a befizetést. Na egyik cimborámnak kétszer írtak jóvá egy bónuszt a ps-en, mondanom sem kell azonnal levette a zsét, ps pár nap múlva mínuszba vágta a számlát, és azonnal elküldte megint a storno requestet a kártyára, hogy az a második bónusz összeg tévesen került kiküldésre.

    De visszakanyarodva a témához, ha a bank tudhatott arról, hogy a csákány hová fizet be, akkor azért nagy geccládák.
    alexandra411 and Mágika like this.

  5. #25
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Bizony srácok, nézzetek be a TOR-os topikba, most fejtettem ki, h legális piacokon mennyire nem tudsz már befizetni sem az illegális oldalakra pl. VISA-val, de még skrillel sem!

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak arról van szó,hogy a gusztustalan telhetetlen bankároknak a világ összes pénze nem lenne elég, és tudták,hogy szerencsétlen kis senki úgysem tud kihez fordulni, így lenyúlták a pénzt.
    Annyiból megérdemli,hogy ilyen összegnél már muszáj előre látónak lenni, és minél inkább a biztosra menni.

    Szerintem No.-ban sincs másként, a bank nem zárolhatja a számládat, csak valamelyik hatóság. Nekik jelentési kötelezettségük van, de ezt le is írták. Biztos ami biztos zárolták, aztán majd ha nem hagyja annyiban a játékos, akkor majd legfeljebb elnézést kérnek stb.
    persze... olyan jó hogy a nagy online póker cégek nem hibásak sohase... még akkor se amikkor adót csalnak... lopnak.. stb... komolyan miért ilyen elfogultak az emberek?

    Kuvra PSnek erre kéne figyelmeztetni vagy valami... az viszont a bank sara hogy hagyta befizetni ha az is azzal a számlával történt...

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Ha kiutalja Skrill-re, onnan bankszámlára nagyobb összeget, akkor is megkérdezheti a bank hogy honnan van? És akkor ugyanott van mintha egyből bankszámlára menne

  8. #28
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze... olyan jó hogy a nagy online póker cégek nem hibásak sohase... még akkor se amikkor adót csalnak... lopnak.. stb... komolyan miért ilyen elfogultak az emberek?

    Kuvra PSnek erre kéne figyelmeztetni vagy valami... az viszont a bank sara hogy hagyta befizetni ha az is azzal a számlával történt...
    Alapból elfogult vagyok, az összes bankot és biztosítót gusztustalannak tartom.

  9. #29
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak arról van szó,hogy a gusztustalan telhetetlen bankároknak a világ összes pénze nem lenne elég, és tudták,hogy szerencsétlen kis senki úgysem tud kihez fordulni, így lenyúlták a pénzt.
    Annyiból megérdemli,hogy ilyen összegnél már muszáj előre látónak lenni, és minél inkább a biztosra menni.

    Szerintem No.-ban sincs másként, a bank nem zárolhatja a számládat, csak valamelyik hatóság. Nekik jelentési kötelezettségük van, de ezt le is írták. Biztos ami biztos zárolták, aztán majd ha nem hagyja annyiban a játékos, akkor majd legfeljebb elnézést kérnek stb.
    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a durva, ha nem akarta volna kiszedni a pénzt, hanem bent hagyja a bankban a javát, akkor a bank se szól egy ***** szót se, de mivel így nincs érdeke belőle ezért inkább benyelték a pénzt.

    Mindenkit óvok attól, hogy sok szerencsejátékból származó pénzt tároljon a bankban, vagy nagy címletet egyszerre akarjon kiszedni.
    Kizárt, hogy a bank ilyenkor lenyelje a pénzt. Tuti, hogy a jogszabály rendelkezik arról, hogy ilyen esetben a lefoglalt - zárolt számlán lévő összeg hova kerül. Ez a legtöbb esetben az állam, vagy annak valamely lejjebb levő szerve.

    Gondoljatok bele, hogy mekkora visszaélésre adna lehetőséget, ha a lefoglalt pénz a bankot, vagy a lefoglalt dolog, valamilyen profit érdekelt céget illetne.

    Nálunk sem a rendőrséget gazdagítja a büntetésből befolyó ősszeg, hanem az állami költségvetésbe kerül befizetésre. Ugyanígy járnak el más ellenőrzéssel, büntetéssel felruházott hivatalok, felügyeletek. Legyen az PSZÁF, vagy higiéniai, élelmiszer-biztonságot ellenőrző szerv.

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy mindenki világosan lássa, hogy kit kell szidni: nem a bank a ludas a történetben, hanem a helyi rendeletek. A bank nem azzal szeg törvényt, hogy nem adja oda a csávónak a lóvét, hanem épp ellenkezőleg, azzal sértené a szabályokat, ha nem tartja vissza. Egyébként ilyen esetben jelentenie is kell a hatóságnak, és nagyon félő, hogy a lóvét az állam (helyi kormányzat vagy tökömtudja mi van ott) fogja lefoglalni, és expincérünket kérdőre vonni az eredetét illetően.
    Egyébként ez tényleg országfüggő, nálunk nem tartanak vissza ilyen utalásokat (legalábbis mikor még kompetens voltam a témában, akkor egyedül az Iránból/ba érkező utalásokat fogták le), azonban bizonyos összeghatár, és egyéb kockázati tényezők (igen, itt benne lehet az is, hogy a ps a küldő) felett jelentési kötelezettségük van a NAV felé.
    Látom, Te konyítasz a témához.

    Nálunk van, illetve mekkora az az összeg amit utaláskor a banknak vizsgálnia, esetleg jelentenie kell valamelyik hatóságnak?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálunk van, illetve mekkora az az összeg amit utaláskor a banknak vizsgálnia, esetleg jelentenie kell valamelyik hatóságnak?
    Fogalmam sincs, ezt szerintem csak a nav tudja pontosan megmondani. Van egyébként, de lehet, hogy egyéb paramétereket is vizsgálnak. Elektronikusan zajlik mind a szűrés, mind az adatszolgáltatás, úgyhogy azt állítanak be, amit akarnak.
    ivan41 and Laci24 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •