Oldal: 173 / 176 ElsőElső ... 73123163171172173174175 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.721 - 1.730 (1755) összesen
Like Tree16Likes

Téma: SNG közösség topicja

  1. #1721
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 27.
    Hely
    Bonyhád
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Cashről szeretnék áttérni 6 max sngre és duble or notingra melyik termet ajánljátok ? A full tilt és stars kilőve

  2. #1722
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    milyen tét? ipokeren egyébként van élet.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  3. #1723
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Dayywalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Cashről szeretnék áttérni 6 max sngre és duble or notingra melyik termet ajánljátok ? A full tilt és stars kilőve
    Miért szeretnél váltani cashről?

  4. #1724
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Szerintem Starson egész játszható a $3,5-$7-os 6max sng és mindig van akció! Azt bátran merném ajánlani, a többi teremről nem tudok nyilatkozni, ami még tuti, hogy 888-on halott az sng.

  5. #1725
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Ez jó move volt? CL vagyok FR micro hyper sng, , 17 bb, CO, mögöttem 5, 10.5 és 2 bb-s (BU, SB, BB) emberek, még hatan vagyunk. Push. Én ilyenkor be szoktam tolni, K magassal, viszonylag kicsi, kb. 10 bb alattiak ellen.
    Illetve általában mit kell csinálni, ha FD-m van egy vagy több, akár 3 ember ellen, agresszorként vagy nem agresszorként, esetleg gyenge FD-m. Kicsit hívni, nagyobbat vagy check (ha még senki nem hívott)?
    Utoljára módosítva: gabaj által: 2015. 05. 17. 09:07

  6. #1726
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Mivel micro tét, ezért valószinüleg nem tudod megvenni a hrc-t.

    De kiindulópontnak ez kell és nem hasraütésszerű tippek:
    HoldemResources - ICM Nash Calculator

    Látod hogy mivel tolhatod, mivel adhat. Értelemszerűen ha úgy gondolod, hogy többel adnak mint ami oda van írva, enyhén feszítesz, ha nem akkor marad. De mikrón a nash fölé ne nagyon menjél.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #1727
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Hi all.

    6max turbo dup sng anyagot,leckéket kutatok,de eltévedtem itt a rengetegben, valaki volna szíves útbaigazítani? Thnx!

  8. #1728
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Engem meg az érdekelne, mekkora hasznot kereshetek ma micro, 1.5 ill. 3.5 dolláros hyper 6 vagy 9 fős sng-n? És mondjuk ha napi négy órát játszom (az napi kb. 120 db lehet), akkor mennyit kereshetnék? Évek óta pókerezgetek, olvasgatok, nincs segédprogim még (majd lesz), hallottam már az ICM-ről, nem vagyok buta. Kereshetek 100 ezer felett napi 4 óra grinddel?
    Még az MTT is tetszik, de ott nagy a variancia. Mely napszakokban jó játszani? mikor sok a fish?
    Utoljára módosítva: gabaj által: 2015. 05. 26. 19:22

  9. #1729
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem meg az érdekelne, mekkora hasznot kereshetek ma micro, 1.5 ill. 3.5 dolláros hyper 6 vagy 9 fős sng-n? És mondjuk ha napi négy órát játszom (az napi kb. 120 db lehet), akkor mennyit kereshetnék? Évek óta pókerezgetek, olvasgatok, nincs segédprogim még (majd lesz), hallottam már az ICM-ről, nem vagyok buta. Kereshetek 100 ezer felett napi 4 óra grinddel?
    Még az MTT is tetszik, de ott nagy a variancia. Mely napszakokban jó játszani? mikor sok a fish?
    Kiemelem amire biztos tudok választ adni!
    Kapásból rosszul közelíted meg, ilyen hogy mennyit kereshetek konkrétan nincs! Őszintén butaság. De ha van egy szuper időgéped(ez esetben szólj, megvenném ) és ez által tudod előre hogy pl egy hónapban 19 nap agyon mákólnak,kinyír a variancia, de a másik 11-ben vered a limitedet orrba szájba akkor talán meg lehet becsülni,TALÁN! gl

  10. #1730
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    ne akarjatok sng-zni

    tanuljatok spint, hut, cg-t, mtt-t ****om tudja bármi mást, csak ne sng-t, semmi perspektíva nincs benne
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •