Oldal: 242 / 281 ElsőElső ... 142192232240241242243244252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.411 - 2.420 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2411
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Ha a neteller-es kártya Master akkor szerintem nincs gáz mert itt a kártyatársaság szabályai a mérvadóak. Azaz megreklamálod a tranzakciót az ügyfélszolgálaton (én csak bankban csináltam ilyet ki kellett tölteni egy formot és email) oszt jónapot, elindul a vizsgálat. Először viszont a kereskedővel kell megpróbálni elintézni a dolgot, ennek a bizonyítását kéri az ÜF. De itt elég, ha mutatsz egy emailt amire nem válaszolt. Az ilyen ügyeket a kártyatársaságok rémesen komolyan veszik, amit a kereskedő is tud, szóval szerintem a boltban visszakapod azonnal. Ez jobb is, mert az ügyintézés az 60 nap ha jól emlékszem
    iKeksz likes this.

  2. #2412
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a neteller-es kártya Master akkor szerintem nincs gáz mert itt a kártyatársaság szabályai a mérvadóak. Azaz megreklamálod a tranzakciót az ügyfélszolgálaton (én csak bankban csináltam ilyet ki kellett tölteni egy formot és email) oszt jónapot, elindul a vizsgálat. Először viszont a kereskedővel kell megpróbálni elintézni a dolgot, ennek a bizonyítását kéri az ÜF. De itt elég, ha mutatsz egy emailt amire nem válaszolt. Az ilyen ügyeket a kártyatársaságok rémesen komolyan veszik, amit a kereskedő is tud, szóval szerintem a boltban visszakapod azonnal. Ez jobb is, mert az ügyintézés az 60 nap ha jól emlékszem
    Holnap elválik, ha nem sikerül elintéznem küldhetek neked privát üzenetet erről a dologról? Mert akkor lenne 1-2 kérdésem.

  3. #2413
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Nekem egy alkalommal az első fizetést visszautasította, majd a második már sikerült, ezután a gép előtt vettem észre, hogy bizony 2x emelték le a kártyámról a pénzt, írtam a supportnak és az egyik fizetést kivették és visszakerült a pénz a számlámra.
    iKeksz likes this.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  4. #2414
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap elválik, ha nem sikerül elintéznem küldhetek neked privát üzenetet erről a dologról? Mert akkor lenne 1-2 kérdésem.
    Persze.

  5. #2415
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 06.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Kis segítséget kérnék
    Szeretnék bankszámlára utalni. Netellerem dolláros. Miben kellene kiutalnom? Ft vagy $ ?
    Mire számítsak kb mennyit vonnak le? OTP-s vagyok.

    Válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv.

  6. #2416
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet AceLow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Kis segítséget kérnék
    Szeretnék bankszámlára utalni. Netellerem dolláros. Miben kellene kiutalnom? Ft vagy $ ?
    Mire számítsak kb mennyit vonnak le? OTP-s vagyok.

    Válaszokat előre is köszönöm.
    Üdv.
    ....ha neked volnék sose tennék ilyet....de:

    https://help.neteller.com/app/answers/detail/a_id/2357

    1500 ft +2,95% lesz ( ezt a 3%-ot csak akkor nem buknád ha euro alapú netellerről vennél ki euró alapú számlára)


    amúgy a neteller megkérdezi hogy miben akarod kiutalni? valszeg ők jobban váltanak mint az OTP, Ft-ot mondanék neki, hogy ők váltsanak, de ezt nem tudom pontosan.
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  7. #2417
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 06.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Lehet tök egyértelmű és csak én vagyok lassú, de ez mit akar jelenteni '....ha neked volnék sose tennék ilyet....de:' ?

    Ne utaljak ki bankszámlára? Nem hiszem, hogy szükségem lenne kártyára. Ezért gondoltam erre.
    Üdv.

  8. #2418
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    Idézet AceLow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet tök egyértelmű és csak én vagyok lassú, de ez mit akar jelenteni '....ha neked volnék sose tennék ilyet....de:' ?

    Ne utaljak ki bankszámlára? Nem hiszem, hogy szükségem lenne kártyára. Ezért gondoltam erre.
    Üdv.
    igen, inkább igényelj kártyát, de persze attól függ mekkora összegről van szó és milyen gyakorisággal fogod ezt csinálni.

    amúgy nem fogja megkérdezni miben küldje:
    What currency will NETELLER use for my Bank Transfer?

    Funds are sent in the currency of your registered bank account, unless your bank account is in USD. Please note a
    foreign exchange (FX) fee of 2.95%is applied if your bank account and NETELLER Account are in different currencies.

    szóval az itthoni bankszámla pénznemében küldi.
    ezek szerint ha dollár alapú magyar számlád van megspórolhatod a 3%ot? hm...
    Utoljára módosítva: atish81 által: 2015. 04. 29. 17:06
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  9. #2419
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 11. 06.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Ahol hozzáadom a bank accountot ott kell kiválasztani, hogy az milyen pénznem legyen! Tipp?
    $500-rol lenne szó, ezért nem gondolkoztam a kártyán. És nem gondolom , hogy túl gyakran. Ha változna akkor egyértelmű a kari.

    Üdv.

    ui:mi az oka amiért nem választanád ezt a lehetőséget?
    Utoljára módosítva: AceLow által: 2015. 04. 29. 17:29

  10. #2420
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Há me fél a NAV-tól csak nem tudom miért 500$ nem összeg simán mehet számlára, a kártyának meg van fee-je 6$+ a váltás, szóval itt is levesz pár ezrest.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •