Oldal: 1300 / 1746 ElsőElső ... 30080012001250129012981299130013011302131013501400 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.991 - 13.000 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12991
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    why.jpg
    Valaki megmagyarázná ezt?

  2. #12992
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet orion-7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    why.jpg
    Valaki megmagyarázná ezt?
    a lóhere szerencse szimbólum, köztudott, hogy többször esik
    "The money goes into my piggy bank..."

  3. #12993
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Hali!

    November óta nem nyitottam meg a Stars klienst,most beléptem és az fogadott,hogy új mail címet adjak meg,mert a másik megszűnt.Ami igaz is.Megadtam az újat,kaptam egy email-t amiben az érvényesítés menüre kellett kattintani.Ezután jött a meglepetés,feljött egy új fehér oldal,ezzel a szöveggel.

    "Tájékoztatás

    Az ön által keresett oldal (www.pokerstars.eu (91.146.167.70)) ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal határozatában 90 napos időtartamra elrendelte.
    Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

    A szolgáltatók általi tiltás elrendelése a 2003. évi C. törvény 92/A. §, 159/B.-159/C. §-a, illetve a 19/2013. (X. 29.) NMHH rendelet alapján történt.
    Kapcsolódó linkek:

    Nemzeti Adó- és Vámhivatal
    Szerencsejáték felügyelet
    Szerencsejáték felügyelet Hirdetményei "

    Találkozott már ezzel valaki?
    A számlámhoz hozzáférek,mintha mi sem történt volna.

  4. #12994
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Igen mindenki találkozott ezzel a problémával, de itt a jó cím: http://pokerstars.hu.com

  5. #12995
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen mindenki találkozott ezzel a problémával, de itt a jó cím: http://pokerstars.hu.com
    Ok,akkor nem egyedi eset,csak erre voltam kíváncsi.

    Az új címet valószín update-elte az oldal,mert minden működik.

  6. #12996
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Ez a heti verseny (de lehet, havi is van) a silverstaroknak, ezért megéri 100 FPP-t fizetni? Vagy ez is ugyanolyan árérték arányú, mint bármelyik verseny vagy szat?
    És az egyébként mit jelent, hogy Receive VIP Club statements? - ezt írták levélben.

  7. #12997
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Segítsetek! Hol tudom letiltani a Spin 'n Go-t?

  8. #12998
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítsetek! Hol tudom letiltani a Spin 'n Go-t?
    Állíts be beülő limitet sit&go-kra vonatkozóan, és akkor nem tudsz játszani.

  9. #12999
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állíts be beülő limitet sit&go-kra vonatkozóan, és akkor nem tudsz játszani.
    De sng-t szoktam tolni az mtt-k mellett! Én kifejezetten a Spint akarom letiltani!!

  10. #13000
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a heti verseny (de lehet, havi is van) a silverstaroknak, ezért megéri 100 FPP-t fizetni? Vagy ez is ugyanolyan árérték arányú, mint bármelyik verseny vagy szat?
    És az egyébként mit jelent, hogy Receive VIP Club statements? - ezt írták levélben.
    Ha elosztod a 30K-t a játékosok számával (=egy főre eső pénz), majd ezt százzal, akkor megkapod, hogy kvázi milyen értéken váltod be a pontodat. Próbáltam megnézni, hogy mennyien voltak most szombaton, de az én kliensem valamiért nem mutatja (az összes többi szombati versenyt igen...). Emlékszem régebben kiszámoltam, bár akkor lehet, hogy még kevesebb volt az induló, és a többi beváltási lehetőséghez képest úgy emlékszem, hogy jobb érték jött ki. Egyébként hasonlóképpen a többi versenynek/satelitnek az ár-érték arányát is ki lehet számolni (vagy legalábbis meg lehet becsülni), és össze tudod hasonlítani.
    A VIP club statement egyszerűen csak egy email, amiben táblázatba van szedve, hogy az adott hónapban hány cg hand-et, versenyt játszottál, mennyi VPP-t szereztél stb. Semmi lényeges.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •