Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree3Likes
  • 2 Post By shiningKKingdom
  • 1 Post By chaab

Téma: WPT World Championship Main Event - Asher Conniff a bajnok

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás WPT World Championship Main Event - Asher Conniff a bajnok


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Én is szeretnék véletlen benevezni hasonló versenyre aztán megnyerni

  3. #3
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Mindig mosolygok az ilyen címeken, véletlenül beregisztrált, és persze átgázolt a világsztároktól hemzsegő döntő asztalon. Ki tudja, ha jobban utánanéznénk, lehet hogy kiderülne, hogy csak nemrég ismerkedett meg a szabályokkal, szegény családból jön, alkoholista apával, stb... Úgy látszik kell a hírverés a WPT-nek mert kevesebben indulnak mint régebben (pár éve még rendszeresen 2 milla körül volt az első hely a main eventen, szóval vagy a nevezési díj lett kevesebb, vagy tényleg megcsappant a létszám). A gyerekkel meg megbeszélték hogy nyilatkozza ezt, aztán bizonyítsa be az ellenkezőjét, aki tudja. Nekem erősen marketingfogásnak tűnik.
    VTomi24 and rubben like this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  4. #4
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Na igen, én véletlenül max csak lapot szoktam húzni BJ-ben 19-re!
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Látom nem csak en nem hiszem el az ilyen storykat.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig mosolygok az ilyen címeken, véletlenül beregisztrált, és persze átgázolt a világsztároktól hemzsegő döntő asztalon. Ki tudja, ha jobban utánanéznénk, lehet hogy kiderülne, hogy csak nemrég ismerkedett meg a szabályokkal, szegény családból jön, alkoholista apával, stb... Úgy látszik kell a hírverés a WPT-nek mert kevesebben indulnak mint régebben (pár éve még rendszeresen 2 milla körül volt az első hely a main eventen, szóval vagy a nevezési díj lett kevesebb, vagy tényleg megcsappant a létszám). A gyerekkel meg megbeszélték hogy nyilatkozza ezt, aztán bizonyítsa be az ellenkezőjét, aki tudja. Nekem erősen marketingfogásnak tűnik.
    Számból vetted ki a szót Ettől függetlenül congrat!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Nagyon nagy nyeremény !!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Nice story! Muhahaha!

  9. #9
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Életem második live event csomagja egy EPT csomag volt amit freerollon nyertem.
    Napokkal korábban regisztráltam már a versenyre és totálisan elfelejtettem. Aznap elindítottam a szoftvert, hogy nézzek valami játékot és azonnal felugrott az asztal ahol már fél órája ment a játék amit sikerült is behúzni. EPT "csak" ITM lett, de ha 600k€ első helyen végzek valószínűleg ez a sztori is kikerült volna címlapra

    Egy azóta megszűnt hálózat HU részlegében véletlenül Telesinára regeltem Holdem helyett, gyors google a szabályokról igaz a partit elbuktam, de annyira gyenge ellenfél volt ráadásul reg opensitelt minden limiten 50€ volt a max, de így is nagy profittal zártam aznap, valamint sokáig jártam vissza játszani és meghatározó volt profitszerzésben.

    Kezdő koromban pedig a legjobb MTT eredményemet értem el ez PLO MTT freeroll volt 3/700 úgy, hogy másnap tudtam meg csak két lapot tudok használni az osztott lapokból. Szívesen végignézném a leosztásokat, danfiu meg elemezhetné
    Utána 1 év telt el, hogy a pontos szabályok tudatában PLO MTT versenyen jobb eredményt érjek el

    A lényeg, hogy annyira sokan játszunk minden nap, hogy nem kell messzire menni a hihetetlen sztorikért. Ettől függetlenül szuper lehet marketing fogásnak is csak arra akartam rávilágítani nagy számok törvénye alapján sok emberrel történik olyan ami nehezen hihető.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2015. 05. 01. 10:20
    benczy likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •