Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree1Likes

Téma: TOR beállítások

  1. #11
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    "A kérdés továbbra is adott! Várjuk rendszergazdik és hálózat építők segítségét:


    Hogyan lehet a gépen az összes kimenő protot úgy letiltani, hogy csak 1 porton menjenek ki a kérések, és azt a Tor Vidalia kliense vezérelje?"

    Helyt adok! Amikor FTP-t és PS.eu-t akartam elérni akkor sem engedte a klienseket megnyitni, hiába ment a TOR.

    Ja, ez a TorVPN szerintem sem f@sza.

    "Te most spanyolban vagy? Spanyol országban tüntettek hologammal, mert betiltották a tüntetéseket és a rendőrök lefényképezését?"

    Ott vok, de erről a cuccról nem hallottam semmit.

  2. #12
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Ma is érdekelnek a megoldások és holnap is fognak! Most komolyan: az akadémiának nem célja, h válaszoljon egy olyan kérdésre, ami valszeg sok embert érdekelne és ezáltal pénzt hoznának???

  3. #13
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    A PS és a FTP nem fut TOR alatt.
    Egyszerű oka van, a szolgáltató érzékeli, hogy TOR szereveren csatlakozol és nem engedi.
    Ellentétben a 888-cal, ahol látják, hogy TOR-on keresztül csatlakozol és örülnek, hogy olyan országból játszol, ahol ők le vannak tiltva.


    Ezért kell az országot beállítani, hogy legalább mindig egy országból csatlakozz. És ha szerencséd van - és a kimenő port egy átlag felhasználóé - akkor nem látja, hogy TOR-on keresztül fut a vonal.


    A Vattera például letiltja a felhasználókat, és közli TORon / VPN-en keresztül csatlakoztál és ezt tiltja a szabályzat.

  4. #14
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PS és a FTP nem fut TOR alatt.
    Egyszerű oka van, a szolgáltató érzékeli, hogy TOR szereveren csatlakozol és nem engedi.
    Ellentétben a 888-cal, ahol látják, hogy TOR-on keresztül csatlakozol és örülnek, hogy olyan országból játszol, ahol ők le vannak tiltva.


    Ezért kell az országot beállítani, hogy legalább mindig egy országból csatlakozz. És ha szerencséd van - és a kimenő port egy átlag felhasználóé - akkor nem látja, hogy TOR-on keresztül fut a vonal.


    A Vattera például letiltja a felhasználókat, és közli TORon / VPN-en keresztül csatlakoztál és ezt tiltja a szabályzat.
    Köszi az infot! Ezek szerint akkor még jó pár terem működik hasonlóan, mint a PS/FTP páros. Úgy látom ez a TOR egy hatalmas nagy fos, legalább is pokerezés szempontjából. Nekem mindig uaz az ország volt beállítva, de így is b@szhatom. Esetleg azok alapján, amit írsz nem árt minden TOR használatkor ránézni a saját IP-nkre, h adott esetben látja, v nem látja, h TOR alatt futunk(ezt megmutatja IP ellenörzéskor).

  5. #15
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Ezzel kapcsolatban tudnátok nekem vmt mondani: Alapvetően veszélyes kapcsolat! - Az alkalmazásainak valamelyike létrehozott egy kapcsolatot a Tor-on a 91.235.132.213:443 irányba egy olyan protokollon keresztül, ami információt szivárogtathat az ön elérhetőségéről. Ellenőrizze, hogy az alkalmazása beállítása csak SOCKS4a vagy SOCKS5 protokollt használjon a távoli név feloldáshoz.

    Utánanézek ennek a protokoll kérdésnek, de ha vki egyszerűen elmagyarázná nekem, h ez mit takar, hol lehet módosítani, kell e és ha kell, hogyan kell, annak nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm!

  6. #16
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Ha beilleszted a böngésző címsorába a 91.235.132.213:443 számot, akkor kiadja az oldalt. Az utolsó 443-at nem kell beilleszteni. Ez a kimenő port száma. 443, vagy 80. Gondolom több ilyen sorod van.

    Kiadja az oldalt, ahova csatlakozni akart a géped egy másik porton (443-as vagy a 80-as átlagos portok) én nem a Tort használta.

    Általában google, vagy valamilyen média alkalmazás, vagy böngésző, vagy póker kliens reklám.

    érdemes egyesével megnézni.

    Nálad ez a Neteller oldal valamilyen információ kérése volt. Vagy a póker klisensen keresztül töltöttél a Neteller számládról. Vagy a kliens rántott be valamit a neteller oldaláról.

  7. #17
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha beilleszted a böngésző címsorába a 91.235.132.213:443 számot, akkor kiadja az oldalt. Az utolsó 443-at nem kell beilleszteni. Ez a kimenő port száma. 443, vagy 80. Gondolom több ilyen sorod van.

    Kiadja az oldalt, ahova csatlakozni akart a géped egy másik porton (443-as vagy a 80-as átlagos portok) én nem a Tort használta.

    Általában google, vagy valamilyen média alkalmazás, vagy böngésző, vagy póker kliens reklám.

    érdemes egyesével megnézni.

    Nálad ez a Neteller oldal valamilyen információ kérése volt. Vagy a póker klisensen keresztül töltöttél a Neteller számládról. Vagy a kliens rántott be valamit a neteller oldaláról.
    Nagyon szépen köszönöm a segítőkészséged! Érdekes ez, amit írsz, mert amikor ez az info felugrott, akk még nem futott semmi(még böngésző sem) csak a TOR(ill, ha jól emlékszem ezek az infok mindig indításkor érkeznek, amikor még semmi nem megy).

    A kérdés továbbra is adott: h a tökömbe állítsam be a TOR-t, h a kliensek biztosan
    azt használják és ne vegyék észre a turpisságot.

    Ami biztosan nem megy így az: WH, PS, FTP, SJ és PKR talán, de abban nem vok biztos, mert még egy fél éve próbáltam, ha minden igaz. Tehát valszeg egyik olyan kliens sem megy, ami magátol ne menne. Jelenleg a Hive-ot próbáltam, ami biztosan megy minden nélkül és az ilyen Chico, Pokerdelasamericas és gondolom a többi ilyen szürke networkök.

    A befizetést nem engedi, ahhoz viszont jó a TOR. Magyar netellerem van, spanyol skrillem és így meg tudom oldani a befizetést. A spanyol skrill nem enged nem legális spanyol termekbe befizetni, uígy spanyol bankból se tudsz VISA-val pl., de bankból tudsz netellerre, azt pl. internetes vásárlásként fogja fel.

  8. #18
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Remélem van közöttünk olyan, aki ért a TOR beállításokhoz. Csak még nem talált rá erre a fórumra.

    Nagy szeretettel várjuk.
    KisMuck likes this.

  9. #19
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem van közöttünk olyan, aki ért a TOR beállításokhoz. Csak még nem talált rá erre a fórumra.

    Nagy szeretettel várjuk.
    Így igaz! UPUPUP!!! Kösz papa!

  10. #20
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Up plz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •