Oldal: 1046 / 1453 ElsőElső ... 46546946996103610441045104610471048105610961146 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 10.451 - 10.460 (14526) összesen
Like Tree1600Likes

Téma: Folyamatban lévő játék, gyere drukkolni....

  1. #10451
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap volt életem mákja. gyúrok jövőhéten a 6 fős sit and gokra az biztos, de jelenleg más kérdések foglalkoztatnak jobban (úgy mint adózás és pénzkivétel), szivesen beszélgetnék egy proval aki gyakran fizet ki jelentős összegeket...esetleg tudtok valakit javasolni?
    Nem vagyok képbe, de mindenki kap már lóvét aki bantvan vagy csak az első?

  2. #10452
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap volt életem mákja. gyúrok jövőhéten a 6 fős sit and gokra az biztos, de jelenleg más kérdések foglalkoztatnak jobban (úgy mint adózás és pénzkivétel), szivesen beszélgetnék egy proval aki gyakran fizet ki jelentős összegeket...esetleg tudtok valakit javasolni?
    Nem tudom mennyit nyertél, de sztem csak csinálj egy skrill számlát, és utald ki oda.

  3. #10453
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás tickitmaster

    következő a prize pool:

    1. 1M
    2.50k
    3.40k
    4.30k
    5.20k
    6.10k

    szóval 10król indulok

  4. #10454
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyit nyertél, de sztem csak csinálj egy skrill számlát, és utald ki oda.
    10k-tól 1m$-ig terjed majd a nyeremény, érdemes lehet azért beszélnie róla
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #10455
    Újonc BMalloy62 avatara
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap volt életem mákja. gyúrok jövőhéten a 6 fős sit and gokra az biztos, de jelenleg más kérdések foglalkoztatnak jobban (úgy mint adózás és pénzkivétel), szivesen beszélgetnék egy proval aki gyakran fizet ki jelentős összegeket...esetleg tudtok valakit javasolni?
    Ha 1 millát nyernék, az már olyan pénz, hogy nehéz lenne észrevétlenül átjátszani. Maradnék a stabilitás számla mellett, igaz 5 évig nem nyúlhatok a pénzhez, de nem kell utána adózni és még a kamatokat is meg kapom (A pénzt a bank magyar államkötvénybe teszi). Ki lehet venni korábban is a pénzt, de utána adóznod kell valamit.Dr. Vilmányi Ügyvédi Iroda - Stabilitási Megtakarítási Számla - SMSZ

  6. #10456
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet BMalloy62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 1 millát nyernék, az már olyan pénz, hogy nehéz lenne észrevétlenül átjátszani. Maradnék a stabilitás számla mellett, igaz 5 évig nem nyúlhatok a pénzhez, de nem kell utána adózni és még a kamatokat is meg kapom (A pénzt a bank magyar államkötvénybe teszi). Ki lehet venni korábban is a pénzt, de utána adóznod kell valamit.Dr. Vilmányi Ügyvédi Iroda - Stabilitási Megtakarítási Számla - SMSZ
    Én Marcow-al venném fel a kapcsolatot ez ügyben.

  7. #10457
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás tickitmaster

    én nem szeretnék simliskedni és a kiskapukat keresni még a legkisebb nyereménnyel sem vagyis a 10000 dollárral sem, ami egyébként már nem kis összeg. nekem többet ér a lelki nyugalom és a nyugodt éjszaka mint bármennyi zöldhasú. Ezért próbálok informálódni, hogy megtaláljam azt a törvényes utat amivel jól járok és nyugodt maradok. De a jelenlegi szabályozást és bizonytalanságot figyelembe véve ezt az infót olyan embertől lehet megszerezni aki életvitel szerűen pókerezik online és van tapasztalata ilyen téren.

  8. #10458
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem szeretnék simliskedni és a kiskapukat keresni még a legkisebb nyereménnyel sem vagyis a 10000 dollárral sem, ami egyébként már nem kis összeg. nekem többet ér a lelki nyugalom és a nyugodt éjszaka mint bármennyi zöldhasú. Ezért próbálok informálódni, hogy megtaláljam azt a törvényes utat amivel jól járok és nyugodt maradok. De a jelenlegi szabályozást és bizonytalanságot figyelembe véve ezt az infót olyan embertől lehet megszerezni aki életvitel szerűen pókerezik online és van tapasztalata ilyen téren.
    Nyilván nem NAV-os vagy
    csombcont likes this.

  9. #10459
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    következő a prize pool:

    1. 1M
    2.50k
    3.40k
    4.30k
    5.20k
    6.10k

    szóval 10król indulok
    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én nem szeretnék simliskedni és a kiskapukat keresni még a legkisebb nyereménnyel sem vagyis a 10000 dollárral sem, ami egyébként már nem kis összeg. nekem többet ér a lelki nyugalom és a nyugodt éjszaka mint bármennyi zöldhasú. Ezért próbálok informálódni, hogy megtaláljam azt a törvényes utat amivel jól járok és nyugodt maradok. De a jelenlegi szabályozást és bizonytalanságot figyelembe véve ezt az infót olyan embertől lehet megszerezni aki életvitel szerűen pókerezik online és van tapasztalata ilyen téren.

    következő a prize pool:

    1. 500K
    2. 25K
    3. 20K
    4. 15K
    5. 10K
    6. 5K

    szóval 5-król indulsz!
    így minden törvényes, legális szipiszupi...

  10. #10460
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    hűű ezt nem biztos hogy értem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •