Oldal: 1048 / 1453 ElsőElső ... 48548948998103810461047104810491050105810981148 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 10.471 - 10.480 (14526) összesen
Like Tree1600Likes

Téma: Folyamatban lévő játék, gyere drukkolni....

  1. #10471
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Rovid tavon full szerencsejatek, semmi ertelme kocsnak.

  2. #10472
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nem hinném, hogy valaha is fog még játszani ekkora versenyt, ráadásul ilyen brutál első hellyel. Minden move-nak iszonyat EV-ja van, a legnagyobb hülyeség lenne nem segítséggel lejátszani egy ilyet, ha nincs tökéletesen képben 6 max sng-vel, pláne ilyen struktúra mellett.
    Spin'n'go toló staker csoportokban ennél kisebb összegért is fenntartanak embert, aki a jackpotos versenyeket lejátsza.

  3. #10473
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hinném, hogy valaha is fog még játszani ekkora versenyt, ráadásul ilyen brutál első hellyel. Minden move-nak iszonyat EV-ja van, a legnagyobb hülyeség lenne nem segítséggel lejátszani egy ilyet, ha nincs tökéletesen képben 6 max sng-vel, pláne ilyen struktúra mellett.
    Spin'n'go toló staker csoportokban ennél kisebb összegért is fenntartanak embert, aki a jackpotos versenyeket lejátsza.
    Ha más játszaná le helyette, azt kiszűrik 1000%. Talán ha mellé ül és mondja,h mit csináljon.

  4. #10474
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás tickitmaster

    Nos eszemben sincs mással játszatni ezt, bizok magamban annyira és pókerezek már annyi ideje, hogy egy 6 fős sit and go-t le tudjak egyedül is játszani kócsolás nélkül. Omaharól kicsit vissza kell szokni de jó lesz az.

    Azt sem kell elfelejteni hogy az ellenfeleim nem Phil Ivey és Pokerkid lesznek hanem tök átlag játékosok. Már épp elég nagy mák volt hogy bekerültem, innentől kezdve ha a 6. leszek mert szétmákolják az ászpáromat akkor is boldog leszek a nyereményemmel ami a semmiből jött. Nyilván a célom az első három de nem leszek öngyilkos ha nem én viszem el az egymillát.

  5. #10475
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás van Gerwen

    hajrá tickitmaster!

    van Gerwen

  6. #10476
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos eszemben sincs mással játszatni ezt, bizok magamban annyira és pókerezek már annyi ideje, hogy egy 6 fős sit and go-t le tudjak egyedül is játszani kócsolás nélkül. Omaharól kicsit vissza kell szokni de jó lesz az.

    Azt sem kell elfelejteni hogy az ellenfeleim nem Phil Ivey és Pokerkid lesznek hanem tök átlag játékosok. Már épp elég nagy mák volt hogy bekerültem, innentől kezdve ha a 6. leszek mert szétmákolják az ászpáromat akkor is boldog leszek a nyereményemmel ami a semmiből jött. Nyilván a célom az első három de nem leszek öngyilkos ha nem én viszem el az egymillát.
    egészen biztos lehetsz benne, hogy a másik 5 játékosból minimum 3, de inkább 4-nél ott fog ülni egy magasan képzett játékos. Pár edzést biztosan vennék valakitől.
    lecso10 and csiga19794 like this.

  7. #10477
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha más játszaná le helyette, azt kiszűrik 1000%. Talán ha mellé ül és mondja,h mit csináljon.
    áruld már el, hogy bizonyítják, hogy egy pár 10 handes sng-ben nem ő játszott?!?!

  8. #10478
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos eszemben sincs mással játszatni ezt, bizok magamban annyira és pókerezek már annyi ideje, hogy egy 6 fős sit and go-t le tudjak egyedül is játszani kócsolás nélkül. Omaharól kicsit vissza kell szokni de jó lesz az.

    Azt sem kell elfelejteni hogy az ellenfeleim nem Phil Ivey és Pokerkid lesznek hanem tök átlag játékosok. Már épp elég nagy mák volt hogy bekerültem, innentől kezdve ha a 6. leszek mert szétmákolják az ászpáromat akkor is boldog leszek a nyereményemmel ami a semmiből jött. Nyilván a célom az első három de nem leszek öngyilkos ha nem én viszem el az egymillát.
    Amúgy milyen SNG lesz ez? Normál/turbó/hyper? Kezdő stack?

  9. #10479
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    áruld már el, hogy bizonyítják, hogy egy pár 10 handes sng-ben nem ő játszott?!?!
    Valahol olvastam erről, kurzor mozgása, sebessége stb. Ilyen eseménynél pedig szerintem még alaposabbak.

  10. #10480
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy milyen SNG lesz ez? Normál/turbó/hyper? Kezdő stack?
    pj.jpg
    lecso10 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •