Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (30) összesen
Like Tree39Likes

Téma: EPT Grand Final SHR 2015 - Seidel a bajnok

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás EPT Grand Final SHR 2015 - Seidel a bajnok


  2. #2
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    visszatetsző volt nekem, hogy Urbanovich mennyire nagyképű volt a HU elején. Teljesen megérdemelte Seidel a trófeát. Nagyon szimpin játszott végig. Még mindíg nagy király!

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Urbanovics brutal jol jatszott! Es nagykepu volt,de ez miert fontos? Igor ellen,a fullt 3utcan fizetteti!!!Eleg agressziv playa,engem meggyozott!Elenfele nem valami tehetseges)inkabb kitarto!!!A Negro vonalat tolja,konzervativ gyenge jatekos.persze sok penzt keresett mar,de miert kene tisztelnem oket?Amikor meg a cbet bloffnek szamitott,nem volt nehez verni a mezonyt.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet simona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Urbanovics brutal jol jatszott! Es nagykepu volt,de ez miert fontos? Igor ellen,a fullt 3utcan fizetteti!!!Eleg agressziv playa,engem meggyozott!Elenfele nem valami tehetseges)inkabb kitarto!!!A Negro vonalat tolja,konzervativ gyenge jatekos.persze sok penzt keresett mar,de miert kene tisztelnem oket?Amikor meg a cbet bloffnek szamitott,nem volt nehez verni a mezonyt.
    Szerintem ezt azért gondold át újra. Pont Seidel az, aki még most az erős HS mezőnyben is szépen megállja a helyét. Az össz nyereménye több, mint a fele az elmúlt 5 évből származik.

    Másfelől lehet hogy valóban a régi időkben könnyebb volt nyerni, de ezt könnyű úgy mondanunk, hogy a mostani tudásunkkal látjuk a régi mezőnyt. Ezeknek a régi proknak nem volt meg a lehetőségük, hogy milliónyi oktató videót megnézzenek, könyveket elolvassanak. Lényegében saját maguk jöttek rá, hogy az akkori mezőnyt, hogy kell verni. Ok lehet ez akkor könnyebben kitalálható volt, mint most lenne. Urbanovics biztos nagyon jó és tehetséges játékos, de lehet régen meg ő nem állta volna meg a helyét, amikor egyedül kellett volna boldogulnia.
    Utoljára módosítva: SchZol által: 2015. 05. 03. 11:07

  5. #5
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Seidel nekem akkor is szimpatikusabb, bár tény hogy nem kiugró (játék szempontjából) amiket mostanában mutat.
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #6
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    de nálam mér ismétlés ment a HU helyett?? - amúgy Urbi télleg nem annyira szimpi, dehát egy kölyökzseni, majd viselkedni is megtanul...

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Hat ha felet mostanaban akkor ok,de nem egy nagy egyeniseg. A pokernek szerintem egyenisegekre van szuksege meg a lufi kipukkadasa elott. Nem csipem a 'nagy oregeket,csak amulok amikor Kmagassal callolnak,pusztan megerzesbol))) de nem furcsa,h Negro szarvashibai ellenere a poki koronazatlan kiralya. A megmondo ember!30 40 ev alatt hoztak ossze. Es nefeled juk kb 5 evevannak nagyobb akar1m nevezesu versik! Regen HR az10k s turny volt. Ma mar 10 25 50 100k a HR!persze hogy novelik a brt mert ezeken el is tudnak indulni)

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    A lenyeget elfelejtettem leirni.Nem a nagy oregeknek koszonheton valtozott mas iranyba a jatek! Nem ok hozztak az ujitasokat,ok csak probaltak utolerni a mezonyt)pedik a fizikum itt nem szamit sokat,inkabb a tapasztalat.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Seidel nekem akkor is szimpatikusabb, bár tény hogy nem kiugró (játék szempontjából) amiket mostanában mutat.
    Az nem elég kiemelkedő, hogy most nyert egy 100K-s high rollert?
    dlotomi likes this.

  10. #10
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nem elég kiemelkedő, hogy most nyert egy 100K-s high rollert?
    Pénzben persze/naná, de én a mutatott játékra értettem amit írtam. (Most nem láttam, ezt hozzáteszem.)
    "Egon, ez piszok jó!"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •