Oldal: 4 / 57 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Na igen és mi van ha pl elmegy a netem merthát volt már rá példa... nyomjam mobilnetről vagy kezdjek imádkozni a digi technikai embereinek?

  2. #32
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen és mi van ha pl elmegy a netem merthát volt már rá példa... nyomjam mobilnetről vagy kezdjek imádkozni a digi technikai embereinek?
    LEgyen kéznél egy mobilnet is, amire gyorsan tudsz váltani, de ez alap.

  3. #33
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Mindenképp tartalék mobilnet.
    Amit persze előtte már ki is próbáltál, játékkal is.
    És tartalék gép se ártana, legalább egy (fullosan feltöltött) okostelóra, vagy tabletre installált pées (természetesen ez is kipróbáltan).
    Utoljára módosítva: SajtiEgon által: 2015. 05. 03. 12:35
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért jó játékkal, de szerencsétlenül még mindig több esély van eljutni a csúcsra, mint rossz játékkal, de szerencsétlenül.
    Én egészen biztosan saját gépről, saját ip-ről játszanék, de úgy, hogy nagyon komoly arcok tv-n segítenének. Frici, Spiri vagy Béla jut hirtelen eszembe, és nyilván megegyezés szerinti százalékot fizetnék nekik. Abba, hogy te a játék során milyen döntéseket hozol, nem köthetnek bele visszamenőleg. Ha ugyanarról a gépről és ip-ről tolod, és nem használsz tiltott szoftvert, akkor kötelesek kifizetni.
    A "mi lett volna ha?" kérdés pedig fordítva is igaz...

    Mindenesetre ez csak egy tanács, akárhogy is döntesz, óriási nagy szerencsét kívánok, pihenj előtte, és hozd az A játékodat!
    Ez az új szoftver tud screenshotot lőni már a gépről játék közbe, nem?
    Gondolom az ilyen kiemelt asztalokon, csak shootolják azt a 6 gépet.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  5. #35
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LEgyen kéznél egy mobilnet is, amire gyorsan tudsz váltani, de ez alap.
    Minek? Bizzuk ezt is a szerencsere szerintem!
    Pat, Greyboy, TheHUNuT9s and 5 others like this.

  6. #36
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az új szoftver tud screenshotot lőni már a gépről játék közbe, nem?
    Gondolom az ilyen kiemelt asztalokon, csak shootolják azt a 6 gépet.
    Es ha ott ul melletted teszem azt Belabacsi akkor mit shotolnak? Webkameran az arcat??
    Pat, TooBigJoe, klemi666 and 1 others like this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Coaching biztos+EV,de,szerintem se a legjobb ötlet.Az asztal dinamikája fog dönteni.
    Idézet mpagnes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ÉN IS FOGLALkoztam az ellenfelekkel egy komolyabb versenyemen, de semmire nem volt jó...szerintem ezzel ne is foglalkozz.....legyél feszes 2-3 kiesőig aztán minden lehetséges.....szerintem a döntő elött 3 napig ne játsz semmit
    Ezek a ''tanacsok'' teljesen kikeszitettek! Kerlek a fenti idezeteket meg veletlenul se fogadd meg!

    Kedves tickitmaster, te 270 millio forintert jatszol egy het mulva!

    A legjobb dolog amit tehetsz hogy kiveszel annyi betegszabadsagot amennyit csak tudsz, felfogadod a legjobb coach-ot akit csak talalsz, es orrverzesig nyomod a 6-max SNGket. Utolso 1-2 napban pihenj ra, de alapvetoen most a felkeszules korul kene hogy forogjanak a napjaid.

    En nem tamogatom azt, hogy mas jatssza le helyetted az SNG-t, ez a te nagy lehetoseged, es tenyleg borzaszto erzes lehet, ha egy olyan megjatszassal esel ki amit te nem leptel volna meg.

    Szerintem beszelj baratokkal, csaladoddal a helyzetrol, mert ez az SNG az egesz eletedre kihatassal lehet!

    Szeretnem figyelmedbe ajanlani DodgyFish HU meccsét Isildur1 ellen. Tapasztalatlan volt a 4 asztalon valo jatekban, es a vilag egyik legjobb HU jatekosa ellen kuzdott, de a kemeny felkeszules segitsegevel majdnem $15,000 pluszt csinalt!

    Az ellenfeleid biztos, hogy keszulnek az SNG-re, nagy hulyeseg lenne, ha te nem igy tennel.

    GL, sok sikert!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Tényleg srácok, a csalást, összejátszást, ghostolást nem egy sng-re alapozva szokták kiszűrni! Ehhez komoly statisztikailag megalapozott leosztás mennyiség szükségeltetik, hogy az ezt monitorozó algoritmusok észrevegyék a hibát. Ha valaki melletted ül, vagy telefonon beszél hozzád, az egyértelműen beazonosíthatatlan. Szóval, a lebukás veszélye ne tántorítson el ettől az opciótól. Maximum az, hogy ha kiesel egy befolyásolt döntés miatt, (aminek valószínűleg jó alapja lenne) akkor azt bánnád.
    Csuhi81 likes this.

  9. #39
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Nem kerdes h atadnek e egy ilyen jatekot egy olyannak aki ebben x eve sikeres es a legmagasabb szinten tolja. Az is biztos h lesz olyan aki ezt megteszi ( ha minimalis agya van barkinek a 6bol) es ez abszolut ne vedd tamadasnak. De ha elottem lenne egy ilyen lehetoseg öcsém en mar vagy 10top pro mttssel/sng sel beszeltem volna errol, akar az uzleti reszerol.
    Ember, ez b@szod 1millio dollar!!!!
    Felfogtad?
    Erre te itt jossz ezzel a baromsaggal amit irsz hogy majd te nezegeted a nickeket meghat dolgozo ember vagyok bla bla.. uristen, gondolj bele utolag akkor lehetsz csak csalodott ha nem tettel meg MINDENT azert h megszerezd az 1.helyet. Mert az h te majd bizol itt a szerencsedben aztan callozol 99 el ahogy irtad, ez brutal amator es ne haragudj szanalmas gondolkodas. Persze megnyerheted, es tenyleg GL! de ha azt nezzuk hogy lenne ra nagyobb eselyed, egyertelmuen nem kerdes.
    Cshősz, gabika72, Shokyu and 11 others like this.

  10. #40
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Naggeri +1. Fogadd meg a tanácsát!
    totya0611 likes this.

Oldal: 4 / 57 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •