Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree39Likes

Téma: EPT Grand Final SHR 2015 - Seidel a bajnok

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Akármennyire is visszatetsző mostanában Negreanu, azért csak behúzott pár freerollt nem? Seidel is azért 20 éve folyamatosan lépést tud tartani a legerősebb mezőnnyel is.
    Szerintem az újításokat a póker társadalom hozza és nem egy személy. Plusz azért leginkább a nagy nevek Moneymaker, Hachem, Negreanu,stb. vonzza a legtöbb embert a játékba.Nem hiába Kidpoker a Ps legjobban futtatott játékosa(marketing jokere).
    Azért egy 3 napos versenyre nem árt fizikálisan is formában lenni. Sokat tud javíítani a rendszeres edzés a mentális állapoton és a stressztűrésen is.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pénzben persze/naná, de én a mutatott játékra értettem amit írtam. (Most nem láttam, ezt hozzáteszem.)
    Akkor elmondom mi történt: a csávó hibátlanul játszott, és sikerült hibára kényszeríteni az ellenfeleket.
    dlotomi, Melech, MrChaotic and 2 others like this.

  3. #13
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor elmondom mi történt: a csávó hibátlanul játszott, és sikerült hibára kényszeríteni az ellenfeleket.
    vitatkoznék. túl passzív volt az első órákban, kihagyott cbetek stb. nekem sem volt most meggyőző, de jó arc, én bírom

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet termin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vitatkoznék. túl passzív volt az első órákban, kihagyott cbetek stb. nekem sem volt most meggyőző, de jó arc, én bírom
    Igen, emlékszem, hogy a kommentátorok is meg voltak lepődve pár missed cbetjén, de összességében messze a többiek felett játszott, higgadtan, okosan. A többiek gyakorlatilag szét herocallozgatták a sztekkjüket, ő meg eléggé hátul kezdte az FT-t, és az első nagy partiját 3 handed játszotta, a HU végéig nem is vezetett egyszer sem.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Szerintem azt a huszonxmillió $-t nem a szél hordta össze. Az kritizálja már a játékát aki a nevezőt be tudja fizetni egy ilyenre.
    MrChaotic and Fiatal like this.

  6. #16
    Újonc JonSnow avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 28.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Seidel a nagy rutinja miatt nyert szerintem. Nagyon nyugodtan játszott végig, bár volt pár fura partija. Urbanovich játszott a legjobban véleményem szerint. Tetszik a játéka!

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Igen.cbetek,laza ellenfellel szemben sem erezte erosnek kezet,nem emelt vissza,ha visszaemelt eros volt,nm volt meglepo huzasa.ez a 'rakjuk be elorol es abbol baj nem lehet' tipusu,sztenderd kicsit passziv jatek.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Vicces ez a topik azért, ahogy az akadémia prok megszakértik a létező legerősebb mezőnyű verseny győztesének "hibás, öreg" játékát (aki mellesleg lett már 2. 3. is ilyen HR-eken), mert ők cbeteltek volna, ahol ő nem Teljesen tudatosan játszott ilyen játékot, Urbanovich felakasztotta így magát ellene.
    Iszonyat meggyőző volt szerintem ahogy játszott és nagyon jól tudta adjustálni a játékát Urbanovich brutál aggro játékához, ő pedig mire észbekapott, már fordult a 3-1-es állás és hoppon maradt.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces ez a topik azért, ahogy az akadémia prok megszakértik a létező legerősebb mezőnyű verseny győztesének "hibás, öreg" játékát (aki mellesleg lett már 2. 3. is ilyen HR-eken), mert ők cbeteltek volna, ahol ő nem Teljesen tudatosan játszott ilyen játékot, Urbanovich felakasztotta így magát ellene.
    Iszonyat meggyőző volt szerintem ahogy játszott és nagyon jól tudta adjustálni a játékát Urbanovich brutál aggro játékához, ő pedig mire észbekapott, már fordult a 3-1-es állás és hoppon maradt.

    Több HRt is megnyert már, nem ez volt neki az első. Igazából ez a specialitása.

    Erik Seidel: Hendon Mob Poker Database

  10. #20
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Az nem kérdés, hogy a mezőny erős, de azért az is kijelenthető, hogy eléggé belterjes, nem?
    Szóval ha valaki jól ismeri a nagyrészt változatlan gárdát és az a csapat jól fekszik neki, akkor szépen profitálhat vélhetőleg.
    (Nem akarom minősíteni, degradálni sem Seidelt, csak morfondíroztam egy kicsit.)
    "Egon, ez piszok jó!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •