Oldal: 5 / 57 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #41
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Ez életed legnagyobb lehetősége lehet, és muszáj megfelelően felkészülnöd. Az ellenfeleid 90%-a is ezt fogja tenni, ebben biztos lehetsz. Én is szívesen segítenék neked, de cg játékos vagyok és az mtt nem az én asztalom.

    Viszont elmondom mit tennék a helyedben, ha lehetőségem lenne 1m$-ért FTzni. Jogod van tw-n, vagy bármilyen más felületen közvetíteni a játékod a barátaidnak, és a ps ez ellen semmit nem tehet. A játék irányítását senkinek nem adnám, az egyébként is szabályellenes, de bizonyos %-ért cserébe pro mttseket kérnék, hogy figyeljék a játékom és mondják el a véleményüket minden komolyabb döntésnél.
    Ha egyezik a véleményük, akkor aszerint döntenék, még ha nem is értek velük egyet.
    Ha különbözik, és mást-mást mondanak, én döntenék.

    Szerintem vedd fel a kapcsolatot probirs, breeth, Belabacsi és a többi magyar top mtt játékossal.

    Az első lépést megtetted, és a legnagyobb +ev volt megnyitni ezt a topikot. GL!
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2015. 05. 03. 13:20
    krgabez, danfiu, Shokyu and 4 others like this.

  2. #42
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Hmm. Mi is lesz itt a helyzet? Itt garantáltan nincs/nem lesz hosszútáv.
    Tehát akkor milyen alapon fogunk döntéseket hozni? ICM játszik? Vagy simán csak az oddsok? Vagy?
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #43
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Katzorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez életed legnagyobb lehetősége lehet, és muszáj megfelelően felkészülnöd. Az ellenfeleid 90%-a is ezt fogja tenni, ebben biztos lehetsz. Én is szívesen segítenék neked, de cg játékos vagyok és az mtt nem az én asztalom.

    Viszont elmondom mit tennék a helyedben, ha lehetőségem lenne 1m$-ért FTzni. Jogod van tw-n, vagy bármilyen más felületen közvetíteni a játékod a barátaidnak, és a ps ez ellen semmit nem tehet. A játék irányítását senkinek nem adnám, az egyébként is szabályellenes, de bizonyos %-ért cserébe pro mttseket kérnék, hogy figyeljék a játékom és mondják el a véleményüket minden komolyabb döntésnél.
    Ha egyezik a véleményük, akkor aszerint döntenék, még ha nem is értek velük egyet.
    Ha különbözik, és mást-mást mondanak, én döntenék.

    Szerintem vedd fel a kapcsolatot probirs, breeth, Belabacsi és a többi magyar top mtt játékossal.

    Az első lépést megtetted, és a legnagyobb +ev volt megnyitni ezt a topikot. GL!
    Koncepcionálisan egyetértenék, de szerintem ez mégis csak egy 6 fős sng és nem mtt.
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #44
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Ja nem annyira néztem utána ennek a promóciónak, de akkor annyiban helyesbítenék, hogy inkább sng prokkal kéne beszélnie.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a ''tanacsok'' teljesen kikeszitettek! Kerlek a fenti idezeteket meg veletlenul se fogadd meg!

    Kedves tickitmaster, te 270 millio forintert jatszol egy het mulva!

    A legjobb dolog amit tehetsz hogy kiveszel annyi betegszabadsagot amennyit csak tudsz, felfogadod a legjobb coach-ot akit csak talalsz, es orrverzesig nyomod a 6-max SNGket. Utolso 1-2 napban pihenj ra, de alapvetoen most a felkeszules korul kene hogy forogjanak a napjaid.

    En nem tamogatom azt, hogy mas jatssza le helyetted az SNG-t, ez a te nagy lehetoseged, es tenyleg borzaszto erzes lehet, ha egy olyan megjatszassal esel ki amit te nem leptel volna meg.

    Szerintem beszelj baratokkal, csaladoddal a helyzetrol, mert ez az SNG az egesz eletedre kihatassal lehet!

    Szeretnem figyelmedbe ajanlani DodgyFish HU meccsét Isildur1 ellen. Tapasztalatlan volt a 4 asztalon valo jatekban, es a vilag egyik legjobb HU jatekosa ellen kuzdott, de a kemeny felkeszules segitsegevel majdnem $15,000 pluszt csinalt!

    Az ellenfeleid biztos, hogy keszulnek az SNG-re, nagy hulyeseg lenne, ha te nem igy tennel.

    GL, sok sikert!
    Héé én csak annyit mondtam,hogy coacholás helyett inkább,ültessen maga mellé egy prot.
    Többre menne vele,mint egy hét tanulással,nem gondolod?

  6. #46
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Héé én csak annyit mondtam,hogy coacholás helyett inkább,ültessen maga mellé egy prot.
    Többre menne vele,mint egy hét tanulással,nem gondolod?
    Ha már ez, akkor valahol talán ott lehet az optimális szerintem hogy legalább két-háromszor egyeztetnek a segítővel/segítőkkel, aztán persze utóbbiak a helyszínen is támogatják a megfelelő módon a játékot.
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #47
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Vagy szimplán teamviewer/skype-on keresztül adjnak tanácsot.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 09.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Micsoda szamok a sateliten?.orias gratula. Ezt egyedul kell lejatszanod! Inkabb haragudj egesz eletedben magadra, mint vki olyanra akit nem is ismersz! Ne legyel tul feszes jatsz lazan (mar nyertel) de vegig a gyozelemre koncentralj! Fejleszd ezt a 6fos dolgot egy kicsit de szerintem most a tanulast se vidd tulzasba, elotte pihenj 1.2napot aztan nyerd meg a p1234ba!!! Lesz kozonseged az biztos, ja es vedd fel valamire jo lesz az meg kesobb..GL
    csombcont likes this.

  9. #49
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Szegény srác ,vajon hányan keresik meg hirtelen a jobbnál jobb ajánlatokkal privátban.Kiváncsi lennék hányan vállalnák ,hogy csak az első hely esetén kapnak %-ot.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #50
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a ''tanacsok'' teljesen kikeszitettek! Kerlek a fenti idezeteket meg veletlenul se fogadd meg!

    Kedves tickitmaster, te 270 millio forintert jatszol egy het mulva!

    A legjobb dolog amit tehetsz hogy kiveszel annyi betegszabadsagot amennyit csak tudsz, felfogadod a legjobb coach-ot akit csak talalsz, es orrverzesig nyomod a 6-max SNGket. Utolso 1-2 napban pihenj ra, de alapvetoen most a felkeszules korul kene hogy forogjanak a napjaid.

    En nem tamogatom azt, hogy mas jatssza le helyetted az SNG-t, ez a te nagy lehetoseged, es tenyleg borzaszto erzes lehet, ha egy olyan megjatszassal esel ki amit te nem leptel volna meg.

    Szerintem beszelj baratokkal, csaladoddal a helyzetrol, mert ez az SNG az egesz eletedre kihatassal lehet!

    Szeretnem figyelmedbe ajanlani DodgyFish HU meccsét Isildur1 ellen. Tapasztalatlan volt a 4 asztalon valo jatekban, es a vilag egyik legjobb HU jatekosa ellen kuzdott, de a kemeny felkeszules segitsegevel majdnem $15,000 pluszt csinalt!

    Az ellenfeleid biztos, hogy keszulnek az SNG-re, nagy hulyeseg lenne, ha te nem igy tennel.

    GL, sok sikert!

    Dehogy, ez mind felesleges, ne beszélj hülyeségeket! A lényeg a dinamika, nem hallottad?!

    Jókat kacarászok ezen a topikon... Mindenki jobban szeretné, hogy a kolléga nyerjen 300 millát, mint ő maga.:-D A topiknyitó lottózni szeretne, mi ezzel a baj? Ha nem kapja meg a nyertes szelvényt, visszamegy a havi 100-200k-s fizujához, na bumm.

    DodgyFish meccsét meg tudjuk, ki játszotta le... Lehet, hogy neki több esze volt, mint egója?;-)
    gabika72, Shokyu, Greyboy and 2 others like this.

Oldal: 5 / 57 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •