Oldal: 6 / 57 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #51
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Látom sokan nincsenek tisztában az egó jelentésével.Ő nem azért nem akarja lejátszatni mással mer veri magát ,hogy húú én baszott jó vagyok ,hanem mert szerinte az becsületesebb.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #52
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Neten keresztül tudnának segíten live közben és még is ő játszik.
    Mondjuk tényleg írhatnál egy számot, hogy hányan kerestek meg privátban?

  3. #53
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom sokan nincsenek tisztában az egó jelentésével.Ő nem azért nem akarja lejátszatni mással mer veri magát ,hogy húú én baszott jó vagyok ,hanem mert szerinte az becsületesebb.

    Te se nagyon vagy. Persze gyökeresen mást jelent a Freudi pszichológiában, mint mondjuk a spiritualizmusban, de véletlenül sem nagyképűséget, ahogy a köznyelv ismeri. Jelen esetben a topiknyitó azért szarja le az egészet, mert ő úgy HISZI, hogy elég jó ("nem ma kezdte") - ahogy egyébként a pókert játszók 90-95%-a is jobbnak gondolja magát, mint amilyen valójában. Ezért nem érdekli a coach sem.

    Bődületesen amatőr gondolkodásmód és hányavetiség keveréke. Ha nem húzzák ki a nyerőszámait, akkor persze lesz sírás-rívás, meg majd mesélheti az onokáknak, hogy egyszer mekkora pénz közelében volt. Persze azt nem teszi majd hozzá, hogy "egyébként kurvára nem tettem érte semmit, hogy meg is nyerjem".
    fejes1988 likes this.

  4. #54
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    @shaikon,Oké, ezt alairom. De vegerednenyben nem mind1 h az egod miatt veszitesz el 1millat vagy azert mert az elveiddel ellentetes az h atadd a jatekot?
    Majd azzal vigasztalod magad hogy legalabb becsuletes voltam?

  5. #55
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    eddig 1!! akivel ÉN vettem fel a kapcsolatot

  6. #56
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    nos úgy látom az egóm középpontba került mint azt már többször hangsúlyoztam hobbi játékosnak vallom magam és egyszer sem jelentettem ki olyat, hogy lenyomok mindenkit mint a sz.rt . ÉS akkor nem is magyarázkodnék tovább a nagy arcom miatt

    De vannak tények: az egyik ilyen tény, hogy akkor sem tudom coacholással 1 hét alatt behozni PL WhatA298 ellenfelemet (aki már évek óta NL200-on tolja), ha maga Phil Ivey coachol jövőhéten reggeltől estig folyamatosan. Asszem erre van a jó mondás, hogy "a pókert megtanulni 2 perc de egy élet is kevés a tökéletesítéséhez" vagy valami hasonló.

    El lehet ítélni emiatt a felfogás miatt lehet mindenki másképp csinálná (szive joga lenne), de szerencsére ez az én döntésem és úgy döntöttem, hogy ebbe nem vonok be senkit. Ha megnyerem büszke leszek egy életen át és megváltozik az életem (ami vagy jó vagy nem..), ha nem nyerek akkor meg boldog leszek hogy ekkora szerencsém volt

    mindenesetre köszönöm a szurklolást, és a sok tanácsot valamint a kritikákat is, hiszen ebből tanul az ember!
    Mac Hine likes this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nos úgy látom az egóm középpontba került mint azt már többször hangsúlyoztam hobbi játékosnak vallom magam és egyszer sem jelentettem ki olyat, hogy lenyomok mindenkit mint a sz.rt . ÉS akkor nem is magyarázkodnék tovább a nagy arcom miatt

    De vannak tények: az egyik ilyen tény, hogy akkor sem tudom coacholással 1 hét alatt behozni PL WhatA298 ellenfelemet (aki már évek óta NL200-on tolja), ha maga Phil Ivey coachol jövőhéten reggeltől estig folyamatosan. Asszem erre van a jó mondás, hogy "a pókert megtanulni 2 perc de egy élet is kevés a tökéletesítéséhez" vagy valami hasonló.

    El lehet ítélni emiatt a felfogás miatt lehet mindenki másképp csinálná (szive joga lenne), de szerencsére ez az én döntésem és úgy döntöttem, hogy ebbe nem vonok be senkit. Ha megnyerem büszke leszek egy életen át és megváltozik az életem (ami vagy jó vagy nem..), ha nem nyerek akkor meg boldog leszek hogy ekkora szerencsém volt

    mindenesetre köszönöm a szurklolást, és a sok tanácsot valamint a kritikákat is, hiszen ebből tanul az ember!
    Ez a beszéd! A te játékod!
    Shaikon, Marcow and csombcont like this.

  8. #58
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nos úgy látom az egóm középpontba került mint azt már többször hangsúlyoztam hobbi játékosnak vallom magam és egyszer sem jelentettem ki olyat, hogy lenyomok mindenkit mint a sz.rt . ÉS akkor nem is magyarázkodnék tovább a nagy arcom miatt

    De vannak tények: az egyik ilyen tény, hogy akkor sem tudom coacholással 1 hét alatt behozni PL WhatA298 ellenfelemet (aki már évek óta NL200-on tolja), ha maga Phil Ivey coachol jövőhéten reggeltől estig folyamatosan. Asszem erre van a jó mondás, hogy "a pókert megtanulni 2 perc de egy élet is kevés a tökéletesítéséhez" vagy valami hasonló.

    El lehet ítélni emiatt a felfogás miatt lehet mindenki másképp csinálná (szive joga lenne), de szerencsére ez az én döntésem és úgy döntöttem, hogy ebbe nem vonok be senkit. Ha megnyerem büszke leszek egy életen át és megváltozik az életem (ami vagy jó vagy nem..), ha nem nyerek akkor meg boldog leszek hogy ekkora szerencsém volt

    mindenesetre köszönöm a szurklolást, és a sok tanácsot valamint a kritikákat is, hiszen ebből tanul az ember!

    Én a keménynek tűnő megfogalmazásokkal csak próbáltam átütni az ingerküszöböd, hogy térj észhez (a fenti "érvek" mutatják, hogy ez nem sikerült) - abban viszont igazad van, hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa. Gl!
    csombcont likes this.

  9. #59
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Figyelj Pat, én köszönöm a hangnemet neked is másoknak is, az ilyen hozzászólások miatt gondolom át ezt az egészet újra és újra május 1. óta egészen a kifizetésig. A mérleg egyelőre a fenti érveim felé nehezebb ami egy hét alatt változhat de teljesen el is határozhatom magam ebbe az irányba. szóval örülök ha ez a topik ennyire dinamikusan pörög, minél többen hozzászóltok annál jobb

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Akkor marad a régi stratégia: jó lapokat betolnám, rosszakat dobnám GL!

    Amúgy nem sng prová kell válnod most 1 hét alatt, csak jó lenne alapokkal tisztába kerülni és a speciális, erősen fejnehéz díjazás miatt átnézni mindenféle szitut és mondjuk nem becallolni AJo-val mer' jó lap, ott ahol adott ICM szituban az AKo is dobó. Ezekre nem fogsz rájönni magadtól, viszont van sok ember itthon, akik napi szinten ezzel foglalkoznak és kenik-vágják a dolgot. Ha csak pár órára is, de talán érdemes lenne elbeszélgetni némi dolláért cserébe ilyen emberekkel...
    Dinokaposvar likes this.

Oldal: 6 / 57 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •