Oldal: 14 / 57 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #131
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nos részemről legyen ez az utolsó hozzászólás ehhez a köpködéshez:
    -ha én nyerem meg az lesz hogy biztos más játszotta le, nem érdemeltem meg, csalás, kabjam be, hogy nyerhet egy amatőr stb (ezt hívják irigységnek)
    -ha kiesek hamarabb akkor meg itt fog okoskodni mindenki hogy látod megmondtam hogy kócsoltatni kellett volna.

    Szóval aki szeretne szurkolni jöjjön bátran aki csak köpködni az tegye azt, lesz dolgom ebben az hétben és a fórumozás, köpködések olvasása az nem tartozik tovább a terveim közé. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kritikákat hasznos volt, van amit meg is fogadtam van amit nem. A magyar mentalitásról csak annyit, hogy az a tipikus ami itt történik (az irigység által vezérelve) nem csak a pesszimizmus

    Hajrá magyarok!
    vargepard likes this.

  2. #132
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    azoknak aki nem tud olvasni,igen volt ilyen hozzászólásom amit Egon emleget,szóval nyugodjon le mindenki a picsába
    SajtiEgon and Wildcatfish like this.

  3. #133
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos részemről legyen ez az utolsó hozzászólás ehhez a köpködéshez:
    -ha én nyerem meg az lesz hogy biztos más játszotta le, nem érdemeltem meg, csalás, kabjam be, hogy nyerhet egy amatőr stb (ezt hívják irigységnek)
    -ha kiesek hamarabb akkor meg itt fog okoskodni mindenki hogy látod megmondtam hogy kócsoltatni kellett volna.

    Szóval aki szeretne szurkolni jöjjön bátran aki csak köpködni az tegye azt, lesz dolgom ebben az hétben és a fórumozás, köpködések olvasása az nem tartozik tovább a terveim közé. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kritikákat hasznos volt, van amit meg is fogadtam van amit nem. A magyar mentalitásról csak annyit, hogy az a tipikus ami itt történik (az irigység által vezérelve) nem csak a pesszimizmus

    Hajrá magyarok!
    Én tényleg nem akarlak megbántani, mivel nem ismerlek, de a Te hozzáállásod sokkal inkább """magyarosabb""", mint a többségé.

  4. #134
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Én csak egy dolgot nem értek...
    Te mi a búbánatos francnak nyitottad ezt a topikot?
    Neked bárki kompetens bármit mondott, abból semmit nem fogadtál meg.
    Már ezer éve eldöntötted, hogy te mit és hogyan fogsz csinálni.
    Ezzel nincs is baj, csak akkor ne itt akadémián kezdj el utána "magyarozni" meg hozzáállásokról írogatni, mert ebben szenvedsz a legnagyobb hiányt!
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  5. #135
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azoknak aki nem tud olvasni,igen volt ilyen hozzászólásom amit Egon emleget,szóval nyugodjon le mindenki a picsába
    Ezt örömmel olvasom, de az előző hsz-ed szerintem tévedésen alapul.
    Mindenki drukkol neked!
    (utólag persze tuti fogsz kritkákat kapni, de ez a nyilvánosság velejárója.)
    Hajrá, nyerd meg!
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #136
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tuti leültetnék magam mellé két szakmabeli oktatót akikkel meg lehet vitatni a szitukat! 100-100K-t felajánlanék a nyereményből nekik a többi meg mehetne a zsebbe! Ennyi a sztori nem több!
    Értem...szóval ha melletted ül 2 pro,akkor tuti zsebben már a lé? lol (hacsak ezen múlna)

  7. #137
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem értem miért akar mindenki 100k-s jutalékokat feldobni??? 20-30 k-ért nem vállalnák??

  8. #138
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos részemről legyen ez az utolsó hozzászólás ehhez a köpködéshez:
    -ha én nyerem meg az lesz hogy biztos más játszotta le, nem érdemeltem meg, csalás, kabjam be, hogy nyerhet egy amatőr stb (ezt hívják irigységnek)
    -ha kiesek hamarabb akkor meg itt fog okoskodni mindenki hogy látod megmondtam hogy kócsoltatni kellett volna.

    Szóval aki szeretne szurkolni jöjjön bátran aki csak köpködni az tegye azt, lesz dolgom ebben az hétben és a fórumozás, köpködések olvasása az nem tartozik tovább a terveim közé. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kritikákat hasznos volt, van amit meg is fogadtam van amit nem. A magyar mentalitásról csak annyit, hogy az a tipikus ami itt történik (az irigység által vezérelve) nem csak a pesszimizmus

    Hajrá magyarok!
    Hány darab irígykedő hozzászólást olvastál itt???? Persze,hogy irígy mindenki,hisz mindannyian szeretnénk a helyedben lenni,de ugyanakkor szinte mindenki ott fog ülni és szurkolni neked!
    Egyébként meg nem kell megsértődni,ha leidiótáznak,ha idiótán viselkedsz! Ha nem érzed át mekkora a különbség 2.8 és 280 milla között,akkor magadra vess! A 6.dik hely után mehetsz hétfőn dolgozni az első után meg indulhatsz Hawaira hétfőn egy jachtra orgiázni! Bár a hozzáállásodból kiindulva azt is el tudom képzelni,hogy a 6 hely után is felmondasz,mert elhiszed,hogy te vagy a legnagyobb játékos,mert nyertél közel 3 misit!
    De tényleg kár időt pazarolnia mindenkinek erre a topikra! Nem is értem miért nyitottad! Úgy érzem csak fürdeni szerettél volna egy kicsit a rivaldafényben!
    Sok sikert és pont!

  9. #139
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos részemről legyen ez az utolsó hozzászólás ehhez a köpködéshez:
    -ha én nyerem meg az lesz hogy biztos más játszotta le, nem érdemeltem meg, csalás, kabjam be, hogy nyerhet egy amatőr stb (ezt hívják irigységnek)
    -ha kiesek hamarabb akkor meg itt fog okoskodni mindenki hogy látod megmondtam hogy kócsoltatni kellett volna.

    Szóval aki szeretne szurkolni jöjjön bátran aki csak köpködni az tegye azt, lesz dolgom ebben az hétben és a fórumozás, köpködések olvasása az nem tartozik tovább a terveim közé. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kritikákat hasznos volt, van amit meg is fogadtam van amit nem. A magyar mentalitásról csak annyit, hogy az a tipikus ami itt történik (az irigység által vezérelve) nem csak a pesszimizmus

    Hajrá magyarok!
    Milyen köpködés ember? Az, hogy egy egész közösség próbál rávenni, hogy vegyél ki néhány szabadnapot és próbálj meg felkészülni, mert nyerhetsz 270 millió ******* forintot?!

    Ha neked ebből az jön le, hogy irigyek az emberek, akkor csak gratulálni tudok!

    Kicsit a Marcow-s történetre hasonlít ez az egész dolog, kit érdekel a pénz, legalább játszottunk egy jót és senki nem szólt bele!

    Meg lehet nézni annak a történetnek mi lett a vége.
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2015. 05. 04. 09:57
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  10. #140
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen köpködés ember? Az, hogy egy egész közösség próbál rávenni, hogy vegyél ki néhány szabadnapot és próbálj meg felkészülni, mert nyerhetsz 270 millió ******* forintot?!

    Ha neked ebből az jön le, hogy irigyek az emberek, akkor csak gratulálni tudok!

    Kicsit a Marcow-s történetre hasonlít ez az egész dolog, kit érdekel a pénz, legalább játszottunk egy jót és senki nem szólt bele!

    Meg lehet nézni annak a történetnek mi lett a vége.
    SharkScopeChart.jpg

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •