Oldal: 15 / 57 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #141
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egész jól visszajött
    Csuhi81 and Marcow like this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #142
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egész jól visszajött
    Sokan nem így gondolják, és bár én sem ismerem, de szerintem nem csak a vakszerencsén múltak nála a történések. Szerencse kell a versenyekhez ez tény, de csak szerencsével nem ilyen grafikonja lenne.

  3. #143
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Marcow-nak nagyon szép verseny eredményei vannak (grat a Hot55 score-hoz!), de ha olvastad a blogját te is tudod, hogy utólag belátta, nem volt a legjobb ötlet betámadni a HS CG asztalokat felkészülés nélkül, a szituáció pedig kicsit hasonlít, erre próbáltam utalni.
    Marcow likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #144
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    allin any2

  5. #145
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Marcow-nak nagyon szép verseny eredményei vannak (grat a Hot55 score-hoz!), de ha olvastad a blogját te is tudod, hogy utólag belátta, nem volt a legjobb ötlet betámadni a HS CG asztalokat felkészülés nélkül, a szituáció pedig kicsit hasonlít, erre próbáltam utalni.
    Olvastam, le is írta,hogy gumi BRM-el dolgozik.
    Marcow likes this.

  6. #146
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Még az interjúban elmondtam, hogy jön-megy a pénz ciklikusan az életemben. Ha kicsit jobb szériát kapok el HS CG-n lett volna időm alkalmazkodni az ottani játékhoz. (nagyképüen hangzik persze, de mindig így tanultam, megfigyeltem a nagyokat) Nem ártott volna persze egy kócs, hogy gyorsabban rálássak a dolgokra. Az volt a tré az interjú után, hogy mindenki szarba nézett, semmit nem tudok csak mert nem elemeztem, ahogy az meg van írva. Elég jó ROI-val muzsikáltam pedig az alacsonyabb téteken, de az nem érdekelt senkit. Nem hiszem, hogy sokan utánanéztek mit csináltam addig cashben. Reflexből lettem balfék retardált fish.

    Tényleg olyan a sztori kicsit, mint most combcsonttal. Én pl nem tudom mit tud. Ti biztos mind utánanéztetek.
    Igazatok van, hogy készüljön rá, játszon sng-ket (talán step sng-k hajaznak kicsit erre). A short stack játék és a HU elég fontos lenne.

    Így vagy úgy, de szurkolok!

  7. #147
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még az interjúban elmondtam, hogy jön-megy a pénz ciklikusan az életemben. Ha kicsit jobb szériát kapok el HS CG-n lett volna időm alkalmazkodni az ottani játékhoz. (nagyképüen hangzik persze, de mindig így tanultam, megfigyeltem a nagyokat) Nem ártott volna persze egy kócs, hogy gyorsabban rálássak a dolgokra. Az volt a tré az interjú után, hogy mindenki szarba nézett, semmit nem tudok csak mert nem elemeztem, ahogy az meg van írva. Elég jó ROI-val muzsikáltam pedig az alacsonyabb téteken, de az nem érdekelt senkit. Nem hiszem, hogy sokan utánanéztek mit csináltam addig cashben. Reflexből lettem balfék retardált fish.

    Tényleg olyan a sztori kicsit, mint most combcsonttal. Én pl nem tudom mit tud. Ti biztos mind utánanéztetek.
    Igazatok van, hogy készüljön rá, játszon sng-ket (talán step sng-k hajaznak kicsit erre). A short stack játék és a HU elég fontos lenne.

    Így vagy úgy, de szurkolok!
    Írhatnál egy blogot,hogy mi a a helyzet azóta!? Hogy megy a játék, miket változtattál a játékodban, tanulás elemzés, trackerek használata stb.

  8. #148
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írhatnál egy blogot,hogy mi a a helyzet azóta!? Hogy megy a játék, miket változtattál a játékodban, tanulás elemzés, trackerek használata stb.
    Múltkor is jól befürödtem a bloggal, már lecsengett az a story. Blogolhatnék az életemről, de az off. Célok vannak, de az meg nem tartozik igazán másra. Még misi ft előtt megmondta valaki, hogy inkognítóban toljam, úgy működik. És nagyon igaza volt. Felvállaltam magam és jól rába$ztam, lerombolták itt az önbecsülésem (részben) és rengeteget romlott a játékom. Elkezdtem nézegetni a HUD-ot is, nem figyelve a metagémre és hullottam, mint a korpás fejbőr. Idén alig játszottam. Most kezdem újra. Ennyi a miniblog.
    pethetiti and Dinokaposvar like this.

  9. #149
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkor is jól befürödtem a bloggal, már lecsengett az a story. Blogolhatnék az életemről, de az off. Célok vannak, de az meg nem tartozik igazán másra. Még misi ft előtt megmondta valaki, hogy inkognítóban toljam, úgy működik. És nagyon igaza volt. Felvállaltam magam és jól rába$ztam, lerombolták itt az önbecsülésem (részben) és rengeteget romlott a játékom. Elkezdtem nézegetni a HUD-ot is, nem figyelve a metagémre és hullottam, mint a korpás fejbőr. Idén alig játszottam. Most kezdem újra. Ennyi a miniblog.
    Persze mindenki más hülye, te ****án csináltál mindent, de mivel mindenki hülye volt közben te tökéletes azért buktál el mindent. WP

  10. #150
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkor is jól befürödtem a bloggal, már lecsengett az a story. Blogolhatnék az életemről, de az off. Célok vannak, de az meg nem tartozik igazán másra. Még misi ft előtt megmondta valaki, hogy inkognítóban toljam, úgy működik. És nagyon igaza volt. Felvállaltam magam és jól rába$ztam, lerombolták itt az önbecsülésem (részben) és rengeteget romlott a játékom. Elkezdtem nézegetni a HUD-ot is, nem figyelve a metagémre és hullottam, mint a korpás fejbőr. Idén alig játszottam. Most kezdem újra. Ennyi a miniblog.
    Ha most nemrég kezdted újra, akkor nem sikerült rosszul az újrakezdés.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •