Oldal: 19 / 57 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #181
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    én csak egyesek indulatosságát és szidalmazását nem tudom megérteni nekik mivel lesz jobb vagy rosszabb hogy egy makker magyar megnyerte vagy nem ezt a sit and got?.

    Ja hogy minek hoztam létre a topikot? Fingom nincs.. első körben az adózásról kérdezgettem amiben még egy okos sem tudott semmit sem mondani.

    De egyébként itt vissza is kérdezhetnék: minek olvasod ha nem tetszik vagy minek foglalkozol vele ha idegesít?
    kertitorp likes this.

  2. #182
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, szerinted Dan Colmanék ellen fog játszani? Senkinek nem lesz tapasztalata ilyen téten, arról nem is beszélve, hogy 1 db sng olyan őrült minta, a tudás kb. 1%-kal fogja elmozdítani a várható értéket.
    Jaj, ez az 1% ez most nagyon fáj!
    fricirics and csiga19794 like this.

  3. #183
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, szerinted Dan Colmanék ellen fog játszani? Senkinek nem lesz tapasztalata ilyen téten, arról nem is beszélve, hogy 1 db sng olyan őrült minta, a tudás kb. 1%-kal fogja elmozdítani a várható értéket.
    Ha nem is Dan Colnam fog játszani, jó esélyel regulárok csatája lesz.

    Mit tudjuk a legkompetensebb arcot már készitik felfelé.
    csiga19794 likes this.

  4. #184
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, szerinted Dan Colmanék ellen fog játszani? Senkinek nem lesz tapasztalata ilyen téten, arról nem is beszélve, hogy 1 db sng olyan őrült minta, a tudás kb. 1%-kal fogja elmozdítani a várható értéket.
    Nem, de az értelmesebbeket Dan Colmanék fogják tanítani vagy beülni mögéjük... (igen túlzó a példa, de így már talán érthető lesz, amit írtam).

    Mivel deep a struktúra, szerintem több lesz az, mint 1%... De ha "csak" 1%, akkor le kell szarni? Sawwee leírta, 1% is kb. 10k$-ral növeli meg az EV-t... Az csekélység? De mondom, jó struktúránál, amikor ráadásul megremegnek a gyakorlatlan kezek, szerintem tutira több, mint 1% előnyre lehet szert tenni. Egy jó coach már egyetlen órával is gyökeres szemléletváltozást és játékjavulást képes elérni egy tanítványnál, itt meg még napok vannak hátra!

  5. #185
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    itt kamuzd azt, hogy nem segít senki, ugyebár ha bizonyítható a csalás, nem fizetnek ki. szóval "jól beszélsz"...
    a valóságban viszont tedd azt, amit itt többen javasoltak, mindenféle extra haszon reménye nélkül.

    ha nem fogadod meg, könnyen így járhatsz:

    julia_contador likes this.

  6. #186
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    első körben az adózásról kérdezgettem amiben még egy okos sem tudott semmit sem mondani.
    Adózás: NAV - A magánszemély online szerencsejáték utáni adókötelezettsége
    (a 90% 16+27=43%-a, ami kb. 39% - ennyi az adó) (tegyük hozzá: nem vagyok adószakértő)
    Utoljára módosítva: SajtiEgon által: 2015. 05. 04. 16:03
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #187
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak egyesek indulatosságát és szidalmazását nem tudom megérteni nekik mivel lesz jobb vagy rosszabb hogy egy makker magyar megnyerte vagy nem ezt a sit and got?.

    Ja hogy minek hoztam létre a topikot? Fingom nincs.. első körben az adózásról kérdezgettem amiben még egy okos sem tudott semmit sem mondani.

    De egyébként itt vissza is kérdezhetnék: minek olvasod ha nem tetszik vagy minek foglalkozol vele ha idegesít?
    Itt senki se szidott, akart neked rosszat ezt érzsd meg.
    Itt mindenki annak szurkól hogy húzd be. Itt mindenki úgy irigy rád hogy szívesen lenne a helyedbe , nem úgy hogy nem én vagyok ott essen ki elsőnek.
    Jobb/ rosszabb nekünk nem lesz ez igaz, de olimpián is szurkolunk mondjuk a polo csapatnak pedig annak sincs kihatása az életünkre.

    Ha nyersz 1M$ akkor meg csak eltudsz menni egy pénzügyi tanácsadóhoz aki megmondja pontosan mit hogy kéne csinálnod.

    Viszont 1 tuti tilzsd le magad a magas tétü játékokról, mert akkor lesz igazi hörgés ha behuzod az egy milát és aznap este áttolod ziggiéknek.

  8. #188
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (...) Sawwee leírta, 1% is kb. 10k$-ral növeli meg az EV-t... Az csekélység?
    Amit ír, az szerintem sántít: a várható értéked nem 1milla, hanem csak (1150k/6=) 180k+10k (utóbbi már zsebben), szóval a fenti érték ötöde (persze én ennyinek az 1%-a elől se ugranék félre ).

    (Szerk.: Jah, mondjuk még ennyi se, ha fissként leülsz majdan mondjuk még egy fissel meg 4 próval...)
    Utoljára módosítva: SajtiEgon által: 2015. 05. 04. 16:02
    "Egon, ez piszok jó!"

  9. #189
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    hülye lennék áttolni nekik veszem ki mint a kisangyal mind1 melyik hely esik ebből a szempontból.

    Nekem az omahahoz bőven elég lesz a nyereményem maximum 1-2%-a

  10. #190
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    116 millát (forint)kell befizetned, ha megnyered az 1 misi$-t a 16 százalék személyi jövedelemadó-előleget és a 27 százalék egészségügyi hozzájárulást
    csombcont likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •