Oldal: 21 / 57 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #201
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    első körben az adózásról kérdezgettem amiben még egy okos sem tudott semmit sem mondani.
    A 2-6. helyezéssel az adózás szerintem szóba sem kerülhet.

    Változott már a véleményed? Valamilyen mértékben veszel igénybe segítséget valaki hozzáértőtől?
    Persze mindenki irigyel ez tény, de azért ha jobban belegondolunk, azért kib.szott kemény dolog lesz majd ott ülni amikor (szerencsés esetben) pl már csak 4-en vagytok. A HU pedig, hááááát, mentálisan eléggé a toppon kell legyél majd.

  2. #202
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 30.
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    inkább add el a versenyed, 150k-ért simán megvennék

  3. #203
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Hát ha blogba írod , már PA pulcsid tuti lenne
    Az biztos, ha nekem lenne egy Ferrarim nem sofőr vezetné, de az is biztos Michelisz Norbitól vennék pár órát!

    Azt gondolom és tanácsolom egy oktatóval pár lényeges dolgot át kell venned! Hidd el egy jó tanár azt fogja átadni ez alatt az idő alatt amire feltétlen szüksèged van! A másik dolog pedig nem % , hanem órabérért alkalmazd( ami mindenképpen magasabb legyen mint az álltalános tarifája).
    Nagyon jó felkészülést, sok sikert kívánok!

    Azért vasárnap az adrenalin komoly dolgokat fog okozni!
    csombcont likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  4. #204
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Sok sikert
    csombcont likes this.

  5. #205
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak egyesek indulatosságát és szidalmazását nem tudom megérteni nekik mivel lesz jobb vagy rosszabb hogy egy makker magyar megnyerte vagy nem ezt a sit and got?.

    Ja hogy minek hoztam létre a topikot? Fingom nincs.. első körben az adózásról kérdezgettem amiben még egy okos sem tudott semmit sem mondani.

    De egyébként itt vissza is kérdezhetnék: minek olvasod ha nem tetszik vagy minek foglalkozol vele ha idegesít?
    Ha behúzod az 1millát,akkor told át nekem.Én leveszem a pénzt és átküldöm neked az adózott mennyiséget! A papírmunkát a NAV-val csak bízd rám.....majd intézem,hisz nekem fizették ki:-p
    TooBigJoe and csombcont like this.

  6. #206
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos részemről legyen ez az utolsó hozzászólás ehhez a köpködéshez:
    -ha én nyerem meg az lesz hogy biztos más játszotta le, nem érdemeltem meg, csalás, kabjam be, hogy nyerhet egy amatőr stb (ezt hívják irigységnek)
    -ha kiesek hamarabb akkor meg itt fog okoskodni mindenki hogy látod megmondtam hogy kócsoltatni kellett volna.

    Szóval aki szeretne szurkolni jöjjön bátran aki csak köpködni az tegye azt, lesz dolgom ebben az hétben és a fórumozás, köpködések olvasása az nem tartozik tovább a terveim közé. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, kritikákat hasznos volt, van amit meg is fogadtam van amit nem. A magyar mentalitásról csak annyit, hogy az a tipikus ami itt történik (az irigység által vezérelve) nem csak a pesszimizmus

    Hajrá magyarok!
    Ez mennyire igaz,szegény Marcow is mit kapott. GL.

  7. #207
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ha blogba írod , már PA pulcsid tuti lenne
    Az biztos, ha nekem lenne egy Ferrarim nem sofőr vezetné, de az is biztos Michelisz Norbitól vennék pár órát!

    Azt gondolom és tanácsolom egy oktatóval pár lényeges dolgot át kell venned! Hidd el egy jó tanár azt fogja átadni ez alatt az idő alatt amire feltétlen szüksèged van! A másik dolog pedig nem % , hanem órabérért alkalmazd( ami mindenképpen magasabb legyen mint az álltalános tarifája).
    Nagyon jó felkészülést, sok sikert kívánok!

    Azért vasárnap az adrenalin komoly dolgokat fog okozni!
    Én javaslom,hogy a pontjaidat ajánld fel Mágikának!!!
    lecso10 likes this.

  8. #208
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én javaslom,hogy a pontjaidat ajánld fel Mágikának!!!
    Baaaaazzzzzzz, a hónap kommentje!
    csiga19794 likes this.

  9. #209
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    folyamatosan konzultálok 2 profi játékossal, akiket nem nevezek meg, azt hogy átadjam vagy "fogja valaki az egeret" azt továbbra is teljesen elvetem vagyis ezt ÉN fogom lejátszani. Természetesen a tanulás is része a felkészülésemnek mert az nyilvánvaló hogy anélkül hülyeség lenne elkezdeni.

    DE egyelőre nem akarok álomvilágban élni. Ha csak az 1 millára fókuszálok akkor ideges leszek, idegesen pedig nem jó játszani. Az hogy már a 10knak is örülök "amiből vehetek egy használt kocsit" az egy tény, aki kicsit nem becsüli alapon innen már csak többet nyerhetek vagyis egyre nő a boldgoság is a kiesőkkel.

    meglátjuk várom már a vasárnapot

  10. #210
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    150k-ért bármikor el is adnám! megveszed esetleg?
    VTomi24 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •