Oldal: 22 / 57 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #211
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Ha megnyered az 1 millát koccolj le fél évre ,mert ha fél év +1 napot külföldön élsz nem itt kell adóznod.Ha elmész egy adóparadicsomba fél évre max 10 millából megvagy és még jól is érzed magad .Az 50k- ig meg skrillre kitolod azt bekaphatják .
    Dinokaposvar and hateAllMss like this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #212
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    folyamatosan konzultálok 2 profi játékossal, akiket nem nevezek meg, azt hogy átadjam vagy "fogja valaki az egeret" azt továbbra is teljesen elvetem vagyis ezt ÉN fogom lejátszani. Természetesen a tanulás is része a felkészülésemnek mert az nyilvánvaló hogy anélkül hülyeség lenne elkezdeni.

    DE egyelőre nem akarok álomvilágban élni. Ha csak az 1 millára fókuszálok akkor ideges leszek, idegesen pedig nem jó játszani. Az hogy már a 10knak is örülök "amiből vehetek egy használt kocsit" az egy tény, aki kicsit nem becsüli alapon innen már csak többet nyerhetek vagyis egyre nő a boldgoság is a kiesőkkel.

    meglátjuk várom már a vasárnapot
    Hajrá, azért csak alakul a dolog!
    csombcont likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #213
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Rosszul álltok ehhez az egész kérdéshez... tök jó hogy mindenki bejutott a 6 fős döntőbe, de én inkább azon mesterkednék, hogy hogyan vegyem fel a kapcsolatot nemzetközi fórumokon a többi játékossal és dobnám szét a picsába a pénzt 6 felé. Mert ez az 50k - 1milla hu ez nagyon beteg... Ez esetben a variancia nem biztos hogy a barátunk lesz, am gl!
    Lola and csiga19794 like this.

  4. #214
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rosszul álltok ehhez az egész kérdéshez... tök jó hogy mindenki bejutott a 6 fős döntőbe, de én inkább azon mesterkednék, hogy hogyan vegyem fel a kapcsolatot nemzetközi fórumokon a többi játékossal és dobnám szét a picsába a pénzt 6 felé. Mert ez az 50k - 1milla hu ez nagyon beteg... Ez esetben a variancia nem biztos hogy a barátunk lesz, am gl!
    Aha . Mert az olyan egyszerűen menne. És mi a biztosíték ,hogy a nyertes odaadja a részed ?+ player transzferrel áttol 200k t mindenkinek nem lesz feltünő a ps -nek ,kicsit sem . Azt az időt inkább tanulásra
    fordítsa .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #215
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    folyamatosan konzultálok 2 profi játékossal, akiket nem nevezek meg, azt hogy átadjam vagy "fogja valaki az egeret" azt továbbra is teljesen elvetem vagyis ezt ÉN fogom lejátszani. Természetesen a tanulás is része a felkészülésemnek mert az nyilvánvaló hogy anélkül hülyeség lenne elkezdeni.

    DE egyelőre nem akarok álomvilágban élni. Ha csak az 1 millára fókuszálok akkor ideges leszek, idegesen pedig nem jó játszani. Az hogy már a 10knak is örülök "amiből vehetek egy használt kocsit" az egy tény, aki kicsit nem becsüli alapon innen már csak többet nyerhetek vagyis egyre nő a boldgoság is a kiesőkkel.

    meglátjuk várom már a vasárnapot
    Na hát ez már legalabb valami. Az meg h hogyan intezed a tobbit (atadod e vagy sem) az total a te dolgod.
    itt az verte ki a biztosítékot a többségben h mennyire felelőtlenül kezelted az egeszet, pedig nyilvan nem vagy abban az anyagi helyzetben (dolgozol 8 oraban szoval hacsak nem vagy vmi oriasi cegnek a legelso embere..) Lenyeg h hallgass a coachokra es az isten szerelmere" takarodj el" betegszabira draga szent szuzmariam.
    csombcont likes this.

  6. #216
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha megnyered az 1 millát koccolj le fél évre ,mert ha fél év +1 napot külföldön élsz nem itt kell adóznod.Ha elmész egy adóparadicsomba fél évre max 10 millából megvagy és még jól is érzed magad .Az 50k- ig meg skrillre kitolod azt bekaphatják .
    10 millából?Annyiból a legtöbb országban megél nem csak fél évetGo Thailand:

  7. #217
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kerdes h atadnek e egy ilyen jatekot egy olyannak aki ebben x eve sikeres es a legmagasabb szinten tolja. Az is biztos h lesz olyan aki ezt megteszi ( ha minimalis agya van barkinek a 6bol) es ez abszolut ne vedd tamadasnak. De ha elottem lenne egy ilyen lehetoseg öcsém en mar vagy 10top pro mttssel/sng sel beszeltem volna errol, akar az uzleti reszerol.
    Ember, ez b@szod 1millio dollar!!!!
    Felfogtad?
    Erre te itt jossz ezzel a baromsaggal amit irsz hogy majd te nezegeted a nickeket meghat dolgozo ember vagyok bla bla.. uristen, gondolj bele utolag akkor lehetsz csak csalodott ha nem tettel meg MINDENT azert h megszerezd az 1.helyet. Mert az h te majd bizol itt a szerencsedben aztan callozol 99 el ahogy irtad, ez brutal amator es ne haragudj szanalmas gondolkodas. Persze megnyerheted, es tenyleg GL! de ha azt nezzuk hogy lenne ra nagyobb eselyed, egyertelmuen nem kerdes.
    +1 Ébresztő Million!
    Keep calm and muck!

  8. #218
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne adj el semmit, egy kesgémesre meg ne adj, játszd azt amit eddig. Arra, hogy behúzd nem sok esélyed van, reálisan 2-3 hely legyen a cél, de HU-ba bármi lehet. Végülis neked ez már( és másnak is egy ***** jó pénz lenne)+ EV. Mivel ez jokerstars ezért bármi lehet. Sok .koska még életében nem volt mtt-én top 3-ba nem, hogy ennyi pénz küszöbén, ez már a te döntésed, minden, ha szar, ha nem nem. Én már voltam nem egy mtt top 3-ba és tudom milyen érzés, de egy full keses playa(tisztelet a kivételnek) nem is tudja milyen az.
    WTF muhaha
    Keep calm and muck!

  9. #219
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTF muhaha
    +1

  10. #220
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit ír, az szerintem sántít: a várható értéked nem 1milla, hanem csak (1150k/6=) 180k+10k (utóbbi már zsebben), szóval a fenti érték ötöde (persze én ennyinek az 1%-a elől se ugranék félre ).

    (Szerk.: Jah, mondjuk még ennyi se, ha fissként leülsz majdan mondjuk még egy fissel meg 4 próval...)
    A megnyerés esélyének 1%-os növekedését említettem, és azt írtam rá, hogy kb. $10K. Ami bizony annyi, illetve egy egész picit kevesebb, mivel a többi helyezés is kap pénzt, de épp ezért szerepelt a mondatomban, hogy "kb.", vagy "közel". (Már nem tudom, hogy egészen pontosan melyik szót említettem, és nem keresem vissza.)

    Szerk.: Látom közben, Theobell kolléga már elmagyarázta pontosan.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2015. 05. 05. 00:29

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •