Oldal: 27 / 57 ElsőElső ... 17252627282937 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #261
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    akkor hivatalosan is!

    A Pokerstars Miiion döntő asztalának magyar helye NEM eladó, én fogom játszani mivel a sors, vagy szerencse nekem itélte. Ha ennek a vigaszdija 10k dollárban akkor ámen

    ezt a döntést a számitások is alátámasztják:
    1. hely egyértelmű jobban járok ha nem adom el
    2. hely pont ugyan ott vagyok mint a 65k ajánlat elfogadáas esetén
    3. hely 10kval kevesebb mint az ajánlat (viszont volt esélyem 2 nagyobb nyereményre)

    +az etika
    Utoljára módosítva: csombcont által: 2015. 05. 05. 18:56
    próbálkozó and Mac Hine like this.

  2. #262
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    és nem hivatalosan?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #263
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    hivatalosan is, és nem hivatalosan is nálam marad a verseny (hu mennyi baszogatást fogok megint kapni)

  4. #264
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Jól teszed, de készülj!!!
    csombcont likes this.

  5. #265
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    figyelj sem anyagilag sem etikailag sem biztonságilag sem sehogy nem éri meg és dupla ekkor lóvéra is nem a válasz. nekem dobta a sors és nem véletlenül készülök rá. ebbena témakörben sztem le is teszem a pontot a mondat végére egyszer és mindenkorra.

  6. #266
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    szia' nagyon gondolkodtam hogy bele írjak e a topicodba. Az a véleményem, vagyis én úgy látom hogy szerintem te csak reklámot szeretnél magadnak amit érthető módon meg is kapsz' de feleslegesnek tartom az ilyesféle eszmecseréket ha senkinek a véleményére nem adsz' olyan emberek tiszteltek meg téged ebben a topicban hogy szerintem te ezt fel sem fogod ( sawweee, vagy pl. friciriccs) és igazából nagy ívben leszarod hogy ki mit tanácsol csak sztároltatod magad a nem is tudom mire! örülj a szerencsédnek és gl!

  7. #267
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    reklámot miért? semmi érdekem nem származik abbol hogy topikon beszélgetek másokkal ha jol tudom nem kapok bevételt hozzászólások után vagy de?

    sz.rok, öö nem érdekel a nyilvánosság, sem most sem később ha esetleg megnyerem, tökéletesen elvagyok a szürke hétköznapokban

    azt végképp nem tudhatod megfogadtam e bármilyen tanácsot vagy nem.. hacsak nem olvastad végig a topikot. de ezt sem gondolom hogy bizonygatnom kell bárkinek is
    Mac Hine likes this.

  8. #268
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát 65k az elég karcsú érte btw
    annyiért fix h. nem adnám én sem. 130knál kezdenék gondolkodni helyedben ha kapnál ajánlatot
    Ha csak matek alapján nézed össznyeremény / 6-al a ticket ára. Természetesen ez nem csak matek, de 150k is bőven +EV annak aki megveszi.
    csombcont likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #269
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak sztároltatod magad a nem is tudom mire!
    Na ezzel azért vitatkoznék! Végül is 17 (?) flipet nyert zsinórban, csináld utána ha tudod! Amúgy GL, kicsit irigykedem is, meg nem is, egyrészt az emberek nagy része sosem kap ilyen lehetőséget, ugyanakkor elgondolkodtam hogy mit csinálnék ha én jutottam volna be, szerintem már a 3handed szakasztól olyan szinten nyomasztana a tét, hogy összef*snám magam konkrétan, de hogy nem tudnék tiszta fejjel gondolkodni, az is biztos. 1 hét felkészülés erre nem elég, még Bélabácsi-szintű játékosoknak is megremegne a kezük szerintem HU-ban, éppen ezért a Brian Hastings féle megközelítést alkalmaznám valamilyen formában, de még úgy is kb. 150 lenne a pulzusom... Itt a szerencse mellett az fog dönteni, hogy kinek vannak kötélből az idegei, meg hogy van-e orosz az 5 ellenfél között.
    Lola, allinDel0n and csombcont like this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #270
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ezzel azért vitatkoznék! Végül is 17 (?) flipet nyert zsinórban, csináld utána ha tudod! Amúgy GL, kicsit irigykedem is, meg nem is, egyrészt az emberek nagy része sosem kap ilyen lehetőséget, ugyanakkor elgondolkodtam hogy mit csinálnék ha én jutottam volna be, szerintem már a 3handed szakasztól olyan szinten nyomasztana a tét, hogy összef*snám magam konkrétan, de hogy nem tudnék tiszta fejjel gondolkodni, az is biztos. 1 hét felkészülés erre nem elég, még Bélabácsi-szintű játékosoknak is megremegne a kezük szerintem HU-ban, éppen ezért a Brian Hastings féle megközelítést alkalmaznám valamilyen formában, de még úgy is kb. 150 lenne a pulzusom... Itt a szerencse mellett az fog dönteni, hogy kinek vannak kötélből az idegei, meg hogy van-e orosz az 5 ellenfél között.
    Hát, orosz az lesz bizony

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •