Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 61 - 67 (67) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Betfair Poker Monitor Csapatverseny

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Egy verseny margójára:

    Mit érez az a 2 játékos, akik a csapatukban lévő harmadik játékos trehánysága miatt bukik fejenként 500 eurót?
    Mit érez az a 2 játékos, akik 500 euró helyett nyertek 3 meg 5 eurót?

    - Időben létrehoztam a számlámat.
    - Időben hozzákapcsoltam a nickemet a rendszerhez.
    - Időben lerendeztük ki melyik versenyre nevezzen.
    - Szombaton ellenőriztem, hogy készen áll-e a csapatom, regisztráltak-e már a versenyre. Igen.

    Eljött a vasárnap, megnyertük a versenyt.
    Ja mégsem, mert kiderült, hogy a harmadik játékosunk TheMiz78 elírta regisztrációnál a nicknevét és nem TheMiz78, hanem TheMiz08. Ezért az ő elért pontszámát nem veszik figyelembe.
    A második helyezett csapat lesz így az első.

    - Jogoson jár el a Pókerakadémia, hogy egy karakter miatt így jártunk? Teljes mértékben! Adottak voltak a szabályok.

    - Jogosan várja a második helyezett csapat, hogy mégiscsak ők legyenek az elsők? Teljes mértékben! Adottak voltak a szabályok.


    És leírom. Úgy gondlom EUBANK csapattársamnak és nekem járna nyeremény.
    A PunCigi csapatra bízom, hogy a döntést meghozzák, hogy adnak-e nekünk kettőnknek a nyereményükből vagy sem. Természetesen minden döntésüket elfogadom.

    És mit érzek személy szerint, dühöt és tehetetlenséget, mert végre összejött, de mégsem.


    Üdv Mobile80


    Amúgy köszönöm a Pokerakadémiának, hogy hasonló versenyek voltak, vannak, reméljük lesznek.

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 07.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Gratulálok a győzteseknek és együttérzek a XYMOX csapattal!
    Valószínű, hogy én nem tudtam volna ilyen kultúráltan megfogalmazni az érzéseimet...

  3. #63
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Mobile80!

    A győztes csapat tagjaként hadd reagáljak a fentiekre.

    Abszolút megértem az elkeseredettséged, valóban egy gusztustalanul apró hiba történt, ugyanakkor nekem is, és nektek is el kell fogadnotok a szabályokat. Kétségtelen, hogy csapattársatok valóban baklövést követett el, és nagyjából beazonosítható, azonban tényleg meg kell húzni a határokat: itt most a határvonal az, hogy pontosan ugyanazon karaktersorozatnak kell szerepelnie itt az akadémián is, mint a verseny közben.

    Összedugtuk a srácokkal a fejünket, és azt az ötletet dobtam be a közösbe, hogy a teljes nyereményt, ami egyébként az akadémia nagyvonalúságának köszönhetően 1800 dollár volt, dobjuk szét öt felé. A másik két társam ebbe nem ment bele, ők nem szeretnének osztozni. Hálásan köszönöm, hogy a fentiek alapján elfogadod a döntéseiket, ami egyébként valamilyen szinten érthető is, hiszen egyikük második lett, a harmadik társunk pedig első a saját versenyén.

    Én azonban a továbbiakban is tartom magam ahhoz, hogy a rám eső 600 dollárból hajlandó vagyok az öt felé osztás szerint rám eső részt, tehát 360 dollárt megtartani, a maradék 240-est pedig kész vagyok közted és EUBANK között (akiről idő közben kiderült, hogy a volt főnököm ) felosztani.

    Csakhogy: ha jótékonykodni akarnék, akkor tudnám jobb helyre is küldeni. És végülis a póker a versengésről szól, meg arról, hogy elnyerjük mások pénzét. Tehát azt ajánlom fel nektek, hogy játszunk fejenként 3-3 darab deep NLHE vagy PLO hu sng-t, és ha személyenként háromból kétszer nyertek, már utalom is ps-en a 120 dollárt. Remélem ez a megoldás nem tűnik nagyon kicsinyesnek, és elnyeri a tetszéseteket. Ha igen, akkor tárgyaljunk a részletekről!

  4. #64
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Krejdül fiam, nem csalódtam benned, nem hiába tartottam érted a hátam so many times(pl. amikor elfelejtettél bejönni dolgozni :-) komolyra fordítva szót, köszönjük, szerintem nagylelkű a felajánlásod és én, de szerintem Mobile is szívesen játszik veled
    u.i: ha nyerek kapsz tőlem egy jó hangos ébresztő órát :-)

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Kedves Krejdül!

    Köszönöm a választ. Nagyon korrekt vagy. Hamarosan felveszem a kapcsolatot Veled privátban és megbeszéljük a részleteket.

    Kívánok sok sikert az életben és az asztaloknál! GL!

    Mobile80

    Ui: Mementóként álljon itt, ellenkező esetben ugyanígy jártam volna, járnék el.
    Ui2: Ha megnyerem a 120 dollárt, az egészet jótékony célra fogom fordítani ígérem.

  6. #66
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Na ezt már szeretem srácok!!! Szép gesztus Krejdültől!!!

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Köszönöm Krejdül barátomnak a lehetőséget, 2:1 arányban elvéreztem ellene, az első nyert meccs után hamar kiismert és porrá zúzott :-)
    Mobile80 and BT86 like this.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •