Oldal: 31 / 57 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #301
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Milyen érdekes, hogy birst, bélát vagy iteot nem látni sosem ilyen topikokban panaszkodni.
    Ja tudom, az a bizonyos jó kalap.. Ez nagyon gáz srácok.
    screwtape and csiga19794 like this.

  2. #302
    Tag Szerencsekerék avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 14.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen érdekes, hogy birst, bélát vagy iteot nem látni sosem ilyen topikokban panaszkodni.
    Ja tudom, az a bizonyos jó kalap.. Ez nagyon gáz srácok.
    Nyilván akik a boom korszakban a mezőny előtt jártak bőven és megszedték magukat könnyebb tolni nagyobb téten mint aki most akar felépítkezni. + közel sem nyernek már ők sem annyit mint abban az időben! Időben léptek és nagy részük saját pénze kockáztatása nélkül tolja a magasabb MTT-k et, nyilván van kivétel!
    Totya nagyon jó példa erre, neki nem jutott szponzor nem is tudja a régi magát hozni. Picit könnyebb hs versenyeken betolni a tőt +ev szerint más pénzéből mint saját pénzből
    Utoljára módosítva: Szerencsekerék által: 2015. 05. 06. 18:38

  3. #303
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Fiatal:
    igen, nem...

  4. #304
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Kemény, hogy minden topik át tud alakulnak csalnak a termek topikká...
    screwtape likes this.

  5. #305
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsekerék eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván akik a boom korszakban a mezőny előtt jártak bőven és megszedték magukat könnyebb tolni nagyobb téten mint aki most akar felépítkezni. + közel sem nyernek már ők sem annyit mint abban az időben! Időben léptek és nagy részük saját pénze kockáztatása nélkül tolja a magasabb MTT-k et, nyilván van kivétel!
    Totya nagyon jó példa erre, neki nem jutott szponzor nem is tudja a régi magát hozni. Picit könnyebb hs versenyeken betolni a tőt +ev szerint más pénzéből mint saját pénzből
    Úristen és még meg is magyarázod

    Pat and fszt2 like this.

  6. #306
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    egyszerűen csak annyi a magyarázat erre a "csalik a terem" teóriára hogy könnyebb másokat "egy felsőbb hatalmat" hibáztatni mint hogy magunkba nézzünk és belássuk hogy nem teszünk annak érdekében eleget esetleg alapból a képességeink nem engedik hogy magasabb szinteken játszunk és nyerjünk a pókerrrel
    Pat, fszt2, tyzo and 1 others like this.

  7. #307
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Szerencsekerék eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek 1 évben 1 max két hónapnál tovább adja a PS az kiválasztott ez fix!!!
    Lehet vitatkozni de az engem nem érdekel!!!!
    De most az oroszokról beszélünk és nem a nyerő kalapról Azt majd egy másik topikban kibontjuk:-p Ellenben a sportfogadáson a jó oldalra dobtak.....így kompenzálnak

  8. #308
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Csombcont láttad egyébként a versenyt, vagy csak jött az értesítés ?

  9. #309
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    üdv újra

    nah 05.01. óta először játszottam. Jópár tréning anyagon túl vagyok és gondoltam lökök egy 15 dolcsis 6 maxot önbizalomnövelőnek és hogy kipróbáljam a felelevenitett sit and go ismereteket. Tudom egy verseny nem sok meg minden de behuztam az első helyet pedig volt ott jó játékos is pl Mikel Unanue

    Bár vasárnap nem ugyan az lesz a szitu mint most de halad a felkészülés btw ezt a sessiont szivesne közkézre adnám széttépésre valahogy

  10. #310
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    ott ültem előtte tesómmal és majdbesz.rtunk mikor már 500+-an voltunk és másodpercek alatt a döntő asztalon voltunk aztán meg bejött. AZ utolsó 5 leosztásra nem is emlékszem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •